Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:30 Případy detektiva Murdocha XVI (Návrat klauna)
- 01:15 Bolkoviny
- 02:10 Sama doma
- 03:40 Banánové rybičky
- 04:10 Zahrada je hra
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Něco na zub)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Zip
- 06:55 Zlaté dno
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (11)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O hloupé havířce
- 14:00 Jaké vlasy má Zlatovláska?
- 14:30 "Já už budu hodný, dědečku!"
- 15:55 Oznamuje se láskám vašim
- 17:30 Náves (5)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (2)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Až budou krávy lítat)
- 00:10 Harry Palmer: Případ Ipcress (5)
- 00:55 Černobyl: Nová svědectví (2)
- 01:45 Vigil (3)
- 02:40 Hranice bez hranic (Víno a zlato na hranici)
- 03:10 Jak ožívá kroj
- 10:15 Bitva o rozhlas
- 11:15 Neznámí hrdinové (Sama proti osudu)
- 11:45 Nedej se (Veličenstvo stát)
- 16:35 V karavanu po Polsku (3)
- 17:05 Římské dostihy (2)
- 23:50 Amsterdam v ohrožení
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Branky, body, vteřiny
- 00:30 Euro Hockey Tour mužů 2023/2024 (Finsko - Švýcarsko)
- 02:30 Svět motorů
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 Archiv Z: ČSR - Kanada
- 05:10 Po trailech přes hory
- 05:30 Sokolský zpravodaj
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 21:10 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 21:15 Dohráno
- 00:39 Kingsman: První mise
- 03:25 Lovec démonů
- 05:08 Jak se staví sen
- 06:00 M.A.S.H (237)
- 06:23 M.A.S.H (238)
- 06:46 M.A.S.H (239)
- 07:16 M.A.S.H (240)
- 07:47 České chaty snů
- 08:46 Prima Česko
- 09:20 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 12:59 Libovky Pepy Libického
- 13:34 Libovky Pepy Libického
- 13:58 Zahradník po ruce
- 14:41 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:44 Polda V (Poklad)
- 16:57 Pravá blondýnka 2
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Vytoč mého agenta (7)
- 21:35 Vytoč mého agenta (8)
- 09:03 Top Gear XVIII (5)
- 10:10 Top Gear XVIII (6)
- 11:17 Autosalon.tv
- 20:20 Den nezávislosti
- 23:13 Stopa do minulosti
- 00:26 Beowulf: Král barbarů
- 02:48 Skutečné vraždy: Podivný únos
- 08:41 Světáci
- 10:58 Na samotě u lesa
- 12:38 Zatímco jsi spal
- 14:56 Tři muži a nemluvně
- 17:13 Chobotnička
- 20:05 Na nože
- 22:50 Věznice vyvolených
- 04:26 Lásce navzdory (Tradice kamenného mostu)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Libovky Pepy Libického
- 06:24 Zoo (Řecké trable)
- 07:35 Sestřičky (Zkusit se má všechno)
- 08:58 Slunečná (Síla rodiny)
- 10:25 Receptář prima nápadů
- 11:11 České chaty snů
- 20:06 Uvězněni v domě
- 21:52 Sestřičky (Kyklop kouli koulí)
- 23:07 Polda V (Poklad)
- 06:00 Matylda (Osel)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:15 Mira, královský detektiv II (8)
- 06:40 Pošťák Pat a létající talíře
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Pohádky noci
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Na Bobří řece)
- 11:00 Operace Jauu!
- 11:30 Zeleňák Norman
- 11:50 AZ kvíz junior
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 Mira, královský detektiv II (9)
- 16:50 Tlapková patrola V
- 17:15 Friends: Nová kapitola (Perfektní svátky)
- 17:35 Ovečka Shaun V
- 17:45 Krtek ve snu
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Vlaštovka)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (11)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (14)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na Bobří řece)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:00 Hledá se Al Pacino
- 01:55 Hokusai: stařec posedlý malováním
- 02:55 Ikony Kamila Střihavky
- 03:20 Janáčkův máj 2013
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Grandsupertingltangl (12)
- 20:45 Ecce Homo Bedřich Smetana
- 21:40 Z mého života
- 22:15 Daleko od Reykjavíku
- 23:45 Queen ve Wembley
- 12:17 Neuvěřitelné dorty IV (19)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty IV (20)
- 13:02 VIP Prostřeno!
