Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 Hobby naší doby
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:55 Život mezi bílými čárami
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Bydlet jako... japandi
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (16)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... japandi
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 04:25 V zajetí železné opony (Akce Mýtina)
- 04:35 Malotřídka
- 05:05 Vrcholy Leopolda Sulovského
- 05:30 Národní park Širetoko
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Krásné země z výšky (Nová Anglie)
- 09:25 Sloni zblízka (2)
- 10:15 Věčný Egypt (Záhrobí)
- 11:10 Na plovárně s Robertem Kvačkem
- 11:40 Babylon
- 14:25 S kuchařem kolem světa (Řecko)
- 15:20 Královna ve válce
- 23:15 Pokrevní pouto
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 18:20 Zprávy
- 18:23 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:20 Panorama
- 08:55 BBV po 25 letech
- 09:05 Archiv Z 1985: ČSSR - Kanada
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklotoulky
- 13:05 Sokolský zpravodaj
- 13:15 Euro Hockey Tour mužů 2023/2024 (Česko - Švýcarsko)
- 17:25 Volejbalový magazín
- 17:45 Archiv D: Srdce v hokeji
- 21:00 CZ FIGHTERS FOR VETERANS
- 01:25 13
- 03:30 Poslouchej
- 05:21 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (239)
- 07:29 M.A.S.H (240)
- 07:59 M.A.S.H (241)
- 08:30 M.A.S.H (242)
- 09:00 M.A.S.H (243)
- 09:31 Vytoč mého agenta (7)
- 14:41 Policie v akci
- 15:40 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Pasy)
- 21:30 Česko na grilu
- 22:57 Tátové na tahu (10)
- 04:47 Ženy ve wrestlingu VIII (Superhrdinky proti padouškám)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:08 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:17 Těžká dřina
- 06:42 Autosalon.tv
- 07:24 Prima Partička
- 08:24 Top Gear XVII (4)
- 09:28 Top Gear XVIII (7)
- 20:15 Prima Partička
- 21:19 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 00:51 Smrtící bouře
- 02:45 Hra s nevěrou
- 04:55 Námořní vyšetřovací služba IX (Penelopin dokument)
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Po stopách Yetiho)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:03 M.A.S.H
- 10:58 Podfukářky
- 12:56 Tři muži a nemluvně
- 16:58 Den nezávislosti
- 20:08 Přes palubu
- 22:27 Londýnský gangster
- 04:45 Lásce navzdory (Žádost o ruku)
- 05:46 Na zámku
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 06:35 Prostřeno!
- 07:33 Sestřičky (Kyklop kouli koulí)
- 10:20 Prostřeno!
- 11:13 Ano, šéfe!
- 12:19 V osidlech vášní
- 23:14 Vytoč mého agenta (7)
- 06:00 Matylda (Býčí zápas)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Vystoupení úžasného Tryska)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (8)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Je tištěná kniha zbytečná?)
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Obyvatelé českých vod
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Koulinátor)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:10 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:40 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Vlaštovka)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Matylda (Býčí zápas)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Filharmonici na ulici
- 14:10 Občanka
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Bludiště
- 15:05 Tajný život kluků IV (8)
- 15:30 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorbo)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorbova vesmírná loď)
- 15:55 Pruhovaní kamarádi
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Dodohando
- 16:45 Labyrint umění (Záleží na detailu?)
- 17:00 Michalovy nálady
- 17:05 Obyvatelé českých vod
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Cinky linky)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Krtek)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (12)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (15)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:45 Galerie... kde byste je nečekali (4)
- 01:15 Kanadská soda IX (3)
- 01:35 Emoce v umění (18)
- 02:30 Ladí neladí
- 03:25 Colours of Ostrava Drive stage
- 04:15 Igor Šebo
- 04:30 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:50 Karolína, domácí kuchařka
- 05:23 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:44 Křižovatky života (Gambler nechává děti hladovět)
- 07:42 Columbo (Velké podvody)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 00:28 Partie Terezie Tománkové
- 01:37 Partie PLUS
- 02:23 Showtime magazín
- 03:10 Hlavní zprávy
- 03:59 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Speciál: Král Karel III. – rok na trůnu
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:00 Hobby naší doby
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Banánové rybičky
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 00:00 Hobby naší doby
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:25 Zahrada je hra
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:35 Pod pokličkou
- 05:00 Bydlet jako... japandi
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Úsměvy Simony Postlerové
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:30 Oznamuje se láskám vašim
- 16:00 Zdravotní škola V (Nebezpečné paprsky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (5)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Marie Antoinetta (5)
- 23:25 Vigil (4)
- 03:25 TaJeMno IV (13)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (187)
- 04:15 Domov pro tebe III (1)
- 05:05 Zahradní proměny VI (14)
- 06:00 Sousedství (12)
- 06:20 Moje místa (Jana Bernášková)
- 08:10 Domov pro tebe III (2)
- 09:10 Zahradní proměny VI (15)
- 15:15 Vražedná čísla IV (3)
- 22:00 Jdi na to
- 02:05 Kriminálka Miami V (Země nikoho)
- 03:05 Superlov II
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4695)
- 09:35 Iveta II (Na tom záleží)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Specialisté (Grafoman)
- 21:25 Specialisté (Služby z lásky)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Každá s každým)
- 01:15 V zajetí démonů 2
- 03:45 Čelisti 3
- 05:00 Závod s časem
- 06:35 Psí poslání 2
- 10:25 Nákaza
- 18:00 Yes Man
- 20:00 Cizinec