Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Jak se vede, sousede?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Kalif čápem
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Namibie, naděje a budoucnost
- 00:50 Žiješ jenom 2x (3)
- 01:20 Na moll
- 02:40 Popcorn
- 03:15 Oči Velkého Bratra
- 03:40 Designtrend
- 03:55 Evropa jedna báseň: Michal Tabaczynski
- 20:00 ABBA: úspěch navzdory
- 21:40 V karavanu po Polsku (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6
- 10:00 Den vítězství: 79 let od konce války
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Historie.cs („Na džípech bílý hvězdy měli.“)
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:25 Volejbalový magazín
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Hokejista sezony Tipsport Extraligy v ledním hokeji 2023/2024
- 07:10 Sokolský zpravodaj
- 07:35 Panorama
- 18:15 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 18:50 Magazín EURO 2024
- 19:20 Studio Time Out
- 20:05 Návrat zatraceného střelce
- 21:10 Svět motorů
- 22:15 TCL V Repre
- 23:20 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 23:50 Branky, body, vteřiny
- 00:06 Ano, šéfe!
- 01:15 Policie v akci
- 12:19 Trable prcka Binka
- 14:31 Obušku, z pytle ven!
- 16:13 Byl jednou jeden král
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Muž přes palubu)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:46 Show Jana Krause
- 23:52 Ano, šéfe!
- 08:30 Top Gear XVII (6)
- 09:33 Top Gear XIX (2)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:27 Fotr na tripu VII
- 22:20 Brickleberry III (13)
- 22:40 Vandráci (4)
- 23:20 Simpsonovi XXIII (Asociální síť)
- 23:44 Simpsonovi XXIII (Vočko na hadry)
- 00:25 Londýnský gangster
- 02:42 Bobovy burgery ve filmu
- 09:23 Světáci
- 11:33 Na prahu války
- 15:14 Agent Cody Banks
- 17:26 Déja vu
- 22:47 Skrýš
- 04:33 Lásce navzdory (Konec nočního prince)
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:22 Sestřičky (Bobova speciální nabídka)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:57 Ano, šéfe!
- 06:00 Matylda (Král zvířat)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Mizející muchla)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (10)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dějiny udatného českého národa (Osvobození)
- 09:05 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:20 Jasmine a Jambo
- 09:30 Strýček Tonton (Já chci kečup)
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Skok zpátky)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:55 Ježeček Štístko
- 10:15 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Ochechule)
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Matylda (Král zvířat)
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Hry podle filmů)
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků IV (10)
- 15:30 Koumando
- 15:40 Archouni (Rozhledna)
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:33 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Mistr bernardýn)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Žížala)
- 18:50 Mira, královský detektiv II (14)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (17)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 00:55 Ikony Kamila Střihavky
- 01:20 Janet Jackson (3)
- 02:05 Galerie... kde byste je nečekali (4)
- 02:35 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:50 Štědrost
- 03:05 Olomouc
- 03:25 Uchem jehly
- 04:45 Stará dobrá módní garda
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:05 Kalamity Jane
- 22:40 Obchod s uměním za 2. světové války
- 23:35 Aalto
- 04:56 Karolína, domácí kuchařka
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:09 S Italem v kuchyni
- 06:44 Křižovatky života (Dcera ruinuje matku)
- 07:42 Columbo (Planý poplach)
- 16:00 Ošklivka Katka (Potřebuji vás, Katko)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:56 360⁰
- 01:27 Svět financí s Trinity Bank
- 02:39 Prima Česko
- 03:11 7 pádů Honzy Dědka
- 04:22 360⁰
- 05:31 360⁰
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Nový den
- 07:59 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 09:58 Zprávy
- 10:43 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:35 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:40 Prima MĚSTO
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Svět financí s Trinity Bank
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:55 Zprávy
- 18:35 Prima HISTORIE
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:17 Hokejové legendy: Jaromír Jágr
- 21:00 Zprávy
- 21:31 Krimi zprávy
- 21:41 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 23:57 Hlasy zločinu
- 04:55 Veterinář z Yorkshiru XI (2)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:23 Hausbót Petra Horkého (John Mattone - kouč Steva Jobse 2/2)
- 06:44 Prima Česko
- 07:09 Prima Svět
- 07:41 Tajný život majáků II (Smalls)
- 10:42 Umění přežít V (Vládce ohně)
- 11:42 Život v divočině (3)
- 00:50 Banánové rybičky
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 02:40 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (10)
- 01:10 Vražedná čísla IV (4)
- 02:00 Dva z Queensu VI (8)
- 02:45 Ze dvora II (2)
- 02:55 U stánku
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (185)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (188)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (189)
- 04:25 Domov pro tebe III (3)
- 05:10 Zahradní proměny VI (16)
- 06:00 Sousedství (14)
- 06:25 Moje místa (Boušková, Vydra)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VI (12)
- 08:20 Domov pro tebe III (4)
- 09:20 Zahradní proměny VI (17)
- 20:10 Druhý dech (11)
- 21:30 Strach
- 04:45 Novashopping
- 05:50 Divoké vlny 2
- 07:25 ...a zase ta Lucie!
