Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:25 Chalupa je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Zázrak)
- 09:45 Vinorodé břehy Mosely
- 10:10 Na cestě po Západních Flandrech
- 10:40 Jári
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Ilji Prachaře
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... japandi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (16)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Feral
- 01:35 Hranice bez hranic (Králický Sněžník)
- 02:00 Stopy, fakta, tajemství (Kalvárie lidických letců)
- 02:30 Ukrajinský rozcestník
- 02:55 Sabotáž
- 03:50 Cizinec mezi svými
- 04:35 Tři ženy v chalupě
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Moje nová tvář
- 14:05 Zázraky techniky V (Nejvyšší most na světě)
- 14:55 Římské dostihy (1)
- 15:45 Výborná SHOW
- 18:15 Perimetr
- 18:45 Hýčkaný vetřelec
- 19:10 Žiješ jenom 2x (2)
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 23:30 Hitlerovi mladí zabijáci
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:35 Zprávy
- 14:37 Studio ČT24
- 15:03 Zprávy
- 15:07 Studio ČT24
- 15:35 Zprávy
- 15:38 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:05 Branky, body, vteřiny
- 02:15 Golf Time
- 02:35 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 03:35 Archiv Z 1972: ČSSR - SSSR
- 08:05 Panorama
- 08:50 Archiv Z 1978: ČSSR - SSSR
- 11:25 Cyklistika ČR 2024 (GP West Bohemia)
- 11:45 Cyklotoulky
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:30 Svět motorů
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:10 Policie v akci
- 03:13 Policie Hamburk VIII (Spolubydlící)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (233)
- 07:37 M.A.S.H (234)
- 08:08 M.A.S.H (235)
- 08:39 M.A.S.H (236)
- 09:10 Zoo (Řecké trable)
- 14:30 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:09 Simpsonovi XXII (Matky, které nestojí za hřích)
- 00:38 Simpsonovi XXII (Vočko v jednom ohni)
- 01:07 Simpsonovi XXII (Dobrý otec Homer)
- 02:06 Futurama VI (Milion a jedno chapadlo 2/4)
- 02:36 Brickleberry III (9)
- 03:05 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Válečná planeta)
- 03:39 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Planeta splněných přání)
- 05:22 Těžká dřina
- 06:19 Partička
- 06:50 Autosalon.tv
- 07:47 Těžká dřina
- 08:24 Top Gear 2011 (To nejlepší)
- 09:29 Top Gear XVIII (2)
- 22:34 Smrtící bouře
- 00:00 Poslouchej
- 01:53 Hombre
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Námořní vyšetřovací služba VIII (Pyramida)
- 06:41 Námořní vyšetřovací služba IX (Povaha lovce)
- 07:30 Víla Zuběnka
- 09:41 Dařbuján a Pandrhola
- 13:18 Olympijský sen
- 15:08 Nikdy neříkej nikdy
- 17:55 Tajemství za slovy
- 20:08 Jak se budí princezny
- 21:56 Lovec démonů
- 23:30 Hra s nevěrou
- 04:38 Lásce navzdory (Pozvání na svatbu)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Prostřeno!
- 07:12 Sestřičky (Krajina po výbuchu)
- 10:07 Teď vaří šéf! v Paříži
- 10:51 Ano, šéfe!
- 11:59 Rosamunde Pilcher
- 23:14 Zoo (Řecké trable)
- 06:00 Matylda (Bleší cirkus)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Podhoubí na cesty)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (7)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Umění přátelství)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 10:50 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Draci v hrnci
- 11:25 Bob a Bobek na cestách (Mezi Indiány)
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:10 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:40 Nils a divoké husy (Vlci)
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Matylda (Bleší cirkus)
- 13:05 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:50 Krtek a hodiny
- 14:20 Příšerka Molly
- 14:25 Příšerka Molly
- 14:40 Už tam budem?
- 15:10 Tajný život kluků IV (7)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Dodohando
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Hry podle filmů)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Návrat)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (9)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (12)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 02:15 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 02:30 Blues Alive Šumperk 2023
- 03:30 Ladí neladí
- 04:45 Flašinetář Henri
- 04:55 Flamenco, můj život
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Queen ve Wembley
- 21:45 Kombo (Mandrage ve Foru Karlín)
- 22:45 Janet Jackson (3)
- 23:30 Kanadská soda IX (3)
- 23:55 My tancujem swing
- 05:03 Karolína, domácí kuchařka
- 05:38 Na zámku
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Křižovatky života (Matka kleptomanka)
- 07:48 Columbo (Columbo jde pod gilotinu)
- 14:44 Sestřičky (Syn je syn)
- 16:00 Ošklivka Katka (Intriky)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Pípšoubazar
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Prima Česko
- 14:42 Co na to vaše peněženka
- 14:52 Pozvánka: Spáleniště
- 15:00 Zprávy
- 15:13 Počasí
- 15:21 Prima Svět
- 15:46 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:22 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 21:54 360⁰
- 04:23 Krásy čínské krajiny (1)
- 05:21 Prima Svět
- 06:00 Tajemství pravěkých obrů (Megalodon a obří lenochod)
- 06:52 Medvědí země
- 00:20 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:25 Chalupa je hra
- 01:50 Bydlení je hra
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Zázrak)
- 09:45 Vinorodé břehy Mosely
- 10:10 Na cestě po Západních Flandrech
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Ilji Prachaře
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... japandi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (16)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 AZ-kvíz
- 01:25 Chalupa je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Vinorodé břehy Mosely
- 10:10 Na cestě po Západních Flandrech
- 10:40 Jári
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Ilji Prachaře
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... japandi
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (16)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II (7)
- 01:30 Vražedná čísla IV (1)
- 02:15 Dva z Queensu VI (5)
- 02:40 Moje místa (Rodina Jana Hrušínského)
- 03:25 Výleťák (132)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (181)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (182)
- 04:25 Domov pro tebe II (8)
- 05:10 Zahradní proměny VI (11)
- 06:00 Sousedství (11)
- 06:20 Moje místa (Lucie Bílá)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VI (7)
- 08:10 Domov pro tebe II (9)
- 09:05 Zahradní proměny VI (12)
- 12:05 Ve dvou se to lépe vaří (9)
- 12:30 Moje místa (Pavel Kikinčuk)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (4)
- 20:10 Jdi na to
- 22:30 Sbohem, baby
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4694)
- 10:30 Jedna rodina (Klokan)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 14:35 Kriminálka Miami V (Země nikoho)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Bohemian Rhapsody
- 23:10 Padesát odstínů šedi
- 00:10 Hodina vlka
- 02:10 21 mostů
- 03:35 Zneužitá na internetu
- 05:20 Smrt jí sluší
- 07:20 Kriminálka Miami V (Nečekané napadení)
- 11:15 Vinylová láska
- 13:10 Beethoven 2
- 17:35 Nádherné bytosti
- 22:10 Čelisti 3