Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 05:15 Walker, Texas Ranger IV (21)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada (2)
- 06:40 Mistři zastavárny XXI (1)
- 07:30 Američtí sběratelé XVIII (6)
- 08:25 Pomozte autům V (9)
- 09:25 Kobra 11 XVII (8)
- 12:30 Válka skladů V (6)
- 14:30 Mistři zastavárny XXI (2)
- 15:25 Strážci hranic: Kanada (6)
- 16:25 Kobra 11 XVII (10)
- 18:35 Válka skladů V (8)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (3)
- 20:30 Svět motorů (44)
- 21:30 Pomozte autům VI (1)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (23)
- 23:20 Kobra 11 XVII (10)
- 00:20 Teorie velkého třesku XII (6)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá II (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 TELE TELE
- 05:25 Zig a Sharko IV (53)
- 06:00 Bakugan (6)
- 06:05 Přátelé II (6)
- 07:05 2 $ocky III (24)
- 07:30 2 $ocky IV (3)
- 10:30 Susedia VII (13)
- 12:00 Dva a půl chlapa X (21)
- 12:50 Přátelé II (6)
- 13:50 Teorie velkého třesku XII (6)
- 15:25 2 $ocky IV (7)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (9)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (23)
- 19:10 Malý Sheldon (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (10)
- 21:40 Přátelé II (8)
- 22:35 Griffinovi II (14)
- 00:55 Můj přítel Monk VIII (13)
- 01:35 Můj přítel Monk VIII (14)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko V (3)
- 12:50 MasterChef Česko V (4)
- 14:05 Don Matteo VII (20)
- 20:00 Můj přítel Monk VIII (15)
- 20:55 Můj přítel Monk VIII (16)
- 21:50 Beze stopy V (Hop, nebo trop)
- 00:45 Nemocnice Chicago Med IV (9)
- 01:40 Ovoce lásky
- 04:40 Ulice (4255)
- 06:15 Život na jachtě VII (16)
- 08:05 Gilmorova děvčata VII (3)
- 09:55 Oteckovia (136)
- 16:25 Vyměněné osudy (16)
- 20:15 Nekonečná láska (113)
- 21:15 Nekonečná láska (114)
- 01:15 Správy RTVS
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Bocian Riško
- 08:25 Zlatý kolovrátok
- 09:45 Zlatná krajina
- 11:00 Chuť leta
- 12:15 Ako sa Vinco zaťal
- 13:35 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Plán A
- 01:35 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Slováci na bojiskách
- 09:10 Let domov
- 10:35 Veteráni 2. svetovej vojny
- 11:50 Tanec medzi črepinami
- 14:25 Poslední parlamentári
- 15:20 Právo na minulosť
- 22:10 Nickyho rodina
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 00:50 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:30 Ekonomika :24
- 14:30 Interview :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 01:35 Adam
- 07:40 Velká láska
- 09:30 Kincsem
- 15:20 Poslední družička
- 20:15 Město podivínů
- 22:10 Mrazivý lov
- 00:30 V sedmém nebi
- 02:05 Policisté v akci
- 02:45 Policisté v akci
- 03:30 Krimi
- 03:50 Noviny
- 04:25 Soudní síň (Samé lži)
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 Krimi
- 06:35 Noviny
- 07:05 Stonehenge: Soudný den
- 09:05 Hra s časem
- 11:00 První oddělení II
- 14:00 Policisté v akci
- 15:00 Stonehenge: Soudný den
- 17:00 Hra s časem
- 20:20 Žena za pultem (Příběh starého Dominika)
- 21:20 Síla naděje
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Modré z neba
- 07:40 Reflex
- 07:55 Susedia (Šváby)
- 08:25 Susedia (Maľovanie)
- 09:00 Svokra
- 10:00 Rodinné prípady
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:10 Susedia
- 13:35 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:40 Rodinné prípady
- 16:30 Rodinné prípady
- 17:10 Rodinné prípady
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože III
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (18)
- 09:50 Přelétavá léta (4)
- 13:10 Zahradníkův svět X (5)
- 18:25 Dům snů IV (26)
- 19:20 Dům snů V (22)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (4)
- 21:10 Dům snů VII (3)
- 22:00 Alex a Emma
- 23:40 Děti planety Duna (3)
- 00:00 Zkrocená hora
- 06:00 Je to nádhera!
- 09:05 Nevědomí
- 11:05 Birdman
- 13:05 Hop
- 20:00 Láska a smrt (Šapitó)
- 20:45 Láska a smrt (Ššššš)
- 22:45 Mayday
- 06:00 Těžká puberta
- 09:40 Wonka
- 11:35 Průměrňákovi VIII (15)
- 11:55 Průměrňákovi VIII (16)
- 15:35 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 18:20 Spiknutí proti Americe (6)
- 19:30 Hollarovi
- 21:00 Wanted
- 00:10 Spirála lží
- 05:30 Před kamerou XXI (14)
- 06:00 Íá
- 07:30 Batman: Duše draka
- 09:40 Dánská dívka
- 22:10 Dánská dívka