Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 01:20 Věk válečných lodí (Nové hrozby)
- 02:50 Ta naša kapela
- 03:15 Hluk
- 03:45 Historie.cs
- 04:40 Hledání starých časů
- 05:00 Zakázaný Memorial
- 05:30 Cyklodálky (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Namib
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:00 Amsterdam v ohrožení
- 14:50 Prahou podzemní drahou (2)
- 15:30 Příběhy divočiny (Koalové)
- 18:10 Planeta pokladů (Evropa)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Agent Hamilton II (8)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:05 Evropská a Konferenční liga UEFA
- 04:55 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:10 Panorama
- 08:55 Archiv Z 1985: ČSSR – SSSR
- 11:30 Volejbalový magazín
- 11:50 Po trailech přes hory
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 CZ FIGHTERS FOR VETERANS
- 22:15 Magazín UEFA
- 23:05 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 00:05 Receptář prima nápadů
- 03:01 Closer VII (Překážka)
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (242)
- 07:29 M.A.S.H (243)
- 08:00 M.A.S.H (244)
- 08:31 M.A.S.H (245)
- 09:03 M.A.S.H (246)
- 09:34 Lež na pláži (Pasy)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:01 Partička
- 07:43 Fotr na tripu VII
- 08:25 Top Gear XVII (5)
- 09:31 Top Gear XIX (1)
- 20:13 Partička L
- 21:35 Vandráci (4)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Srdeční záležitosti)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:15 Lež na pláži (Pasy)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlibáje)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (9)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Rodina)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Smržík ve tmě)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 09:55 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Cinky linky)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Planeta Praha: co ve filmu nebylo
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Matylda (Ryba na suchu)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:18 Superhrdinové
- 16:45 Ty Brďo! (ZOO)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Ochechule)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Žába)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (13)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (16)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:05 Emoce v umění (19)
- 01:55 Americký step
- 02:55 Symbol
- 03:15 Mobitex 2006
- 03:35 Zahrada
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (1)
- 22:05 Opera II (6)
- 22:55 Alicia Keys: Live in LA
- 23:50 Queen ve Wembley
- 01:12 Ve hře je láska (Plagiát)
- 02:10 Ve hře je láska (Tým právníků)
- 03:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:46 Křižovatky života (Krach firmy zničí rodinu)
- 07:44 Columbo (Vražda jako autoportrét)
- 14:41 Sestřičky (Výbuch)
- 15:58 Ošklivka Katka (Večírek)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:50 360⁰
- 01:22 Prima Česko
- 01:54 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:27 Prima Česko
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:38 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (do 9. 5.)
- 21:30 360⁰
- 22:26 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:44 Pozvánka: Spáleniště
- 23:52 360⁰
- 08:29 Prima Česko
- 09:03 Prima Svět
- 09:36 Nejpodivnější hadi světa
- 12:46 Hotel Kaktus
- 13:53 Tajemství supertováren II (6)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:10 Sbohem, baby
- 04:10 Výleťák (133)
- 04:15 Domov pro tebe III (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (15)
- 06:00 Sousedství (13)
- 06:20 Moje místa (Robert Vano)
- 08:15 Domov pro tebe III (3)
- 09:15 Zahradní proměny VI (16)
- 15:15 Vražedná čísla IV (4)
- 20:10 Strach
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4696)
- 09:35 Zlatá labuť (51)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Večerní škola
- 13:05 Hluboká voda
- 15:05 Příšerná tchyně
- 20:00 Bohemian Rhapsody
- 22:50 Noční hra
- 06:40 Mistři zastavárny XX (20)