- 09:15 Hotel Modrá hvězda
- 11:10 Lví král
- 13:00 Ať žijí duchové!
- 14:50 O zatoulané princezně
- 16:50 Pyšná princezna
- 23:35 Specialisté (Grafoman)
- 00:50 Muž z Toronta
- 02:55 Sněženka a Růženka
- 04:10 Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv
- 05:30 Yesterday
- 07:40 Kriminálka Miami V (Smrt na lovu)
- 11:30 Yes Man
- 13:30 Dokonalý šéf
- 15:30 Bohemian Rhapsody
- 18:10 Psí život
- 20:00 Krotitelé duchů
- 22:45 Hanebný pancharti
- 05:15 Walker, Texas Ranger IV (21)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada (2)
- 06:40 Mistři zastavárny XXI (1)
- 07:30 Američtí sběratelé XVIII (6)
- 08:25 Pomozte autům V (9)
- 09:25 Kobra 11 XVII (8)
- 12:30 Válka skladů V (6)
- 14:30 Mistři zastavárny XXI (2)
- 15:25 Strážci hranic: Kanada (6)
- 16:25 Kobra 11 XVII (10)
- 18:35 Válka skladů V (8)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (3)
- 20:30 Svět motorů (44)
- 21:30 Pomozte autům VI (1)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (23)
- 23:20 Kobra 11 XVII (10)
- 00:20 Teorie velkého třesku XII (6)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá II (7)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 TELE TELE
- 05:25 Zig a Sharko IV (53)
- 06:00 Bakugan (6)
- 06:05 Přátelé II (6)
- 07:05 2 $ocky III (24)
- 07:30 2 $ocky IV (3)
- 10:30 Susedia VII (13)
- 12:00 Dva a půl chlapa X (21)
- 12:50 Přátelé II (6)
- 13:50 Teorie velkého třesku XII (6)
- 15:25 2 $ocky IV (7)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (9)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (23)
- 19:10 Malý Sheldon (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (10)
- 21:40 Přátelé II (8)
- 22:35 Griffinovi II (14)
- 00:55 Můj přítel Monk VIII (13)
- 01:35 Můj přítel Monk VIII (14)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko V (3)
- 12:50 MasterChef Česko V (4)
- 14:05 Don Matteo VII (20)
- 20:00 Můj přítel Monk VIII (15)
- 20:55 Můj přítel Monk VIII (16)
- 21:50 Beze stopy V (Hop, nebo trop)
- 00:45 Nemocnice Chicago Med IV (9)
- 01:40 Ovoce lásky
- 04:40 Ulice (4255)
- 06:15 Život na jachtě VII (16)
- 08:05 Gilmorova děvčata VII (3)
- 09:55 Oteckovia (136)
- 16:25 Vyměněné osudy (16)
- 20:15 Nekonečná láska (113)
- 21:15 Nekonečná láska (114)
- 01:15 Správy RTVS
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 04:15 Správy RTVS
- 05:05 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Bocian Riško
- 08:25 Zlatý kolovrátok
- 09:45 Zlatná krajina
- 11:00 Chuť leta
- 12:15 Ako sa Vinco zaťal
- 13:35 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Plán A
- 01:35 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Slováci na bojiskách
- 09:10 Let domov
- 10:35 Veteráni 2. svetovej vojny
- 11:50 Tanec medzi črepinami
- 14:25 Poslední parlamentári
- 15:20 Právo na minulosť
- 22:10 Nickyho rodina
- 00:00 Poslední leč Josefa Langmilera
- 00:50 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 09:10 Babička
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 05:30 Události v regionech
- 06:30 Mahulena, zlatá panna
- 08:00 Poklad na Sovím hrádku
- 10:45 Stůj, nebo se netrefím
- 12:15 Tři veteráni
- 13:45 Poslušně hlásím
- 15:20 Zázračný nos
- 17:10 Lotrando a Zubejda
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (18)