- 14:27 Slunce, seno, slanina
- 15:39 Neuvěřitelné dorty IV (21)
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:25 Křižovatky života (Manželství ve třech)
- 07:17 Columbo (Sex a ženatý detektiv)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 00:10 Partie Terezie Tománkové
- 02:09 Hlasy zločinu
- 03:07 Hlavní zprávy
- 04:03 Showtime
- 04:22 Prima Česko
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů (Matěj Rychlý, Martin Kavka)
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:16 Pozvánka: Spáleniště
- 09:24 Prima Svět
- 09:50 Prima mazlíček
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:54 Partie Terezie Tománkové
- 12:58 Partie PLUS
- 13:46 Partie Terezie Tománkové
- 14:49 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:29 Krimi zprávy
- 16:54 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Speciál: 10 let bez Ivety
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 04:25 Velké vlakové putování VII (Z Berlína do Stuttgartu)
- 05:41 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:21 Rybí království (Jezero)
- 07:27 Napoleon: Začátek konce
- 12:34 Planeta ovcí (2)
- 16:57 Tajné nacistické základny II (1)
- 17:53 Prima Česko
- 18:26 Prima Svět
- 18:59 Tajný život majáků II (Smalls)
- 00:30 Případy detektiva Murdocha XVI (Návrat klauna)
- 01:15 Bolkoviny
- 02:10 Sama doma
- 03:40 Banánové rybičky
- 04:35 Bydlení je hra
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Něco na zub)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:55 Zlaté dno
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (11)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O hloupé havířce
- 14:00 Jaké vlasy má Zlatovláska?
- 14:30 "Já už budu hodný, dědečku!"
- 15:55 Oznamuje se láskám vašim
- 17:30 Náves (5)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (2)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Až budou krávy lítat)
- 00:30 Případy detektiva Murdocha XVI (Návrat klauna)
- 01:15 Bolkoviny
- 02:10 Sama doma
- 04:10 Zahrada je hra
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Něco na zub)
- 05:30 Z metropole
- 06:25 Zip
- 06:55 Zlaté dno
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (11)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 O hloupé havířce
- 14:00 Jaké vlasy má Zlatovláska?
- 14:30 "Já už budu hodný, dědečku!"
- 15:55 Oznamuje se láskám vašim
- 17:30 Náves (5)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (2)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Jak si nepodělat život (Až budou krávy lítat)
- 01:50 Lajna II (8)
- 03:00 U stánku
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (185)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (186)
- 04:10 Domov pro tebe II (10)
- 05:05 Zahradní proměny VI (13)
- 06:00 Moje místa (Pavel Kikinčuk)
- 07:35 Domov pro tebe III (1)
- 08:30 Zahradní proměny VI (14)
- 11:30 Pod jezevčí skálou
- 14:50 Jdi na to
- 17:10 Domov pro tebe III (2)
- 22:05 Případ pro zvláštní skupinu (5)
- 23:30 Na tuhle nemám
- 00:15 Večerní škola
- 02:30 Zlatá labuť (51)
- 03:55 Sněženka a Růženka
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Monchhichi (4)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové IV (17)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 16:20 Ať žijí duchové!
- 20:20 Iveta II (Na tom záleží)
- 21:35 Málo mě znáš (3)
- 01:00 Vyměřený čas
- 03:05 Padesát odstínů šedi
- 05:20 Lucie, postrach ulice
- 06:35 Pětka s hvězdičkou
- 08:05 Yesterday
- 10:30 Kráska a zvíře
- 12:30 O statečném kováři
- 13:50 Nákaza
- 16:00 Psí poslání 2
- 23:40 Přenašeči