Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 01:20 Věk válečných lodí (Nové hrozby)
- 02:50 Ta naša kapela
- 03:15 Hluk
- 03:45 Historie.cs
- 04:40 Hledání starých časů
- 05:00 Zakázaný Memorial
- 05:30 Cyklodálky (1)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Namib
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:00 Amsterdam v ohrožení
- 14:50 Prahou podzemní drahou (2)
- 15:30 Příběhy divočiny (Koalové)
- 18:10 Planeta pokladů (Evropa)
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:10 Agent Hamilton II (8)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:05 Evropská a Konferenční liga UEFA
- 04:55 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:10 Panorama
- 08:55 Archiv Z 1985: ČSSR – SSSR
- 11:30 Volejbalový magazín
- 11:50 Po trailech přes hory
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 CZ FIGHTERS FOR VETERANS
- 22:15 Magazín UEFA
- 23:05 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 00:05 Receptář prima nápadů
- 03:01 Closer VII (Překážka)
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (242)
- 07:29 M.A.S.H (243)
- 08:00 M.A.S.H (244)
- 08:31 M.A.S.H (245)
- 09:03 M.A.S.H (246)
- 09:34 Lež na pláži (Pasy)
- 14:40 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 06:09 Pohádky Bolka a Lolka (Zakletý zámek)
- 06:18 Autosalon.tv
- 07:01 Partička
- 07:43 Fotr na tripu VII
- 08:25 Top Gear XVII (5)
- 09:31 Top Gear XIX (1)
- 20:13 Partička L
- 21:35 Vandráci (4)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Srdeční záležitosti)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:15 Lež na pláži (Pasy)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlibáje)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (9)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Rodina)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Smržík ve tmě)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 09:55 Ve vodě to žije!
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Cinky linky)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Planeta Praha: co ve filmu nebylo
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Matylda (Ryba na suchu)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:18 Superhrdinové
- 16:45 Ty Brďo! (ZOO)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Ochechule)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Žába)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (13)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (16)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:05 Emoce v umění (19)
- 01:55 Americký step
- 02:55 Symbol
- 03:15 Mobitex 2006
- 03:35 Zahrada
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (1)
- 22:05 Opera II (6)
- 22:55 Alicia Keys: Live in LA
- 23:50 Queen ve Wembley
- 01:12 Ve hře je láska (Plagiát)
- 02:10 Ve hře je láska (Tým právníků)
- 03:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:46 Křižovatky života (Krach firmy zničí rodinu)
- 07:44 Columbo (Vražda jako autoportrét)
- 14:41 Sestřičky (Výbuch)
- 15:58 Ošklivka Katka (Večírek)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:50 360⁰
- 01:22 Prima Česko
- 01:54 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:27 Prima Česko
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:38 Zprávy z regionů
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (do 9. 5.)
- 21:30 360⁰
- 22:26 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:44 Pozvánka: Spáleniště
- 23:52 360⁰
- 08:29 Prima Česko
- 09:03 Prima Svět
- 09:36 Nejpodivnější hadi světa
- 12:46 Hotel Kaktus
- 13:53 Tajemství supertováren II (6)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 V kondici
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:25 AZ-kvíz
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:00 Květná zahrada
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Bekyně mniška
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:10 Sbohem, baby
- 04:10 Výleťák (133)
- 04:15 Domov pro tebe III (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (15)