- 07:35 Mezi žraloky X (19)
- 09:25 Kobra 11 XVII (6)
- 14:30 Mistři zastavárny XXI (1)
- 15:30 Strážci hranic: Kanada (4)
- 16:30 Kobra 11 XVII (8)
- 18:35 Válka skladů V (6)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (7)
- 21:25 Pomozte autům V (10)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (22)
- 23:20 Kobra 11 XVII (8)
- 05:20 Zig a Sharko IV (49)
- 05:55 Bakugan (5)
- 06:05 Přátelé II (4)
- 08:45 Malý Sheldon (15)
- 10:25 Susedia VII (11)
- 11:50 Dva a půl chlapa X (19)
- 14:35 Teorie velkého třesku XII (2)
- 15:25 2 $ocky III (24)
- 15:50 2 $ocky IV (3)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (21)
- 19:05 Malý Sheldon (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (6)
- 21:35 Přátelé II (6)
- 22:35 Griffinovi II (12)
- 23:30 Dva a půl chlapa X (21)
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu IV
- 07:15 MasterChef Česko V (2)
- 12:35 MasterChef Česko V (3)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Don Matteo VII (19)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (8)
- 01:35 Unesena z ráje
- 04:40 Ulice (4254)
- 06:15 Život na jachtě VII (14)
- 09:55 Oteckovia (134)
- 16:25 Vyměněné osudy (14)
- 20:15 Nekonečná láska (111)
- 21:15 Nekonečná láska (112)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 19:30 Open Faces
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Korene zla 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Sevilla)
- 16:50 Destinácie (Peru - tam, kde majú zemiaky cenu zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Vzorná rodinka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Kobyla)
- 21:30 Oktopus (Psina)
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Bačova žena
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Cícer)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Potraviny z laboratória)
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:00 Květná zahrada
- 05:15 Černé ovce
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:00 Květná zahrada
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 22:30 Interview :24
- 01:25 Hlídač
- 04:20 Zoubková víla
- 09:10 Černobyl
- 16:55 Jednoduše svatba!
- 20:15 Poslední cesta
- 22:15 Veselá historka
- 23:50 Poslední lovec čarodějnic
- 00:00 V sedmém nebi
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 03:25 Soudní síň (To dítě je závislák)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 11:05 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň - cz (Roste z něj grázl)
- 12:55 Soudní síň (Samé lži)
- 14:00 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Učitelky v ringu)
- 20:20 Past na kachnu
- 22:05 1890 (Vabank)
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:40 Susedia (Deň matiek)
- 09:15 Susedia (Dieťa)
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:00 Děti planety Duna (1)
- 02:40 Zahradníkův svět X (3)
- 05:15 Dům snů V (20)
- 06:00 Dům snů VII (1)
- 06:55 Dům snů IV (24)
- 13:10 Zahradníkův svět X (4)
- 18:25 Dům snů IV (25)
- 19:20 Dům snů V (21)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (3)
- 21:10 Dům snů VII (2)
- 22:00 Sladká láska
- 23:30 Děti planety Duna (2)
- 00:15 Mrtví neumírají
- 02:00 Rituál
- 04:00 Muž bez stínu
- 13:10 Nevědomí
- 16:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (5)
- 17:40 Válka zítřka
- 21:00 Sedmilhářky II (7)
- 21:50 Blok 99
- 01:05 Matčina pomsta
- 09:45 Peníze těch tupců
- 11:30 Průměrňákovi VIII (13)
- 17:35 Wonka
- 19:30 Bratři z donucení
- 21:05 Tenet
- 23:30 Podfu(c)k
- 00:50 Zlé sémě se vrací
- 02:20 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 10:30 Romantická komedie
- 12:10 Downeyho auta snů (4)
- 13:00 Íá
- 14:25 Emily
- 22:35 Smrtelné zlo: Probuzení
- 04:00 Mrazivé zlato (Hřeben vykoupení)
- 04:45 Jak to dělají? (5. díl)
- 05:10 Hranice nemožného (Osmium)
- 07:15 Smallville (Pozlátko)
- 08:05 Smallville (Nápoj lásky)
- 10:50 Láska nebeská
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 9)
- 20:00 2001: Vesmírná odysea
- 22:40 Temný obraz
- 01:25 Ďáblův dvojník
- 03:10 Poslední polda V (8)
- 05:05 Jurský masakr
- 06:40 Poklad pirátů