- 21:35 Smrt krásných srnců
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:30 Ekonomika :24
- 14:30 Interview :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 01:35 Adam
- 07:40 Velká láska
- 09:30 Kincsem
- 15:20 Poslední družička
- 20:15 Město podivínů
- 22:10 Mrazivý lov
- 00:30 V sedmém nebi
- 02:05 Policisté v akci
- 02:45 Policisté v akci
- 03:30 Krimi
- 03:50 Noviny
- 04:25 Soudní síň (Samé lži)
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 Krimi
- 06:35 Noviny
- 07:05 Stonehenge: Soudný den
- 09:05 Hra s časem
- 11:00 První oddělení II
- 14:00 Policisté v akci
- 15:00 Stonehenge: Soudný den
- 17:00 Hra s časem
- 20:20 Žena za pultem (Příběh starého Dominika)
- 21:20 Síla naděje
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Modré z neba
- 07:40 Reflex
- 07:55 Susedia (Šváby)
- 08:25 Susedia (Maľovanie)
- 09:00 Svokra
- 10:00 Rodinné prípady
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:10 Susedia
- 13:35 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:40 Rodinné prípady
- 16:30 Rodinné prípady
- 17:10 Rodinné prípady
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože III
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (18)
- 09:50 Přelétavá léta (4)
- 13:10 Zahradníkův svět X (5)
- 18:25 Dům snů IV (26)
- 19:20 Dům snů V (22)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (4)
- 21:10 Dům snů VII (3)
- 22:00 Alex a Emma
- 23:40 Děti planety Duna (3)
- 00:00 Zkrocená hora
- 06:00 Je to nádhera!
- 09:05 Nevědomí
- 11:05 Birdman
- 13:05 Hop
- 20:00 Láska a smrt (Šapitó)
- 20:45 Láska a smrt (Ššššš)
- 22:45 Mayday
- 06:00 Těžká puberta
- 09:40 Wonka
- 11:35 Průměrňákovi VIII (15)
- 11:55 Průměrňákovi VIII (16)
- 15:35 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 18:20 Spiknutí proti Americe (6)
- 19:30 Hollarovi
- 21:00 Wanted
- 00:10 Spirála lží
- 05:30 Před kamerou XXI (14)
- 06:00 Íá
- 07:30 Batman: Duše draka
- 09:40 Dánská dívka
- 22:10 Dánská dívka
- 10:10 2001: Vesmírná odysea
- 12:50 Smallville (Finále)
- 13:40 Smallville (Kouzlo)
- 14:35 Hranice nemožného (Díl 8)
- 15:30 Hranice nemožného (Díl 9)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 10)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 11)
- 20:00 Mrtvá nevěsta Tima Burtona
- 21:30 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 22:25 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 23:20 Bastardi
- 00:20 96 hodin: Odplata
- 01:50 Out Of Death
- 03:25 Poslední polda (1)
- 08:45 O zatoulané princezně
- 10:35 Svatby pana Voka
- 12:45 Králové hor
- 14:45 Poslední polda (2)
- 15:35 Dešťová víla
- 17:45 Velký Jake
- 20:00 Kontraband
- 21:55 Dračí oči
- 23:50 96 hodin: Zúčtování
- 10:00 Asterix a Olympijské hry
- 11:55 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 16:15 Včerejší děti
- 19:20 Vysněný život
- 22:35 Tichý Don (2)
- 08:45 Travelistan (23)
- 08:55 Doslova
- 10:35 Téma (125)
- 11:15 Sadnite si, prosím (13)
- 18:40 Vojna vo Vietname (1)
- 19:35 Doslova
- 20:15 Večné divy Zeme (1)
- 21:10 Vojna vo Vietname (2)
- 22:40 Tlačová beseda | Bugatti (1)
- 23:35 Vojna vo Vietname (3)
- 00:00 Ona a on
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 André Rieu - Pojďme tančit!