- 06:00 Sousedství (13)
- 06:20 Moje místa (Robert Vano)
- 08:15 Domov pro tebe III (3)
- 09:15 Zahradní proměny VI (16)
- 15:15 Vražedná čísla IV (4)
- 20:10 Strach
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4696)
- 09:35 Zlatá labuť (51)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Večerní škola
- 13:05 Hluboká voda
- 15:05 Příšerná tchyně
- 20:00 Bohemian Rhapsody
- 22:50 Noční hra
- 06:40 Mistři zastavárny XX (20)
- 07:35 Mezi žraloky X (19)
- 09:25 Kobra 11 XVII (6)
- 14:30 Mistři zastavárny XXI (1)
- 15:30 Strážci hranic: Kanada (4)
- 16:30 Kobra 11 XVII (8)
- 18:35 Válka skladů V (6)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (2)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (7)
- 21:25 Pomozte autům V (10)
- 22:25 Walker, Texas Ranger IV (22)
- 23:20 Kobra 11 XVII (8)
- 05:20 Zig a Sharko IV (49)
- 05:55 Bakugan (5)
- 06:05 Přátelé II (4)
- 08:45 Malý Sheldon (15)
- 10:25 Susedia VII (11)
- 11:50 Dva a půl chlapa X (19)
- 14:35 Teorie velkého třesku XII (2)
- 15:25 2 $ocky III (24)
- 15:50 2 $ocky IV (3)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá II (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (21)
- 19:05 Malý Sheldon (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (6)
- 21:35 Přátelé II (6)
- 22:35 Griffinovi II (12)
- 23:30 Dva a půl chlapa X (21)
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu IV
- 07:15 MasterChef Česko V (2)
- 12:35 MasterChef Česko V (3)
- 13:50 Tescoma s chutí
- 13:55 Don Matteo VII (19)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med IV (8)
- 01:35 Unesena z ráje
- 04:40 Ulice (4254)
- 06:15 Život na jachtě VII (14)
- 09:55 Oteckovia (134)
- 16:25 Vyměněné osudy (14)
- 20:15 Nekonečná láska (111)
- 21:15 Nekonečná láska (112)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 19:30 Open Faces
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Korene zla 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Španielsko - Sevilla)
- 16:50 Destinácie (Peru - tam, kde majú zemiaky cenu zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VI (Vzorná rodinka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Kobyla)
- 21:30 Oktopus (Psina)
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Herecké legendy (Štefan Kvietik)
- 10:05 Bačova žena
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Cícer)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Potraviny z laboratória)
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:00 Květná zahrada
- 05:15 Černé ovce
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:25 AZ-kvíz
- 02:00 Květná zahrada
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:10 Vinorodé břehy Mosely
- 14:40 Návrat Růžového pantera
- 16:30 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Želary
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:30 Svet :24
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 Komentáre dňa
- 22:30 Interview :24
- 01:25 Hlídač
- 04:20 Zoubková víla
- 09:10 Černobyl
- 16:55 Jednoduše svatba!
- 20:15 Poslední cesta
- 22:15 Veselá historka
- 23:50 Poslední lovec čarodějnic
- 00:00 V sedmém nebi
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 03:25 Soudní síň (To dítě je závislák)
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 11:05 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň - cz (Roste z něj grázl)
- 12:55 Soudní síň (Samé lži)
- 14:00 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Učitelky v ringu)
- 20:20 Past na kachnu
- 22:05 1890 (Vabank)
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:40 Susedia (Deň matiek)
- 09:15 Susedia (Dieťa)
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:50 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 00:00 Děti planety Duna (1)
- 02:40 Zahradníkův svět X (3)
- 05:15 Dům snů V (20)
- 06:00 Dům snů VII (1)
- 06:55 Dům snů IV (24)
- 13:10 Zahradníkův svět X (4)
- 18:25 Dům snů IV (25)
- 19:20 Dům snů V (21)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (3)
