Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Filipa Čápa
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 O ševci Matějovi
- 07:10 Král Drozdí brada
- 08:45 O moudré Sorfarině
- 09:55 Přítelkyně pana ministra
- 11:20 Čarovný kamínek
- 12:45 Setkání v červenci
- 14:05 Dobrý voják Švejk
- 15:55 RumplCimprCampr
- 17:25 Šíleně smutná princezna
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (17)
- 21:35 Marečku, podejte mi pero!
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Dynastie Prachařů
- 14:20 Případ Thomase Crowna
- 16:00 Namibie, naděje a budoucnost
- 16:55 Planeta Česko
- 20:00 Krásné země z výšky (Nová Anglie)
- 21:00 V karavanu po Polsku (3)
- 21:30 Zakázaný Memorial
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Týden v regionech
- 03:36 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Regiony ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Interview ČT24
- 05:47 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:50 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Archiv ČT24
- 07:32 Z metropole
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Objektiv
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:00 Branky, body, vteřiny
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 04:05 Magazín UEFA
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:00 Archiv D: Blahopřání
- 07:55 Panorama
- 12:05 Panorama
- 12:25 Cyklotoulky
- 12:35 Volejbalový magazín
- 12:55 1. Futsal liga 2023/2024 (SK Interobal Plzeň - SK Slavia Praha)
- 15:00 Liga mistrů UEFA 2023/2024
- 15:35 Magazín UEFA
- 20:30 Svět motorů
- 21:35 TCL V Repre
- 23:05 Liga mistrů UEFA
- 23:40 Magazín UEFA
- 00:08 Ano, šéfe!
- 01:17 Policie v akci
- 02:17 Policie Hamburk VIII (Virtuální světy)
- 03:17 Policie Hamburk VIII (Armáda lásky)
- 04:18 Closer VII (Nutné zlo)
- 06:24 Zoo (Pod ochranou superhrdinů)
- 07:45 Víla Zuběnka
- 09:51 Hlava rodiny
- 12:01 Přes palubu
- 14:20 Dařbuján a Pandrhola
- 16:03 Jak se budí princezny
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Absurdní divadlo)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:44 Show Jana Krause
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:07 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Zrychlená planeta)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:28 Partička L
- 07:42 Partička
- 08:25 Top Gear 2011 (6)
- 09:32 Top Gear XVII (6)
- 20:20 Autosalon.tv
- 21:28 Fotr na tripu VII
- 18:07 Columbo (Planý poplach)
- 00:45 13
- 02:38 Utajená pomsta
- 05:21 M.A.S.H
- 05:44 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Bolek a Lolek
- 06:17 M.A.S.H
- 06:40 M.A.S.H
- 10:57 Temné záměry
- 15:05 Orel Eddie
- 17:23 Hvězdný prach
- 20:08 Stmívání
- 22:35 Poslouchej
- 04:31 Lásce navzdory (Plány do budoucna)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 08:45 Slunečná (Druhá šance)
- 10:13 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 12:04 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Matylda (Věštkyně)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlinčin koncert)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (5)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Mironinové
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Mizející muchla)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:15 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Nils a divoké husy (Labutě)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:05 Ach, ten pokrok!
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Umělá inteligence)
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Wifina
- 15:05 Tajný život kluků IV (5)
- 15:25 Koumando
- 15:40 Archouni (Most)
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:19 Superhrdinové
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Mironinové
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Orel)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (7)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (10)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Uchem jehly
- 05:20 Přestávka ve vysílání 05:20-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Evropský koncert 2024
- 08:10 Columbo (Smrt ve sklence vína)
- 09:42 Rosamunde Pilcher
- 16:00 Ošklivka Katka (Povýšení)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 04:30 360⁰
- 05:35 360⁰
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Nový den
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:01 Zprávy
- 10:35 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:40 Prima MĚSTO
- 13:00 Zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:44 Byznys
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 17:55 Zprávy
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:17 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 21:04 Zprávy
- 21:31 Krimi zprávy
- 21:41 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 23:00 Zprávy
- 23:56 Hlasy zločinu
- 04:57 Veterinář z Yorkshiru XI (1)
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Hausbót Petra Horkého (Deepak Chopra)
- 06:27 Prima Česko
- 06:52 Prima Svět
- 07:24 Tajný život majáků II (Wolf Rock)
- 00:55 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 04:45 13. komnata Filipa Čápa
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 07:10 Král Drozdí brada
- 08:45 O moudré Sorfarině
- 09:55 Přítelkyně pana ministra
- 11:20 Čarovný kamínek
- 12:45 Setkání v červenci
- 14:05 Dobrý voják Švejk
- 15:55 RumplCimprCampr
- 17:25 Šíleně smutná princezna
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (17)
- 21:35 Marečku, podejte mi pero!