- 08:25 Oblast Q
- 10:55 Atentát na střední
- 14:40 Poslední polda (1)
- 15:35 Fanfán Tulipán
- 17:45 Podfukáři
- 20:00 Tokarev
- 22:00 3 dny na zabití
- 08:10 Doslova
- 11:15 Laogai: čínsky gulag (1)
- 16:05 Sadnite si, prosím (17)
- 16:45 Evanjelium o bohatstve (3)
- 17:40 Svet z vtáčej perspektívy (7)
- 19:25 Doslova
- 00:05 Cyranův poloostrov (18)
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 05:25 Totalcar II (10)
- 15:25 Profil zločinu III (6)
- 16:30 Profil zločinu III (7)
- 17:30 S.W.A.T. VI (16)
- 21:00 Macgyver III (14)
- 21:55 Macgyver III (15)
- 22:45 Harrow (1)
- 23:50 Harrow (2)
- 00:55 Ztracený svět II (2)
- 09:00 Lovci pokladů III (11)
- 10:00 Lovci pokladů III (12)
- 18:00 Ztracený svět II (3)
- 19:00 Ztracený svět II (4)
- 20:00 Lovci pokladů III (13)
- 21:00 Lovci pokladů III (14)
- 15:25 Brousko III (27)
- 17:50 Domek na prérii III (6)
- 18:55 Ranč Heartland V (17)
- 19:55 Ranč Heartland V (18)
- 02:45 Zabití posvátného jelena
- 16:10 Utoya, 22. července
- 19:55 Nafukovací panna
- 22:00 Chlapec z nebe
- 06:10 Zabij nudu! II
- 06:25 Kouzlování
- 06:40 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 07:30 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 12:00 V každém pokoji žena
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Svědkové obžaloby
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Uličnice
- 18:00 Záblesky chladné neděle
- 20:00 Atentát
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Vlčí bouda
- 23:45 Teleshopping
- 00:40 Ong-Bak 2
- 02:05 Scary Movie: Děsnej biják
- 04:45 Vejška
- 06:00 Close Up III (17)
- 14:05 Million Dollar Baby
- 18:10 Dva výtečníci
- 20:10 Super 8
- 01:20 Alexander Veliký
- 04:00 Resident Evil: Odveta
- 07:15 Hrbáč
- 09:55 Police Story
- 11:30 Bomber
- 13:15 Kongo
- 16:45 Síly temna
- 18:25 Nesnesitelná krutost
- 20:10 Mistrův syn
- 22:00 Zákon ulice
- 23:40 Cesta za pomstou
- 00:20 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:55 Plážový povaleč
- 02:55 Comedy Club IV (24)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (11)
- 22:30 Comedy Club IV (25)
- 23:00 Comedy Club IV (26)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:05 Zvláštní a záhadné IV (4)
- 01:50 Záhady světových válek (3)
- 03:30 Dějiny vědy (4)
- 12:50 Vzdušní bojovníci VI (6)
- 13:55 Těžší, než by se zdálo (4)
- 16:15 Fantastické inženýrství (3)
- 17:10 Zvláštní a záhadné IV (4)
- 18:05 Zakázané zóny (2)
- 19:05 LEGO Masters - Velká Británie (4)
- 20:00 Zvláštní a záhadné IV (5)
- 20:55 Válka v Iráku (2)
- 09:20 Země (2)
- 16:05 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (3)
- 16:50 Země (3)
- 17:45 V továrně V (5)
- 06:00 Rození obchodníci XIV (6)
- 07:00 Rození obchodníci XVI (5)
- 22:00 Expedice X IV (Pekelný klub)
- 23:00 Nazí a vystrašení V (15)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Lezení
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 18:45 Snooker
- 21:00 Jezdectví
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Lezení
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Motokros
- 03:30 Motokros
- 04:00 Motokros
- 04:30 Motokros
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Lezení
- 09:30 Cyklistika
- 11:30 Snooker
- 16:00 Snooker
- 18:00 Motokros
- 18:30 Motokros
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Cyklistika
- 22:00 Snooker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Hot hity
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 08:20 Kassandra (72)
- 09:20 Yago, syn džunle (63)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (64)
- 16:55 Doktor z hor (89)
- 17:55 Doktor z hor (90)
- 20:55 Wolffův revír (7)
- 21:55 Vladimír Hron: Poslední zhasne (17)
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 23:00 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 02:47 Various Artists
- 04:00 Katy Perry
- 10:21 The Killers
- 11:54 Various Artists
- 13:04 Katy Perry
- 20:47 Various Artists
- 21:00 Madonna
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 22:20 PREMIUM PARTY
- 10:10 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 11:20 Mladí Titáni do toho!