- 21:10 Dům snů VII (2)
- 22:00 Sladká láska
- 23:30 Děti planety Duna (2)
- 00:15 Mrtví neumírají
- 02:00 Rituál
- 04:00 Muž bez stínu
- 13:10 Nevědomí
- 16:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (5)
- 17:40 Válka zítřka
- 21:00 Sedmilhářky II (7)
- 21:50 Blok 99
- 01:05 Matčina pomsta
- 09:45 Peníze těch tupců
- 11:30 Průměrňákovi VIII (13)
- 17:35 Wonka
- 19:30 Bratři z donucení
- 21:05 Tenet
- 23:30 Podfu(c)k
- 00:50 Zlé sémě se vrací
- 02:20 Sympatizant (Chceme dobré repliky)
- 10:30 Romantická komedie
- 12:10 Downeyho auta snů (4)
- 13:00 Íá
- 14:25 Emily
- 22:35 Smrtelné zlo: Probuzení
- 04:00 Mrazivé zlato (Hřeben vykoupení)
- 04:45 Jak to dělají? (5. díl)
- 05:10 Hranice nemožného (Osmium)
- 07:15 Smallville (Pozlátko)
- 08:05 Smallville (Nápoj lásky)
- 10:50 Láska nebeská
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 9)
- 20:00 2001: Vesmírná odysea
- 22:40 Temný obraz
- 01:25 Ďáblův dvojník
- 03:10 Poslední polda V (8)
- 05:05 Jurský masakr
- 06:40 Poklad pirátů
- 08:25 Oblast Q
- 10:55 Atentát na střední
- 14:40 Poslední polda (1)
- 15:35 Fanfán Tulipán
- 17:45 Podfukáři
- 20:00 Tokarev
- 22:00 3 dny na zabití
- 08:10 Doslova
- 11:15 Laogai: čínsky gulag (1)
- 16:05 Sadnite si, prosím (17)
- 16:45 Evanjelium o bohatstve (3)
- 17:40 Svet z vtáčej perspektívy (7)
- 19:25 Doslova
- 00:05 Cyranův poloostrov (18)
- 00:50 Moje zprávy
- 01:00 VIP svět
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:05 Česká tajenka
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 04:00 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Popelka
- 17:35 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 05:25 Totalcar II (10)
- 15:25 Profil zločinu III (6)
- 16:30 Profil zločinu III (7)
- 17:30 S.W.A.T. VI (16)
- 21:00 Macgyver III (14)
- 21:55 Macgyver III (15)
- 22:45 Harrow (1)
- 23:50 Harrow (2)
- 00:55 Ztracený svět II (2)
- 09:00 Lovci pokladů III (11)
- 10:00 Lovci pokladů III (12)
- 18:00 Ztracený svět II (3)
- 19:00 Ztracený svět II (4)
- 20:00 Lovci pokladů III (13)
- 21:00 Lovci pokladů III (14)
- 15:25 Brousko III (27)
- 17:50 Domek na prérii III (6)
- 18:55 Ranč Heartland V (17)
- 19:55 Ranč Heartland V (18)
- 02:45 Zabití posvátného jelena
- 16:10 Utoya, 22. července
- 19:55 Nafukovací panna
- 22:00 Chlapec z nebe
- 06:10 Zabij nudu! II
- 06:25 Kouzlování
- 06:40 Staré pověsti české (Opatovický poklad)
- 07:30 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 12:00 V každém pokoji žena
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Svědkové obžaloby
- 15:40 Kinosál
- 16:00 Uličnice
- 18:00 Záblesky chladné neděle
- 20:00 Atentát
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Vlčí bouda
- 23:45 Teleshopping
- 00:40 Ong-Bak 2
- 02:05 Scary Movie: Děsnej biják
- 04:45 Vejška
- 06:00 Close Up III (17)
- 14:05 Million Dollar Baby
- 18:10 Dva výtečníci
- 20:10 Super 8
- 01:20 Alexander Veliký
- 04:00 Resident Evil: Odveta
- 07:15 Hrbáč
- 09:55 Police Story
- 11:30 Bomber
- 13:15 Kongo
- 16:45 Síly temna
- 18:25 Nesnesitelná krutost
- 20:10 Mistrův syn
- 22:00 Zákon ulice
- 23:40 Cesta za pomstou
- 00:20 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:55 Plážový povaleč
- 02:55 Comedy Club IV (24)
- 03:25 Kriminálka Las Vegas IV (11)
- 22:30 Comedy Club IV (25)
- 23:00 Comedy Club IV (26)
- 23:30 Červený trpaslík VIII (2)
- 00:05 Zvláštní a záhadné IV (4)
- 01:50 Záhady světových válek (3)
- 03:30 Dějiny vědy (4)
- 12:50 Vzdušní bojovníci VI (6)
- 13:55 Těžší, než by se zdálo (4)
- 16:15 Fantastické inženýrství (3)
- 17:10 Zvláštní a záhadné IV (4)
- 18:05 Zakázané zóny (2)
- 19:05 LEGO Masters - Velká Británie (4)
- 20:00 Zvláštní a záhadné IV (5)
- 20:55 Válka v Iráku (2)
- 09:20 Země (2)
- 16:05 Život mimo civilizace s Benem Foglem IV (3)
- 16:50 Země (3)
- 17:45 V továrně V (5)
- 06:00 Rození obchodníci XIV (6)
- 07:00 Rození obchodníci XVI (5)
- 22:00 Expedice X IV (Pekelný klub)
- 23:00 Nazí a vystrašení V (15)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Snooker
- 03:00 Cyklistika