- 23:30 Ona a on
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:20 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:30 Klenot.TV
- 13:55 Klenot.TV
- 16:15 Popelka
- 17:25 Poklad z půdy
- 18:45 Vtip za stovku 100
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 14:25 Kutilové: Stůl pod pilu
- 15:00 Teleshopping
- 20:45 Pozor vlak
- 22:10 Michael V. Show
- 05:00 Totalcar III (1)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:25 Totalcar VII (1)
- 07:00 Alex Rider II (3)
- 07:55 Alex Rider II (4)
- 08:50 Alex Rider II (5)
- 09:40 Alex Rider II (6)
- 10:40 Alex Rider II (7)
- 11:35 Alex Rider II (8)
- 12:30 Kosmický hřích
- 18:00 Ztracený svět II (5)
- 19:00 Ztracený svět II (6)
- 20:00 Lovci pokladů III (15)
- 21:00 Lovci pokladů III (16)
- 15:30 Brousko III (28)
- 17:50 Domek na prérii III (7)
- 18:55 Ranč Heartland VI (1)
- 19:50 Ranč Heartland VI (2)
- 02:55 Gauguin
- 14:25 Soumrak
- 16:50 Dcera čarodějky
- 18:30 Muž s kinoaparátem
- 19:45 Naše malá sestra
- 22:00 Fantastická žena
- 00:05 Nepředstavitelné
- 08:45 Taxi Teherán
- 10:15 Chlapec z nebe
- 12:20 Tove
- 16:10 Nafukovací panna
- 19:55 Zloději
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (O staré Praze)
- 07:35 Mach a Šebestová (Jak Mach a Šebestová hlídali dítě)
- 10:15 Poplach v oblacích
- 11:35 Lakomá Barka
- 12:00 Uloupená hranice
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Masaryk
- 16:00 Přednosta stanice
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Člověk proti zkáze
- 20:00 Smrt si říká Engelchen
- 22:25 Hrdinové mlčí
- 23:40 Teleshopping
- 04:40 Bombardování Berlína
- 05:40 Zabijáci v Čechách (Král podsvětí - 1. část)
- 07:00 Teleshopping
- 10:50 Strašidelná setkání (6)
- 14:00 Vraždy slavných (JFK)
- 15:30 UFO nad Británií
- 00:50 Příchozí
- 02:15 Spalovač mrtvol
- 07:25 Zelňačka
- 11:05 Spolu to dáme
- 14:40 Opičí úder
- 16:40 Nikdy to nevzdávej
- 18:35 Italské námluvy
- 20:30 Zmizelá
- 22:00 Vymítač ďábla: Zrození
- 23:55 Stíny minulosti
- 01:20 Netvor (1)
- 02:45 Netvor (2)
- 04:10 Underworld: Boj v podsvětí
- 07:55 Velký flám
- 10:20 Zkrocení zlé ženy
- 12:30 Banditi
- 14:40 Milý Johne
- 18:05 Výplata
- 20:10 Síť
- 22:00 Oko za oko
- 23:35 Oprávněné vraždy
- 00:20 Červený trpaslík VIII (3)
- 00:55 Světová válka Z
- 14:00 FBI: International (4)
- 15:00 Kriminálka Las Vegas IV (12)
- 17:00 FBI: International (5)
- 20:00 Svatba na Jamajce
- 22:00 Scary Movie 2
- 23:45 Červený trpaslík VIII (3)
- 00:05 Zvláštní a záhadné IV (5)
- 03:30 Dějiny vědy (5)
- 12:50 Vzdušní bojovníci VI (7)
- 13:55 Těžší, než by se zdálo (5)
- 20:00 Zvláštní a záhadné IV (6)
- 20:55 Válka v Iráku (3)
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Jezdectví
- 11:00 Cyklistika
- 12:30 Cyklistika
- 17:45 Snooker
- 19:00 Olympijské hry
- 19:30 Olympijské hry
- 20:00 Cyklistika
- 21:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Lezení
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Lezení
- 04:00 Lezení
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Lezení
- 07:45 Lezení
- 09:45 Cyklistika
- 11:00 Lezení
- 15:45 Lezení
- 17:15 Lezení
- 19:00 Snooker
- 21:00 Cyklistika
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:50 SKST Chodov - NH Ostrava
- 21:00 Autožurnál
- 23:15 MM Automotive
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:05 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:05 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (65)
- 16:55 Doktor z hor (91)
- 17:55 Doktor z hor (92)
- 18:55 Kassandra (75)
- 19:55 Kassandra (76)
- 20:55 Wolffův revír (8)
- 21:55 Vladimír Hron: Poslední zhasne (18)
- 00:00 METALMANIA
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 00:00 Peter Gabriel - Peter Gabriel
- 02:44 Various Artists
- 07:29 Michael Kiwanuka
- 08:25 Red Hot Chili Peppers
- 09:11 Robbie Williams
- 10:33 Radiohead
- 11:47 Various Artists
- 12:46 Evanescence
- 15:01 Metallica
- 18:14 Paul Simon
- 20:54 Various Artists
- 21:02 Elton John
- 21:53 Linkin Park - Linkin Park
- 23:19 AC/DC
- 08:00 TELESHOPPING
- 11:45 TELESHOPPING
- 16:45 TELESHOPPING
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 11:20 Mladí Titáni do toho!