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Dynastie Prachařů
- 00:55 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Filipa Čápa
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 O ševci Matějovi
- 07:10 Král Drozdí brada
- 08:45 O moudré Sorfarině
- 09:55 Přítelkyně pana ministra
- 11:20 Čarovný kamínek
- 12:45 Setkání v červenci
- 14:05 Dobrý voják Švejk
- 15:55 RumplCimprCampr
- 17:25 Šíleně smutná princezna
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (17)
- 21:35 Marečku, podejte mi pero!
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Dynastie Prachařů
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (178)
- 04:25 Domov pro tebe II (6)
- 05:10 Zahradní proměny VI (9)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (1)
- 06:05 Sousedství (9)
- 06:30 Moje místa (Jitka Asterová)
- 07:30 Případy detektiva Murdocha VI (5)
- 08:25 Domov pro tebe II (7)
- 09:25 Zahradní proměny VI (10)
- 10:25 Vražedná čísla III (23)
- 15:15 Vražedná čísla III (24)
- 20:10 Druhý dech (10)
- 21:35 Dostih
- 01:40 Specialisté (Královna)
- 02:30 Víkend
- 03:05 Ulice (4692)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Napořád)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Země dinosaurů: Putování statečných
- 07:30 Lucie, postrach ulice
- 09:15 Pětka s hvězdičkou
- 13:05 Honza málem králem
- 15:00 Nebe a dudy
- 16:55 O statečném kováři
- 20:20 Utajený šéf V (DPD)
- 21:40 Survivor Česko & Slovensko III
- 01:10 Desperado
- 03:15 Nevyřízený účet
- 08:35 Kriminálka Miami V (Ve službě vlasti)
- 09:30 Vzkaz v láhvi
- 12:05 Ghost Rider
- 14:10 Expresní zásilka
- 18:05 Smrt jí sluší
- 20:00 Vyměřený čas
- 22:15 Strážci
- 08:35 Pomozte autům V (4)
- 09:35 Kobra 11 XVI (9)
- 16:30 Kobra 11 XVI (11)
- 18:35 Válka skladů IV (6)
- 19:30 Mistři zastavárny XX (16)
- 20:30 Svět motorů (43)
- 21:30 Pomozte autům V (6)
- 01:05 Teorie velkého třesku XI (2)
- 01:50 Malý Sheldon VI (21)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Susedia VI (11)
- 05:10 Zig a Sharko IV (25)
- 05:50 Bakugan: Ozbrojená aliance (103)
- 06:00 Přátelé (16)
- 07:00 2 $ocky II (23)
- 08:45 Malý Sheldon VI (22)
- 09:10 Malý Sheldon (3)
- 10:25 Susedia VI (13)
- 11:55 Dva a půl chlapa X (7)
- 12:50 Přátelé (16)
- 13:45 Teorie velkého třesku X (24)
- 14:35 Teorie velkého třesku XI (2)
- 15:25 2 $ocky II (24)
- 15:55 2 $ocky III (3)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (20)
- 18:15 Dva a půl chlapa X (9)
- 19:10 Malý Sheldon (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku XI (6)
- 21:45 Přátelé (18)
- 22:40 Griffinovi (7)
- 23:35 Dva a půl chlapa X (9)
- 03:25 Na lovu IV
- 04:05 Co na to Češi
- 04:40 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko IV (32)
- 11:45 Beze stopy V (Candy)
- 12:40 MasterChef Česko IV (33)
- 04:30 Ulice (4248)
- 06:05 Život na jachtě VII (2)
- 07:55 Gilmorova děvčata VI (15)
- 09:45 Oteckovia (126)
- 11:45 Nekonečná láska (100)
- 16:20 Vyměněné osudy (6)
- 18:20 Gilmorova děvčata VI (16)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (17)
- 20:15 Nekonečná láska (103)
- 21:10 Nekonečná láska (104)
- 14:50 Ligue 1 Highlights (31)
- 18:40 NHL News
- 19:20 Fotbal: Paris Saint - Germain - Le Havre AC
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:05 Správy RTVS
- 02:00 Góly - body - sekundy
- 02:20 Don Matteo (Tieň podozrenia)
- 05:05 Počasie
- 05:15 Autosalón
- 05:40 Dámsky klub
- 07:15 Nezbedný havran
- 08:30 Čertovo vrece
- 09:35 Kovladov dar
- 12:00 Pražská terčovnica
- 13:15 Asterix a Obelix
- 16:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: O živej vode
- 17:10 Majster kat
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Prelomiť mlčanie
- 23:35 Oktopus (Dobrý pastier)
- 01:20 Hírek
- 06:05 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:25 Môj vienok zelený
- 08:50 Osadné
- 09:55 S tebou ma baví Slovensko
- 10:50 Aj kone sa hrajú
- 12:00 Triptych - SĽUK
- 13:30 Vraj cholera
- 16:35 Hľadanie stratených svetov
- 17:00 Cesty Slovenskom
- 00:55 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Filipa Čápa
- 05:15 Černé ovce
- 07:10 Král Drozdí brada
- 08:45 O moudré Sorfarině
- 09:55 Přítelkyně pana ministra
- 11:20 Čarovný kamínek
- 12:45 Setkání v červenci
- 14:05 Dobrý voják Švejk
- 15:55 RumplCimprCampr
- 17:25 Šíleně smutná princezna
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (17)
- 21:35 Marečku, podejte mi pero!