- 05:00 Lezení
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Snooker
- 11:30 Cyklistika
- 12:15 Cyklistika
- 18:45 Snooker
- 21:00 Jezdectví
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Lezení
- 01:00 Cyklistika
- 03:00 Motokros
- 03:30 Motokros
- 04:00 Motokros
- 04:30 Motokros
- 05:00 Cyklistika
- 07:00 Snooker
- 08:30 Lezení
- 09:30 Cyklistika
- 11:30 Snooker
- 16:00 Snooker
- 18:00 Motokros
- 18:30 Motokros
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Cyklistika
- 22:00 Snooker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 14:00 Autožurnál
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 19:15 Motoring
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Hot hity
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 18:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 08:20 Kassandra (72)
- 09:20 Yago, syn džunle (63)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džunle (64)
- 16:55 Doktor z hor (89)
- 17:55 Doktor z hor (90)
- 20:55 Wolffův revír (7)
- 21:55 Vladimír Hron: Poslední zhasne (17)
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:20 FOREVER ROCK
- 23:00 FOREVER ROCK
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 02:47 Various Artists
- 04:00 Katy Perry
- 10:21 The Killers
- 11:54 Various Artists
- 13:04 Katy Perry
- 20:47 Various Artists
- 21:00 Madonna
- 08:00 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 19:45 TELESHOPPING
- 20:00 ČESKO-SLOVENSKÉ HITY
- 22:20 PREMIUM PARTY
- 10:10 Craig od potoka II (Zkoušky kyselého bonbonu)
- 11:20 Mladí Titáni do toho!
- 11:30 Mladí Titáni do toho!
- 11:45 Mladí Titáni do toho!
- 11:55 Mladí Titáni do toho!
- 12:10 Mladí Titáni do toho!
- 12:20 Mladí Titáni do toho!
- 06:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 07:45 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 00:20 Spongebob v kalhotách IV (Prodáno / Vysmátá nemoc)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování)
- 01:00 Tajemství Hunterových II (Odplata)
- 01:20 Tajemství Hunterových II (Plán)
- 02:30 iCarly (iNejvětší fanynka)
- 02:50 iCarly (iKuřecí líheň)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Sally Hunter)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Kvantové problémy a slepé uličky)
- 03:55 Změna hry III (Sváčpot)
- 04:15 Změna hry III (Babe a Kluci)
- 04:40 44 koček II (Obrácený svět)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Letní škola / Skládačka)
- 06:00 Šmoulové (Kuchařova polévka / Dobroudružství při šmoulohlídání)
- 06:30 Šmoulové (Závody / Wafflová středa)
- 06:55 Show Patrika Hvězdice II (Patrikova show inkasuje / Hvězdicové hry)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XII (Rozbitý budík / Karen má dítě)
- 07:55 Spongebob v kalhotách IX (Patrikova hra / Kanály pod Zátiším Bikin)
- 04:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Velkého chlupáče / Tlapky zachraňují létající kotě)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Mořská hlídka: Tlapky zachraňují chobotničku)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují odfouknutá koťata / Tlapky zachraňují malého Marshalla)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Přijela pouť)
- 07:20 DORA (Friendaversary Adventure / Swiper’s Birthday Surprise)
- 00:00 Kluk, holka atd. (103)
- 00:10 Kluk, holka atd. (104)
- 00:25 Ghostforce (25)
- 00:50 Ghostforce (26)
- 01:10 Tým Tiki (1)
- 01:35 Tým Tiki (2)
- 01:55 Tým Tiki (3)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (29)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (30)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (31)
- 03:25 Ghostforce (25)
- 03:45 Ghostforce (26)
- 04:05 Pyžamasky (20)
- 04:30 Pyžamasky (21)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (94)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (87)
- 06:55 Blue (69)
- 07:05 Blue (70)
- 07:10 Blue (65)
- 07:25 Blue (66)
- 07:30 Blue (67)
- 07:40 Blue (71)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (46)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (47)
