Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Marie Antoinetta (4)
- 01:15 Josef Lux - Kříž...
- 02:15 Banánové rybičky
- 02:55 Na forbíně TM
- 03:35 Pod pokličkou
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:20 Chalupa je hra
- 04:45 Zahrada je hra
- 05:10 Průhonice
- 05:30 Kluci v akci (Recepty plné čokolády podle Josefa Maršálka)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Čarodějův učeň
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Hrabě Monte Christo (4)
- 16:00 Zdravotní škola V (Zázrak)
- 16:45 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (1)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret se brání
- 04:35 Lesáci církve
- 05:05 Nedej se (Vltavské elektrárenské retro)
- 05:23 Občanské noviny (Krajina pod napětím)
- 05:30 Národní park Širetoko
- 05:59 Dobré ráno
- 18:20 Auto moto svět
- 18:45 Auto moto test
- 19:00 Prahou podzemní drahou (1)
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:50 Stezka Českem (9)
- 21:20 Skryté skvosty II. (9)
- 21:50 S kuchařem kolem světa (Řecko)
- 22:50 Černobyl: Nová svědectví (2)
- 23:35 Agent Hamilton II (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:30 Branky, body, vteřiny
- 00:45 Svět motorů
- 02:50 Branky, body, vteřiny
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:10 Panorama
- 08:55 Archiv Z 1972: ČSSR - SSSR
- 10:30 Liga mistrů UEFA
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 13:05 Golf Time
- 13:45 MS hráčů do 18 let 2024 Finsko (Česko - Slovensko)
- 00:59 Hlava rodiny
- 03:14 Víla Zuběnka
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (229)
- 07:27 M.A.S.H (230)
- 07:58 M.A.S.H (231)
- 08:27 M.A.S.H (232)
- 08:57 M.A.S.H (233)
- 09:27 Polda V (Absurdní divadlo)
- 14:32 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Řecké trable)
- 21:45 Inkognito
- 22:54 Inkognito
- 00:13 Simpsonovi XXII (Lepší holub v hrsti než pes v boudě)
- 00:43 Simpsonovi XXII (Předvánoční hádky)
- 01:13 Futurama VI (Benderovo parádní terno 3/4)
- 01:42 Futurama VI (Benderovo parádní terno 4/4)
- 02:12 Brickleberry III (8)
- 02:32 Top Gear XVII (6)
- 03:49 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Bláznivá planeta)
- 04:23 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Pravěká planeta)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Těžká dřina
- 06:34 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:22 Top Gear 2011 (7)
- 09:29 Top Gear XVIII (1)
- 20:18 Partička L
- 21:48 Prima Pauza: Partička
- 21:57 Prima Pauza: Partička
- 00:16 Věznice vyvolených
- 02:36 Flash Gordon
- 04:54 Námořní vyšetřovací služba VIII (Labutí píseň)
- 06:09 Bolek a Lolek
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:04 Námořní vyšetřovací služba VIII (Labutí píseň)
- 08:01 Námořní vyšetřovací služba VIII (Pyramida)
- 08:58 Mušketýr
- 11:06 Dařbuján a Pandrhola
- 12:59 Hvězdný prach
- 15:46 Olympijský sen
- 17:26 Stmívání
- 20:08 Na samotě u lesa
- 21:47 Hra s nevěrou
- 04:48 Lásce navzdory (Zahradní párty)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:22 Sestřičky (Výbuch)
- 10:10 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 12:02 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Matylda (Pštrosí zvyk)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Smraďouš puchový)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (6)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Tajuplný lusk)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Divočina
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:40 Nils a divoké husy (Orel)
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Matylda (Pštrosí zvyk)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 14:00 Archouni (Most)
- 14:15 Koumando
- 14:30 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:40 AZ kvíz junior
- 15:05 Tajný život kluků IV (6)
- 15:30 Filharmonici na ulici
- 15:45 Občanka
- 16:00 Dodohando
- 16:31 Čvacht
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Vlci)
- 18:50 Mira, královský detektiv II (8)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (11)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:05 Roztroušený Hnát
- 04:30 Před půlnocí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kroky a skoky české animace (6)
- 20:40 Vita a Virginia
- 22:30 Hledá se Al Pacino
- 23:25 Pavarotti
- 05:03 Karolína, domácí kuchařka
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:15 Nikdo není dokonalý
- 07:12 Křižovatky života (Otec nesmí ke svým dětem)
- 16:00 Ošklivka Katka (Zázrak v módě)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 02:01 Prima Svět
- 02:33 Prima Česko
- 03:17 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:23 Prima Svět
- 15:48 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:54 360⁰
- 22:27 Zprávy
- 23:23 360⁰ (Miroslav Kalousek, Danuše Nerudová)
- 08:09 Hledání nesmrtelnosti
- 09:15 Prima Česko
- 09:50 Prima Svět
- 22:09 Nezkrotné Portugalsko (Madeira)
- 23:10 Planeta ovcí (2)
- 00:25 Marie Antoinetta (4)
- 02:15 Banánové rybičky
- 03:35 Pod pokličkou
- 04:00 Bydlení je hra
- 04:20 Chalupa je hra
- 05:10 Průhonice
- 05:30 Kluci v akci (Recepty plné čokolády podle Josefa Maršálka)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Čarodějův učeň
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Hrabě Monte Christo (4)
- 16:00 Zdravotní škola V (Zázrak)
- 16:45 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (1)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret se brání
- 00:25 Marie Antoinetta (4)
- 03:35 Pod pokličkou
- 04:20 Chalupa je hra
- 04:45 Zahrada je hra
- 05:10 Průhonice
- 05:30 Kluci v akci (Recepty plné čokolády podle Josefa Maršálka)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Čarodějův učeň
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Hrabě Monte Christo (4)
- 16:00 Zdravotní škola V (Zázrak)
- 16:45 Plné hnízdo ve Zlínském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (1)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret se brání
- 00:25 Vražedná čísla III (24)
- 01:20 Dva z Queensu VI (4)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (172)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (179)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (180)
- 04:25 Domov pro tebe II (7)
- 05:10 Zahradní proměny VI (10)
- 06:00 Sousedství (10)
- 06:20 Moje místa (Rodina Jana Hrušínského)
- 08:10 Domov pro tebe II (8)
- 09:10 Zahradní proměny VI (11)
- 12:05 Na tuhle nemám
- 20:10 Pod jezevčí skálou
- 21:50 Lajna II (8)
- 00:45 Nebe a dudy
- 02:40 Ulice (4693)
- 03:45 Žabí král aneb Železný Jindřich
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4692)
- 09:25 Jedna rodina (Sauna)
- 10:40 Kriminálka Anděl II (Minuta ticha)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Klokan)
- 21:40 Zlatá labuť (51)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami V (Nečekané napadení)
- 01:30 Tři králové
- 03:40 Prci, prci, prcičky: Na táboře
- 05:10 My Little Pony: Nová generace
- 06:35 Žabí král aneb Železný Jindřich
- 07:30 Smrt jí sluší
- 11:40 Závod s časem
- 13:20 Živelná pohroma
- 15:30 Honza málem králem
- 20:00 Nákaza
- 22:15 Plán útěku 3