Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 01:20 Věk válečných lodí (Nové hrozby)
- 02:05 Vzkaz Jiřího Gaislera
- 02:50 Ta naša kapela
- 03:15 Hluk
- 03:45 Historie.cs
- 04:40 Hledání starých časů
- 05:00 Zakázaný Memorial
- 05:30 Cyklodálky (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Namib
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:00 Amsterdam v ohrožení
- 14:50 Prahou podzemní drahou (2)
- 15:30 Příběhy divočiny (Koalové)
- 18:10 Planeta pokladů (Evropa)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Agent Hamilton II (8)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:05 Evropská a Konferenční liga UEFA
- 04:55 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:10 Panorama
- 08:55 Archiv Z 1985: ČSSR – SSSR
- 11:30 Volejbalový magazín
- 11:50 Po trailech přes hory
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 CZ FIGHTERS FOR VETERANS
- 22:15 Magazín UEFA
- 23:05 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 00:05 Receptář prima nápadů
- 03:01 Closer VII (Překážka)
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (242)
- 07:29 M.A.S.H (243)
- 08:00 M.A.S.H (244)
- 08:31 M.A.S.H (245)
- 09:03 M.A.S.H (246)
- 09:34 Lež na pláži (Pasy)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:01 Partička
- 07:43 Fotr na tripu VII
- 08:25 Top Gear XVII (5)
- 09:31 Top Gear XIX (1)
- 20:13 Partička L
- 21:35 Vandráci (4)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Srdeční záležitosti)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:15 Lež na pláži (Pasy)
- 06:00 Matylda (Ryba na suchu)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlibáje)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (9)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Rodina)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Smržík ve tmě)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 09:55 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Cinky linky)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Planeta Praha: co ve filmu nebylo
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Matylda (Ryba na suchu)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:18 Superhrdinové
- 16:45 Ty Brďo! (ZOO)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Ochechule)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Žába)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (13)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (16)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:05 Emoce v umění (19)
- 01:55 Americký step
- 02:55 Symbol
- 03:15 Mobitex 2006
- 03:35 Zahrada
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (1)
- 22:05 Opera II (6)
- 22:55 Alicia Keys: Live in LA
- 23:50 Queen ve Wembley
- 01:12 Ve hře je láska (Plagiát)
- 02:10 Ve hře je láska (Tým právníků)
- 03:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:46 Křižovatky života (Krach firmy zničí rodinu)
- 07:44 Columbo (Vražda jako autoportrét)
- 14:41 Sestřičky (Výbuch)
- 15:58 Ošklivka Katka (Večírek)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:50 360⁰
- 01:22 Prima Česko
- 01:54 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:27 Prima Česko
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:38 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (do 9. 5.)
- 21:30 360⁰
- 22:26 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:44 Pozvánka: Spáleniště
- 23:52 360⁰
- 08:29 Prima Česko
- 09:03 Prima Svět
- 09:36 Nejpodivnější hadi světa
- 12:46 Hotel Kaktus
- 13:53 Tajemství supertováren II (6)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:10 Sbohem, baby
- 04:10 Výleťák (133)
- 04:15 Domov pro tebe III (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (15)
- 06:00 Sousedství (13)
- 06:20 Moje místa (Robert Vano)
- 08:15 Domov pro tebe III (3)
- 09:15 Zahradní proměny VI (16)
- 15:15 Vražedná čísla IV (4)
- 20:10 Strach
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4696)
- 09:35 Zlatá labuť (51)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Večerní škola
- 13:05 Hluboká voda
- 15:05 Příšerná tchyně
- 20:00 Bohemian Rhapsody
- 22:50 Noční hra
- 06:40 Mistři zastavárny XX (20)
- 07:35 Mezi žraloky X (19)
- 09:25 Kobra 11 XVII (6)
- 14:30 Mistři zastavárny XXI (1)
- 15:30 Strážci hranic: Kanada (4)
- 16:30 Kobra 11 XVII (8)
- 18:35 Válka skladů V (6)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (7)
- 21:25 Pomozte autům V (10)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (22)
- 23:20 Kobra 11 XVII (8)
- 05:20 Zig a Sharko IV (49)
- 05:55 Bakugan (5)
- 06:05 Přátelé II (4)
- 08:45 Malý Sheldon (15)
- 10:25 Susedia VII (11)
- 11:50 Dva a půl chlapa X (19)
- 12:45 Přátelé II (4)
- 13:40 Teorie velkého třesku XI (24)
- 14:35 Teorie velkého třesku XII (2)
- 15:25 2 $ocky III (24)
- 15:50 2 $ocky IV (3)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (21)
- 19:05 Malý Sheldon (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (6)
- 21:35 Přátelé II (6)
- 22:35 Griffinovi II (12)
- 23:30 Dva a půl chlapa X (21)
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu IV
- 07:15 MasterChef Česko V (2)
- 12:35 MasterChef Česko V (3)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Don Matteo VII (19)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (8)
- 01:35 Unesena z ráje
- 04:40 Ulice (4254)
- 06:15 Život na jachtě VII (14)
- 09:55 Oteckovia (134)
- 16:25 Vyměněné osudy (14)
- 20:15 Nekonečná láska (111)
- 21:15 Nekonečná láska (112)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 19:30 Open Faces
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Korene zla 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Sevilla)
- 16:50 Destinácie (Peru - tam, kde majú zemiaky cenu zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Vzorná rodinka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Kobyla)
- 21:30 Oktopus (Psina)
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Bačova žena
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Cícer)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Potraviny z laboratória)
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:00 Květná zahrada
- 05:15 Černé ovce
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:00 Květná zahrada
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 22:30 Interview :24
- 01:25 Hlídač
- 04:20 Zoubková víla
- 09:10 Černobyl
- 16:55 Jednoduše svatba!