- 08:55 Mickeyho klubík (41)
- 09:25 Mickeyho klubík (47)
- 09:55 Taffy (37)
- 10:00 Taffy (48)
- 10:10 Taffy (39)
- 10:20 Taffy (43)
- 10:30 Taffy (52)
- 10:35 Taffy (45)
- 14:45 Tým Tiki (41)
- 15:15 Blue (119)
- 15:25 Blue (120)
- 15:30 Blue (121)
- 15:45 Blue (122)
- 15:50 Blue (123)
- 16:00 Blue (124)
- 16:15 Křečík a Gréta (3)
- 16:45 Křečík a Gréta (4)
- 20:10 Blue (7)
- 20:15 Blue (8)
- 20:23 Blue (9)
- 20:40 Blue (10)
- 20:45 Blue (11)
- 20:50 Blue (12)
- 21:35 Jessie (84)
- 21:55 Jessie (86)
- 22:25 U Raven Doma (69)
- 23:00 Táborníci z Kikiwaka (88)
- 23:30 Kluk, holka atd. (1)
- 23:40 Kluk, holka atd. (2)
- 07:00 Bluey (36)
- 07:10 Bluey (37)
- 08:00 Bluey (39)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (49)
- 10:00 Firebuds (28)
- 10:15 Firebuds (29)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (21)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 01:20 Hurá za hádankou (26)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (2)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (27)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (28)
- 03:07 Chuggington (22)
- 03:17 Chuggington (23)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (25)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (36)
- 04:38 Bořek stavitel (38)
- 05:01 Hurá za hádankou (6)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (47)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (48)
- 05:49 Požárník Sam (12)
- 06:00 Trojčata (46)
- 06:07 Trojčata (47)
- 06:14 Trojčata (48)
- 06:25 Bing (49)
- 06:46 Bing (52)
- 06:55 Grisu (7)
- 07:08 Pettson a Fiškus (2)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 07:47 Berry a Dolly (11)
- 07:55 Ruff Ruff, Tweet a Dave (37)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (21)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (22)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (31)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (32)
- 09:30 Hurá za hádankou (4)
- 12:05 Bořek stavitel (47)
- 12:16 Bořek stavitel (48)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 12:52 Bing (35)
- 13:00 Bing (36)
- 13:08 Bing (37)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 14:02 Leo, ochránce divočiny (21)
- 14:13 Leo, ochránce divočiny (22)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (13)
- 15:39 Simon (37)
- 15:55 Taina a strážci Amazonie (6)
- 16:08 Leo, ochránce divočiny (23)
- 16:19 Leo, ochránce divočiny (24)
- 16:56 Moje kamarádka Conni (15)
- 17:30 Požárník Sam (19)
- 17:41 Požárník Sam (20)
- 17:52 Doodleboo (9)
- 17:59 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 18:11 Messyho skvělá dobrodružství (2)
- 18:34 Berry a Dolly
- 19:04 Lední medvídek Paddles (13)
- 19:17 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (11)
- 19:33 Grisu (13)
- 19:43 Grisu (14)
- 19:55 Simon (13)
- 20:00 Simon (14)
- 20:05 Hádej, jak moc tě mám rád (52)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (13)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (8)
- 20:54 Hrdinové velkoměsta (9)
- 21:45 Chuggington (19)
- 21:55 Chuggington (20)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (6)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 23:12 Bing (53)
- 23:20 Bing (54)
- 23:27 Bing (55)
- 23:35 Bing (56)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (11)
- 00:00 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 00:10 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 00:45 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (9)
- 01:05 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (10)
- 02:20 Mia a já II (Za liánovou stěnou)
- 02:40 Mia a já II (Otcovo pírko)
- 03:05 Život s tátou (17)
- 03:15 Život s tátou (18)
- 03:25 Život s tátou (19)
- 03:35 Život s tátou (20)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (19)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (20)
- 05:00 Lego Friends: Dívky s posláním IV (7)
- 05:10 Lexi a Lotka - věrná dvojčata detektivky (18)
- 05:35 Mia a já II (Pylová sprcha)