- 11:30 Mladí Titáni do toho!
- 11:45 Mladí Titáni do toho!
- 11:55 Mladí Titáni do toho!
- 12:10 Mladí Titáni do toho!
- 12:20 Mladí Titáni do toho!
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Křupavý hotel / Máte padáka, paní Rybová)
- 01:00 Tajemství Hunterových II (Krádež Naruby)
- 01:20 Tajemství Hunterových II (Špion)
- 02:25 iCarly (iNechci se hádat)
- 02:50 iCarly (iTaneční sny)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Domácí vězení)
- 03:30 Tajemství Hunterových IV (Vetřelec)
- 03:55 Změna hry (Otrávený koláč)
- 04:15 Změna hry (Drsný kozy)
- 04:35 44 koček II (Štěně světoběžník Sushi)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Dreambomber)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Válka aut / Alvin dostává kapky)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Malý bubeníček / Zvláštní přísada)
- 06:00 Šmoulové (Gargamelova máma / Šmoulí školka)
- 06:30 Šmoulové (Šmoulí tajemství)
- 06:55 Show Patrika Hvězdice II (Super Hvězdice / Před muzeem za muzeem nikdo nesmí stát)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Želví hrátky / Sleva pro důchodce)
- 07:55 Spongebob v kalhotách IX (Spongebob v dlouhých kalhotách / Larryho posilovna)
- 04:55 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vesmírný kámen / Tlapky zachraňují paní starostku)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují městskou mícu / Tlapky zachraňují oblačného surfaře)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Lámání ledu)
- 00:00 Kluk, holka atd. (3)
- 00:10 Kluk, holka atd. (4)
- 00:25 Ghostforce (1)
- 00:50 Ghostforce (2)
- 01:10 Tým Tiki (4)
- 01:35 Tým Tiki (5)
- 01:55 Tým Tiki (6)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (32)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (33)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (34)
- 03:25 Ghostforce (1)
- 03:45 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (22)
- 04:30 Pyžamasky (23)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (100)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (83)
- 06:55 Blue (72)
- 07:05 Blue (73)
- 07:10 Blue (74)
- 07:25 Blue (75)
- 07:30 Blue (76)
- 07:40 Blue (78)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (47)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (48)
- 08:55 Mickeyho klubík (51)
- 09:25 Mickeyho klubík (56)
- 09:55 Taffy (55)
- 10:00 Taffy (65)
- 10:10 Taffy (46)
- 10:20 Taffy (47)
- 10:30 Taffy (50)
- 10:35 Taffy (59)
- 10:50 Greenovi ve velkoměstě (1)
- 11:20 Greenovi ve velkoměstě (2)
- 14:45 Tým Tiki (42)
- 15:15 Blue (125)
- 15:25 Blue (126)
- 15:30 Blue (127)
- 15:45 Blue (128)
- 15:50 Blue (137)
- 16:00 Blue (138)
- 16:15 Křečík a Gréta (5)
- 16:45 Křečík a Gréta (6)
- 17:15 Kiff (8)
- 17:40 Kiff (10)
- 20:10 Blue (13)
- 20:15 Blue (14)
- 20:23 Blue (15)
- 20:40 Blue (16)
- 20:45 Blue (17)
- 20:50 Blue (18)
- 21:05 Hailey jde na to! (2)
- 21:35 Jessie (90)
- 21:55 Jessie (94)
- 22:25 U Raven Doma (67)
- 23:00 U Raven Doma (61)
- 23:30 Kluk, holka atd. (5)
- 23:40 Kluk, holka atd. (6)
- 08:00 Bluey (45)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 10:00 Firebuds (30)
- 10:15 Firebuds (31)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 13:10 Bluey (25)
- 13:20 Bluey (27)
- 19:30 Bluey (111)
- 19:40 Bluey (112)
- 19:50 Bluey (113)
- 20:00 Bluey (114)
- 20:10 Bluey (115)
- 20:20 Bluey (116)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (27)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (24)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 01:20 Hurá za hádankou (1)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (29)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (30)
- 03:07 Chuggington (24)
- 03:17 Chuggington (25)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (37)
- 04:38 Bořek stavitel (40)
- 05:01 Hurá za hádankou (7)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (49)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (50)
- 06:00 Trojčata (49)
- 06:07 Trojčata (50)
- 06:14 Trojčata (51)
- 06:55 Grisu (8)
- 07:08 Pettson a Fiškus (3)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 07:47 Berry a Dolly (12)