- 11:30 Mladí Titáni do toho!
- 11:45 Mladí Titáni do toho!
- 11:55 Mladí Titáni do toho!
- 12:10 Mladí Titáni do toho!
- 12:20 Mladí Titáni do toho!
- 06:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 00:20 Spongebob v kalhotách IV (Prodáno / Vysmátá nemoc)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování)
- 01:00 Tajemství Hunterových II (Odplata)
- 01:20 Tajemství Hunterových II (Plán)
- 02:30 iCarly (iNejvětší fanynka)
- 02:50 iCarly (iKuřecí líheň)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Sally Hunter)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Kvantové problémy a slepé uličky)
- 03:55 Změna hry III (Sváčpot)
- 04:15 Změna hry III (Babe a Kluci)
- 04:40 44 koček II (Obrácený svět)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové (Kuchařova polévka / Dobroudružství při šmoulohlídání)
- 06:30 Šmoulové (Závody / Wafflová středa)
- 06:55 Show Patrika Hvězdice II (Patrikova show inkasuje / Hvězdicové hry)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Rozbitý budík / Karen má dítě)
- 07:55 Spongebob v kalhotách IX (Patrikova hra / Kanály pod Zátiším Bikin)
- 04:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Velkého chlupáče / Tlapky zachraňují létající kotě)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Mořská hlídka: Tlapky zachraňují chobotničku)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují odfouknutá koťata / Tlapky zachraňují malého Marshalla)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Přijela pouť)
- 07:20 DORA (Friendaversary Adventure / Swiper’s Birthday Surprise)
- 00:00 Kluk, holka atd. (103)
- 00:10 Kluk, holka atd. (104)
- 00:25 Ghostforce (25)
- 00:50 Ghostforce (26)
- 01:10 Tým Tiki (1)
- 01:35 Tým Tiki (2)
- 01:55 Tým Tiki (3)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (29)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (30)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (31)
- 03:25 Ghostforce (25)
- 03:45 Ghostforce (26)
- 04:05 Pyžamasky (20)
- 04:30 Pyžamasky (21)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (94)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (87)
- 06:55 Blue (69)
- 07:05 Blue (70)
- 07:10 Blue (65)
- 07:25 Blue (66)
- 07:30 Blue (67)
- 07:40 Blue (71)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (46)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (47)
- 08:55 Mickeyho klubík (41)
- 09:25 Mickeyho klubík (47)
- 09:55 Taffy (37)
- 10:00 Taffy (48)
- 10:10 Taffy (39)
- 10:20 Taffy (43)
- 10:30 Taffy (52)
- 10:35 Taffy (45)
- 14:45 Tým Tiki (41)
- 15:15 Blue (119)
- 15:25 Blue (120)
- 15:30 Blue (121)
- 15:45 Blue (122)
- 15:50 Blue (123)
- 16:00 Blue (124)
- 16:15 Křečík a Gréta (3)
- 16:45 Křečík a Gréta (4)
- 20:10 Blue (7)
- 20:15 Blue (8)
- 20:23 Blue (9)
- 20:40 Blue (10)
- 20:45 Blue (11)
- 20:50 Blue (12)
- 21:35 Jessie (84)
- 21:55 Jessie (86)
- 22:25 U Raven Doma (69)
- 23:00 Táborníci z Kikiwaka (88)
- 23:30 Kluk, holka atd. (1)
- 23:40 Kluk, holka atd. (2)
- 07:00 Bluey (36)
- 07:10 Bluey (37)
- 08:00 Bluey (39)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (49)
- 10:00 Firebuds (28)
- 10:15 Firebuds (29)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:20 Hurá za hádankou (26)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (27)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (28)
- 03:07 Chuggington (22)
- 03:17 Chuggington (23)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (36)
- 04:38 Bořek stavitel (38)
- 05:01 Hurá za hádankou (6)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (47)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (48)
- 05:49 Požárník Sam (12)
- 06:00 Trojčata (46)
- 06:07 Trojčata (47)
- 06:14 Trojčata (48)
- 06:25 Bing (49)
- 06:46 Bing (52)
- 06:55 Grisu (7)
- 07:08 Pettson a Fiškus (2)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 07:47 Berry a Dolly (11)
- 07:55 Ruff Ruff, Tweet a Dave (37)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (21)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (22)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (31)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (32)
- 09:30 Hurá za hádankou (4)
- 12:05 Bořek stavitel (47)
- 12:16 Bořek stavitel (48)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 12:52 Bing (35)
- 13:00 Bing (36)
- 13:08 Bing (37)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 14:02 Leo, ochránce divočiny (21)
- 14:13 Leo, ochránce divočiny (22)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (13)
- 15:39 Simon (37)
- 15:55 Taina a strážci Amazonie (6)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (23)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (24)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (15)