- 06:30 Hotel pro mazlíčky (3)
- 06:40 Hotel pro mazlíčky (4)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (4)
- 19:00 Život s tátou (51)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 20:00 Ptačí úlet
- 21:35 Mia a já IV (25)
- 22:00 Mia a já IV (26)
- 23:30 Život s tátou (3)
- 23:40 Život s tátou (4)
- 00:00 Ostrov Hajaju (22)
- 00:10 Kikoriki (14)
- 00:35 Šmolkovia (2)
- 01:10 Esá z pralesa (36)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (5)
- 01:35 Volám sa Caillou V (10)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (5)
- 02:15 Panda a Krash (1)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (16)
- 03:20 Monchhichi II (2)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (9)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (5)
- 04:20 Malý medvedík (26)
- 04:45 Ruby z dúhy (19)
- 05:10 Bob staviteľ II (47)
- 05:25 Ocko hrdina (2)
- 05:30 Duda a Dada (7)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (16)
- 05:55 Máša a medveď (49)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci II (33)
- 06:30 Ocko hrdina (3)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (1)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (13)
- 07:25 Koyaa (14)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady III (14)
- 07:55 Drobčekovia II (7)
- 08:20 Sunny Bunnies (20)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (4)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (15)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:35 Sunny Bunnies (21)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Baby Riki (45)
- 10:55 Zvedavkovci II (34)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (8)
- 11:55 Tina a Tony (9)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (35)
- 12:50 Ruby z dúhy (20)
- 13:40 Malý silák Bheem (45)
- 13:45 Sunny Bunnies (22)
- 13:50 Panda a Krash (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (31)
- 14:40 Medvedíkovo (13)
- 14:45 Máša a medveď (50)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (10)
- 15:20 Esá z pralesa (37)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (21)
- 16:25 Panda a Kiwi (2)
- 16:35 Požiarnik Sam VIII (16)
- 16:45 Monchhichi II (3)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (17)
- 17:05 Mucha Why (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (39)
- 17:35 Ruby z dúhy (21)
- 18:00 Volám sa Caillou V (11)
- 18:25 Drobčekovia II (8)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (14)
- 18:50 Príbehy z nočnej záhrady III (15)
- 19:15 Zvedavkovci II (35)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (51)
- 19:55 Telka Strýka Baltazára IV (3)
- 20:05 Esá z pralesa (38)
- 20:15 Bob staviteľ II (48)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (17)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (6)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi II (4)
- 22:55 Hrdinovia z mesta (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (16)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (36)
- 23:45 Sunny Bunnies (23)
- 01:00 Šport+
- 06:30 Šport+
- 09:30 Téma
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:20 Šport
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Král na ťahu
- 07:55 Noční univerzita
- 09:20 V souvislostech
- 09:40 V pohorách po horách
- 10:40 Dokořán
- 12:05 Mše svatá z kaple Telepace
- 13:00 Jak potkávat svět
- 18:50 Zpravodajské Noeviny
- 20:45 Moudrost mnichů
- 00:30 Kylie Kwong: Moje Čína (6)
- 01:00 Lovec chilli (Malajsie)
- 01:30 Dolce Vita (11)
- 08:00 Jóga – Energie života (5)
- 09:30 Prostě Nigella (5)
- 22:00 Holky v kuchyni (1)
- 22:30 Nebesky dobré (16)
- 23:30 Indická kuchyně s Parveenou (Mrkvová halwa)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:11 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:15 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 05:05 Család-barát
- 09:35 Család-barát
- 11:00 Család-barát
- 17:20 Ízőrzők (Aldebrő)
- 20:46 Poldark IV (2)
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN