Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Pod pokličkou
- 05:10 Kuks, krajina jako park
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
- 08:10 Šíleně smutná princezna
- 09:35 Úsměvy Karla Kachyni
- 10:15 Otec Brown X (Show jede dál)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Rabín a jeho Golem
- 14:15 Princ Hněvsa
- 14:40 Zlaté dno
- 18:25 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:25 Peter Nagy 65
- 00:25 Věk válečných lodí (Nové hrozby)
- 01:15 Rozluštěné poklady (Záhada zlatého bojovníka)
- 02:00 Babylon
- 02:30 Stopy, fakta, tajemství (Hitler v Čechách)
- 03:00 Na tym našim rynku
- 03:25 Zrušíme tělocvik
- 03:50 Blogující farářka
- 04:20 Divnopis (Hustopeče)
- 04:25 Štítinská akademie múzických umění
- 04:50 Kvarteto
- 05:20 Auto moto svět
- 05:40 Auto moto test
- 06:00 Hrdinové legend (Noe a potopa)
- 06:50 Příběhy divočiny (Ještěři)
- 07:45 Věčný Egypt (Záhrobí)
- 08:40 Cyklotoulky
- 08:50 Stezka Českem (9)
- 09:15 Zázraky techniky V (Nejvyšší most na světě)
- 10:05 Mírně skryté krásy Albánie
- 10:25 Letecké katastrofy (Náraz do stromů)
- 11:10 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Středomoří - soužití člověka a přírody (4)
- 12:40 Babylon
- 13:10 Zakázaný Memorial
- 13:35 S kuchařem kolem světa (Řecko)
- 14:30 Stopa Růžového pantera
- 20:00 Orel přistál
- 22:25 Damien
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Politické spektrum
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Yankees yes, yankees no)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 Sokolský zpravodaj
- 08:45 Archiv D: Hokej v srdci
- 09:50 Archiv Z: ČSR - Kanada
- 21:20 Archiv D: Hokej v srdci
- 06:08 Pohádky Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H (235)
- 06:41 M.A.S.H (236)
- 07:10 M.A.S.H (237)
- 07:41 M.A.S.H (238)
- 08:12 Fotr na tripu
- 08:56 Autosalon.tv
- 10:12 Máme rádi Česko
- 12:02 Česko na grilu
- 13:32 Temný Kraj (Hříšníci 2/2)
- 14:59 Na samotě u lesa
- 16:38 Světáci
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Poklad)
- 21:35 České chaty snů
- 00:18 Simpsonovi XXII (Modrá a šedá)
- 00:47 Simpsonovi XXII (Vzteklej fotr ve filmu)
- 01:18 Simpsonovi XXII (Příběh škorpióna)
- 01:47 Simpsonovi XXII (Haluze nocí svatojánských)
- 02:17 Futurama VI (Milion a jedno chapadlo 3/4)
- 02:46 Futurama VI (Milion a jedno chapadlo 4/4)
- 03:16 Brickleberry III (10)
- 03:46 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Planeta zločinu)
- 08:03 Top Gear XVII (3)
- 09:13 Top Gear XVIII (3)
- 10:21 Top Gear XVIII (4)
- 11:38 Re-play
- 20:15 Bobovy burgery ve filmu
- 22:24 Beowulf: Král barbarů
- 05:44 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 M.A.S.H
- 06:20 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:06 Námořní vyšetřovací služba IX (Povaha lovce)
- 08:01 Námořní vyšetřovací služba IX (Neklid)
- 08:57 Hlava rodiny
- 11:14 Den poté
- 13:47 Tajemství za slovy
- 15:52 Zatímco jsi spal
- 18:09 Jak se budí princezny
- 20:07 Chobotnička
- 22:52 Smrtící bouře
- 04:53 Lásce navzdory (Na venkově)
- 06:00 Na zámku
- 07:21 Sestřičky (Věř mi!)
- 08:44 Slunečná (Připoutaná!)
- 10:10 Receptář prima nápadů
- 10:56 Libovky Pepy Libického
- 11:30 Zahradník po ruce
- 20:05 V osidlech vášní
- 21:53 Sestřičky (Zkusit se má všechno)
- 23:07 Inkognito
- 06:00 Matylda (Listovní tajemství)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:20 Mira, královský detektiv II (7)
- 06:45 Pošťák Pat a velcí motýli
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko
- 11:05 Bob a Bobek na cestách (Na Měsíci)
- 11:15 Lvíčata
- 11:45 Špačkovi v síti času (7)
- 12:15 Kiwi a Strit II
- 12:20 Bludiště
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 12:55 Srdíčko a Mňamka
- 14:25 Šikulové - Velká výzva
- 14:55 Kiwi a Strit II
- 15:00 Zeleňák Norman
- 15:20 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 15:45 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:30 Tlapková patrola V
- 16:50 Friends: Nová kapitola (Spojení sil)
- 17:15 Ovečka Shaun V
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Vítr)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (10)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (13)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na Měsíci)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:50 Jedna báseň (Autoři čtou - Václav Vomáčka)
- 00:55 Opera II (5)
- 01:45 Kroky a skoky české animace (6)
- 02:15 Tečka páteční noci
- 04:15 Ladí neladí
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Spálená 16
- 12:04 Neuvěřitelné dorty IV (17)
- 12:26 Neuvěřitelné dorty IV (18)
- 12:49 VIP Prostřeno!
- 14:11 Slunce, seno, slanina
- 15:38 Neuvěřitelné dorty IV (19)
- 05:00 Karolína, domácí kuchařka
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:24 Křižovatky života (Dvojnásobná matka přijde o všechno)
- 07:15 Columbo (Vražda, kouř a stíny)
- 16:53 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 00:22 Pozvánka: Karel III. - rok na trůnu (do 5. 5.)
- 00:29 360⁰
- 01:01 Prima ČESKO
- 01:33 Prima Svět
- 02:05 Prima ČESKO
- 02:37 Prima Svět
- 04:22 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:49 Malý velký svět (Drsný Omán)
- 07:00 Zprávy
- 07:23 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 11:01 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Speciál: 10 let bez Ivety
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:49 Malý velký svět (Hravé Thajsko)
- 20:52 Pozvánka: Spáleniště
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů (Matěj Rychlý, Martin Kavka)
- 22:00 Zprávy
- 23:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 04:50 Pod pokličkou
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
- 08:10 Šíleně smutná princezna
- 09:35 Úsměvy Karla Kachyni
- 10:15 Otec Brown X (Show jede dál)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Rabín a jeho Golem
- 14:40 Zlaté dno
- 18:25 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:25 Peter Nagy 65
- 01:20 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Pod pokličkou
- 05:10 Kuks, krajina jako park
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:45 Klíčová dírka pro zvědavou princeznu
- 08:10 Šíleně smutná princezna
- 09:35 Úsměvy Karla Kachyni
- 10:15 Otec Brown X (Show jede dál)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Rabín a jeho Golem
- 14:15 Princ Hněvsa
- 14:40 Zlaté dno
- 18:25 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:25 Peter Nagy 65
- 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (8)
- 01:40 Vražedná čísla IV (2)
- 02:35 Dva z Queensu VI (6)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (183)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (184)
- 05:05 Zahradní proměny VI (12)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (recepty) (4)
- 06:15 Domov pro tebe II (10)
- 07:15 Zahradní proměny VI (13)
- 08:15 Na tuhle nemám
- 10:25 Případ pro zvláštní skupinu (5)
- 11:45 Dostih
- 13:35 Druhý dech (10)
- 17:10 Domov pro tebe III (1)
- 20:10 V tomhle zámku straší, šéfe!
- 21:50 Pod jezevčí skálou
- 23:25 Sbohem, baby
- 04:55 Novashopping
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (1)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (15)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:00 Na vodě (Milej kluk)
- 11:10 Alvin a Chipmunkové
- 13:00 Yes Man
- 15:15 Dokonalý šéf
- 17:15 Příšerná tchyně
- 20:20 Superlov II
- 22:00 Vyšehrad: Fylm
- 00:05 Strážci
- 03:00 Tři králové
- 08:50 Kriminálka Miami V (Země nikoho)
- 09:55 Sněženka a Růženka
- 12:45 Lucie, postrach ulice
- 14:20 Pětka s hvězdičkou
- 15:50 Nebe a dudy
- 17:50 Yesterday
- 20:00 Muž z Toronta
- 22:20 V zajetí démonů 2