- 20:15 Poslední cesta
- 22:15 Veselá historka
- 23:50 Poslední lovec čarodějnic
- 00:00 V sedmém nebi
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 03:25 Soudní síň (To dítě je závislák)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 11:05 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň - cz (Roste z něj grázl)
- 12:55 Soudní síň (Samé lži)
- 14:00 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Učitelky v ringu)
- 20:20 Past na kachnu
- 22:05 1890 (Vabank)
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:40 Susedia (Deň matiek)
- 09:15 Susedia (Dieťa)
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:00 Děti planety Duna (1)
- 01:25 Italská města, italské chutě VII (5)
- 02:40 Zahradníkův svět X (3)
- 05:15 Dům snů V (20)
- 06:00 Dům snů VII (1)
- 06:55 Dům snů IV (24)
- 13:10 Zahradníkův svět X (4)
- 16:10 Italská města, italské chutě VII (6)
- 16:35 Velkolepé plány XV (4)
- 17:30 Přelétavá léta (4)
- 18:25 Dům snů IV (25)
- 19:20 Dům snů V (21)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (3)
- 21:10 Dům snů VII (2)
- 22:00 Sladká láska
- 23:30 Děti planety Duna (2)
- 00:15 Mrtví neumírají
- 02:00 Rituál
- 04:00 Muž bez stínu
- 08:20 Poslední hra o zlato
- 13:10 Nevědomí
- 16:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (5)
- 17:40 Válka zítřka
- 21:00 Sedmilhářky II (7)
- 21:50 Blok 99
- 01:05 Matčina pomsta
- 09:45 Peníze těch tupců
- 11:30 Průměrňákovi VIII (13)
- 17:35 Wonka
- 19:30 Bratři z donucení
- 21:05 Tenet
- 23:30 Podfu(c)k
- 00:50 Zlé sémě se vrací
- 02:20 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 03:20 Uzavřený kruh (1)
- 10:30 Romantická komedie
- 12:10 Downeyho auta snů (4)
- 13:00 Íá
- 14:25 Emily
- 22:35 Smrtelné zlo: Probuzení
- 04:00 Mrazivé zlato (Hřeben vykoupení)
- 04:45 Jak to dělají? (5. díl)
- 05:10 Hranice nemožného (Osmium)
- 07:15 Smallville (Pozlátko)
- 08:05 Smallville (Nápoj lásky)
- 10:50 Láska nebeská
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 9)
- 20:00 2001: Vesmírná odysea
- 22:40 Temný obraz
- 01:25 Ďáblův dvojník
- 03:10 Poslední polda V (8)
- 05:05 Jurský masakr
- 06:40 Poklad pirátů
- 08:25 Oblast Q
- 10:55 Atentát na střední
- 14:40 Poslední polda (1)
- 15:35 Fanfán Tulipán
- 17:45 Podfukáři
- 20:00 Tokarev
- 22:00 3 dny na zabití
- 08:10 Doslova
- 11:15 Laogai: čínsky gulag (1)
- 16:05 Sadnite si, prosím (17)
- 16:45 Evanjelium o bohatstve (3)
- 17:40 Svet z vtáčej perspektívy (7)
- 19:25 Doslova
- 00:05 Cyranův poloostrov (18)
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 13:40 Vtipkování: Ostravsky gastrošéf
- 15:00 Teleshopping
- 20:15 Šťastná
- 22:40 Narcos
- 05:25 Totalcar II (10)
- 15:25 Profil zločinu III (6)
- 16:30 Profil zločinu III (7)
- 17:30 S.W.A.T. VI (16)
- 21:00 Macgyver III (14)
- 21:55 Macgyver III (15)
- 22:45 Harrow (1)
- 23:50 Harrow (2)
- 00:55 Ztracený svět II (2)
- 09:00 Lovci pokladů III (11)
- 10:00 Lovci pokladů III (12)
- 18:00 Ztracený svět II (3)
- 19:00 Ztracený svět II (4)
- 20:00 Lovci pokladů III (13)
- 21:00 Lovci pokladů III (14)