Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Bydlení je hra
- 01:35 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:25 Život s Hitlerem (1)
- 01:15 Ve víně je vražda (3)
- 02:00 Na hranici tradic (Za zvukem valašského dřeva)
- 02:25 Zašlapané projekty (Pod značkou ČSA)
- 02:45 V zajetí železné opony (Příliš mnoho bolesti)
- 03:00 Temná buš
- 03:25 Přidej se
- 03:40 Sabotáž
- 04:10 Před půlnocí
- 04:35 Já a můj bratranec
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 14:10 Kouzlo Velké Británie (Doprava a průmysl)
- 15:00 Výborná SHOW
- 15:50 V karavanu po Polsku (7)
- 23:45 Vzpomínky na Den D (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 15:13 Zprávy
- 15:16 Studio ČT24
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:00 Branky, body, vteřiny
- 03:00 Branky, body, vteřiny
- 05:15 Cyklistika ČR 2024 (ČP Praha)
- 05:30 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Zlatá Evropská liga mužů 2024 (Česko - Finsko)
- 08:20 Panorama
- 08:55 BBV po 25 letech
- 09:05 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Oslo)
- 14:45 TCL V Repre
- 20:35 Primátorky 2024 (Primátorky)
- 21:35 Malý fotbal
- 00:02 Ano, šéfe!
- 01:12 Policie v akci
- 02:13 Policie Hamburk X (Otec, matka, dítě)
- 03:14 Policie Hamburk X (Tichý křik)
- 04:25 Closer: Nové případy (Na dálku)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (50)
- 07:38 M.A.S.H (51)
- 12:29 Komisař Rex IV (Nováček)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 05:05 Těžká dřina
- 05:31 Velké putování Bolka a Lolka (V hlubinách oceánu)
- 05:41 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Na ostrovech Polynésie)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Partička
- 06:58 Autosalon.tv
- 07:55 Těžká dřina
- 20:18 Volání divočiny
- 22:20 Ledová smrt
- 00:17 Lékořicová pizza
- 03:12 Návrat blbýho a blbějšího
- 05:25 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 M.A.S.H
- 06:33 Námořní vyšetřovací služba X (Ztraceni v moři)
- 07:11 Námořní vyšetřovací služba X (Jmenovec)
- 08:16 Utopenec na útěku
- 09:58 Skutečné vraždy: Hra na schovávanou
- 11:45 Nejdelší jízda
- 14:27 Povolení zabíjet
- 17:23 Fenomén
- 22:00 Muž s cejchem smrti
- 23:46 Čarodějky z Eastwicku
- 04:43 Lásce navzdory (Odpuštění)
- 05:45 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:06 Libovky Pepy Libického
- 06:21 Prostřeno!
- 07:18 Sestřičky (Zachraňte Lukáše Hartmana)
- 08:41 Slunečná (Irská láska)
- 10:06 Prostřeno!
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Rodinná pouta)
- 20:05 Inga Lindström (Ten pravý)
- 21:58 Sestřičky (Kvůli tobě)
- 23:11 Zoo (Děda v ohrožení)
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci na práci)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dokonalá smaženka)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (9)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (To je pro tebe)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Cvičíme se Sportíkem
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Šaman)
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak byli u jezera)
- 12:40 Pohádky Boženy Němcové
- 12:50 Dva ve fraku (Tučňáci na práci)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:45 Pan Tau (1)
- 14:15 Hubert a Takako
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:30 Už tam budem?
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (9)
- 15:25 Wifina
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Operace Jauu!
- 16:35 DVA3 (Budoucnost virtuální reality)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak přišli na hrad)
- 18:55 7T (8)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (14)
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:00 ArtZóna
- 00:55 Kanadská soda IX (6)
- 01:20 Příběhy rockových písní (Kiss)
- 02:05 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:20 Chaplin pod pantoflem
- 02:40 Narodil se BOB
- 03:35 Ladí neladí
- 04:30 Dům, který má duši
- 04:50 Vinařský Babylon
- 05:08 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Echo Pražského jara 2024
- 05:15 Události v kultuře
- 05:28 Přestávka ve vysílání 05:28-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Waldemar a Olga opět v Lucerně
- 22:05 Kombo (Chinaski)
- 23:05 Příběhy rockových písní (Poison)
- 23:55 Kanadská soda IX (7)
- 00:10 Případ pro dva V (Fotograf)
- 01:36 Ošklivka Katka (Naděje)
- 02:57 Čas lásky a třešní (V parku)
- 03:58 Čas lásky a třešní (Zklamání)
- 05:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:09 Nikdo není dokonalý
- 06:59 Křižovatky života (Dcera týrá matku)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:11 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:03 360⁰
- 01:35 Hlasy zločinu
- 02:32 Prima Česko
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:03 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:24 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Co na to vaše zdraví
- 20:55 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 04:42 Island: Útočiště papuchalků
- 06:00 Ptačí říše
- 06:12 Tajemství pravěkých obrů (Plazi)
- 07:04 Zachyceno v pohybu (Plynulý pohyb)
- 10:16 Ztracená pyramida v Egyptě
- 11:20 Divočina z výšky
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:15 Bydlení je hra
- 01:35 Pod pokličkou
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Walda
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:20 Na stopě
- 14:45 Reportéři ČT
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 AZ-kvíz
- 01:35 Pod pokličkou
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:45 Walda
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:20 Na stopě
- 14:45 Reportéři ČT
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na párty
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (4)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (4)
- 01:55 Vražedná čísla V (3)
- 02:40 Sousedství IV (15)
- 03:05 TaJeMno V (14)
- 03:20 Výleťák (142)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (65)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (66)
- 04:25 Proměny víkendových domů II (6)
- 05:10 Zahradní proměny VII (4)
- 06:00 Sousedství II (6)
- 06:20 Moje místa (Filip Čapka)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VIII (4)
- 10:10 Vražedná čísla V (3)
- 20:10 Superpolicajti z Miami
- 22:15 Cesta válečníka
- 00:50 Kriminálka Miami VII (Bomba)
- 01:50 Kriminálka Anděl II (Balkánská stopa)
- 03:05 Koření
- 03:40 Ulice (4714)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:50 Ulice (4714)
- 09:50 Specialisté (Krevní pouto)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Kdo mi jde po krku
- 22:30 Nechte ho jít
- 00:40 Neviditelný
- 02:45 Tajemství jejich očí
- 04:25 Ava: Bez soucitu
- 05:55 Malá mořská víla
- 06:55 Spiklenci
- 10:40 Poseidon
- 12:25 Poslední plavky
- 14:20 Beethoven: Velký trhák
- 18:00 Mars útočí!
- 20:00 Já, padouch 2
- 22:00 Dunkerk