- 07:55 Ruff Ruff, Tweet a Dave (38)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (33)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (34)
- 09:30 Hurá za hádankou (5)
- 12:05 Bořek stavitel (49)
- 12:16 Bořek stavitel (50)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 15:19 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:39 Simon (38)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (25)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (26)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (16)
- 17:30 Požárník Sam (21)
- 17:41 Požárník Sam (22)
- 17:52 Doodleboo (10)
- 18:24 Berry a Dolly (13)
- 18:29 Berry a Dolly (1)
- 18:34 Berry a Dolly (2)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (12)
- 19:33 Grisu (15)
- 19:43 Grisu (16)
- 19:55 Simon (15)
- 20:00 Simon (16)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (1)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (14)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (15)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (9)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (10)
- 21:31 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 21:45 Chuggington (1)
- 21:55 Chuggington (2)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (57)
- 23:12 Bing (58)
- 23:20 Bing (59)
- 23:27 Bing (60)
- 23:35 Bing (61)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (12)
- 00:45 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (11)
- 01:05 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (12)
- 01:55 Agentka 203 (11)
- 02:20 Mia a já II (Rozmlouvání s kameny)
- 02:40 Mia a já II (Tanec s hvězdami)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 05:00 Lego Friends: Dívky s posláním IV (8)
- 05:10 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (19)
- 05:35 Mia a já II (Ohnivá květina)
- 06:30 Hotel pro mazlíčky (5)
- 06:40 Hotel pro mazlíčky (6)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (5)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 20:00 Lucky Luke - Sedmikráskov
- 21:20 Máša a Medvěd III (18)
- 21:30 Mia a já II (Záhadný návštěvník)
- 00:00 Ostrov Hajaju (40)
- 00:20 Flopy (103)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (49)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (37)
- 01:35 Volám sa Caillou V (18)
- 02:15 Panda a Krash (19)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (8)
- 03:20 Monchhichi II (51)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 04:45 Ruby z dúhy (22)
- 05:10 Bob staviteľ (31)
- 05:25 Ocko hrdina (13)
- 05:30 Duda a Dada (25)
- 05:55 Máša a medveď (21)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (37)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (19)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (10)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (2)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (13)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (48)
- 09:35 Sunny Bunnies IV (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (11)
- 10:55 Zvedavkovci (38)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (9)
- 11:55 Tina a Tony (27)
- 12:00 Šmolkovia (25)
- 12:35 Flopy (104)
- 12:50 Ruby z dúhy (23)
- 13:40 Malý silák Bheem (11)
- 13:45 Sunny Bunnies IV (11)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:45 Máša a medveď (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (39)
- 15:35 Ghost patrol
- 17:05 Petronix - ochrancovia zvierat (39)
- 17:35 Ruby z dúhy (24)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (11)
- 19:15 Zvedavkovci (39)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (22)
- 20:05 Esá z pralesa (40)
- 20:15 Bob staviteľ (32)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (14)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Monchhichi II (52)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (10)
- 23:45 Sunny Bunnies IV (12)
- 23:50 Duda a Dada (25)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 10:00 Správy
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Král na ťahu
- 14:30 Investujeme
- 16:20 Šport
- 18:55 Šport
- 22:30 Šport+