- 17:30 Požárník Sam (19)
- 17:41 Požárník Sam (20)
- 17:52 Doodleboo (9)
- 17:59 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 18:11 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 18:34 Berry a Dolly
- 19:04 Lední medvídek Paddles (13)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (11)
- 19:33 Grisu (13)
- 19:43 Grisu (14)
- 19:55 Simon (13)
- 20:00 Simon (14)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (13)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (8)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (9)
- 21:45 Chuggington (19)
- 21:55 Chuggington (20)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 23:12 Bing (53)
- 23:20 Bing (54)
- 23:27 Bing (55)
- 23:35 Bing (56)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 00:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 00:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 00:45 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (9)
- 01:05 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (10)
- 02:20 Mia a já II (Za liánovou stěnou)
- 02:40 Mia a já II (Otcovo pírko)
- 03:05 Život s tátou (17)
- 03:15 Život s tátou (18)
- 03:25 Život s tátou (19)
- 03:35 Život s tátou (20)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 05:00 Lego Friends: Dívky s posláním IV (7)
- 05:10 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (18)
- 05:35 Mia a já II (Pylová sprcha)
- 06:30 Hotel pro mazlíčky (3)
- 06:40 Hotel pro mazlíčky (4)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (4)
- 19:00 Život s tátou (51)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 20:00 Ptačí úlet
- 21:35 Mia a já IV (25)
- 22:00 Mia a já IV (26)
- 23:30 Život s tátou (3)
- 23:40 Život s tátou (4)
- 00:00 Ostrov Hajaju (22)
- 00:10 Kikoriki (14)
- 00:35 Šmolkovia (2)
- 01:10 Esá z pralesa (36)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (5)
- 02:15 Panda a Krash (1)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (16)
- 03:20 Monchhichi II (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (26)
- 04:45 Ruby z dúhy (19)
- 05:10 Bob staviteľ II (47)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (16)
- 05:55 Máša a medveď (49)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (33)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (1)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (14)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:20 Sunny Bunnies (20)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (15)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:35 Sunny Bunnies (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (45)
- 10:55 Zvedavkovci II (34)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (8)
- 11:55 Tina a Tony (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (35)
- 12:50 Ruby z dúhy (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (45)
- 13:45 Sunny Bunnies (22)
- 13:50 Panda a Krash (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (31)
- 14:40 Medvedíkovo (13)
- 14:45 Máša a medveď (50)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (10)
- 15:20 Esá z pralesa (37)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 16:25 Panda a Kiwi (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (16)
- 16:45 Monchhichi II (3)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:05 Mucha Why (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (39)
- 17:35 Ruby z dúhy (21)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (14)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (15)
- 19:15 Zvedavkovci II (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (51)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 20:05 Esá z pralesa (38)
- 20:15 Bob staviteľ II (48)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (17)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (4)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (36)
- 23:45 Sunny Bunnies (23)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 07:55 Noční univerzita
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V pohorách po horách
- 10:40 Dokořán
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 13:00 Jak potkávat svět
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 20:45 Moudrost mnichů
- 00:30 Kylie Kwong: Moje Čína (6)
- 01:00 Lovec chilli (Malajsie)
- 01:30 Dolce Vita (11)
- 08:00 Jóga – Energie života (5)
- 09:30 Prostě Nigella (5)
- 22:00 Holky v kuchyni (1)
- 22:30 Nebesky dobré (16)
- 23:30 Indická kuchyně s Parveenou (Mrkvová halwa)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:11 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)