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Dynastie Prachařů
- 00:55 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 07:10 Král Drozdí brada
- 08:45 O moudré Sorfarině
- 09:55 Přítelkyně pana ministra
- 11:20 Čarovný kamínek
- 12:45 Setkání v červenci
- 14:05 Dobrý voják Švejk
- 15:55 RumplCimprCampr
- 17:25 Šíleně smutná princezna
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Četnické humoresky (17)
- 21:35 Marečku, podejte mi pero!
- 23:04 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:05 Dynastie Prachařů
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 16:00 Správy RTVS
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 01:25 #FOLLOWME
- 09:40 Dvě hodiny
- 15:05 Tunel
- 16:55 Jednoduše svatba!
- 18:35 Vánoce na ledě
- 20:15 Assassin
- 23:35 Divoké srdce
- 00:35 V sedmém nebi
- 02:05 Policisté v akci
- 02:45 Policisté v akci
- 03:30 Soudní síň (Chci tě zpět)
- 04:20 Soudní síň (Stejná úroveň)
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:25 Noviny
- 07:00 V sedmém nebi
- 09:15 Rodeo a Julie
- 11:10 Kouzlo polibku
- 12:55 Mámy na nože
- 14:50 Vzorec na lásku
- 16:50 Z ulice na green
- 20:20 Žena za pultem (Příběh šéfova zástupce)
- 21:25 Vztah pro psa
- 00:05 Doktori („Život je pes“)
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Modré z neba
- 07:35 Reflex
- 07:55 Susedia (Prvý apríl)
- 08:35 Susedia (Veľká noc)
- 09:10 Svokra
- 10:10 Rodinné prípady
- 11:00 Rodinné prípady
- 11:45 V mene zákona
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:40 Rodinné prípady
- 16:25 Rodinné prípady
- 17:15 Rodinné prípady
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože III
- 12:25 Dům snů V (16)
- 13:20 Zahrady bájného východu (2)
- 15:25 Projekt "Domov" III (6)
- 18:55 Dům snů V (17)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (25)
- 20:50 Agatha Christie: Plavý kůň (3)
- 21:40 Světák
- 23:35 Zklamaná důvěra
- 01:15 Osm hrozných
- 06:00 Šoumen krokodýl
- 07:50 Nedoručené Vánoce
- 12:45 Dvě letenky do Řecka
- 16:10 Tichý zahradník
- 20:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 20:50 Láska a smrt (Zatčení)
- 22:45 Patriot
- 04:25 Věrný až za hrob
- 11:50 Peníze těch tupců
- 13:35 Purpurová barva
- 15:55 Po zániku Země
- 18:30 Spiknutí proti Americe (4)
- 19:30 Kočky
- 21:20 Blok 99
- 00:45 Zásnuby na dobu neurčitou
- 03:35 Sedmilhářky II (6)
- 04:25 Dcera nejlepšího kamaráda
- 06:00 Vánoce na farmě
- 07:30 Ave, Caesar!
- 10:00 Croodsovi: Nový věk
- 15:20 Barbie
- 17:15 Znám tvou duši (1)
- 18:10 Znám tvou duši (2)
- 22:20 V krizi
- 10:50 Zrození
- 20:00 Železný obr
- 21:30 Policajti z L. A. (Díl 2)
- 22:20 Policajti z L. A. (Díl 3)
- 23:20 Zocelovací kúra
- 00:20 Elitní zabiják
- 03:15 Smrtelná aliance
- 05:10 Síla slova
- 07:25 Výjimeční
- 09:55 Ranhojič
- 13:05 Jedna kočka za druhou
- 15:05 Všichni jsou v pohodě
- 17:10 Ženská pomsta
- 19:00 Poslední polda V (5)
- 20:00 Sexy 40
- 22:00 Hodný, zlý a mrtvý
- 23:50 Pomsta mrtvého muže
- 00:25 Moje zprávy
- 00:35 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:05 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 23:25 Ona a on
- 23:55 Moje zprávy
- 04:30 Ostříháno
- 05:00 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:30 Klenot.TV
- 13:55 Klenot.TV
- 16:10 Popelka
- 17:25 Poklad z půdy
- 18:40 Vtip za stovku - Speciál
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 20:45 Pozor vlak
- 23:20 Narcos
- 02:40 Bosch IV (2)
- 04:45 Totalcar II (4)
- 05:15 Totalcar II (7)
- 06:20 Totalcar VI (6)
- 07:00 Totalcar VI (7)
- 10:30 Alex Rider II (3)
- 11:25 Alex Rider II (4)
- 14:30 UFO Mimozemská invaze
- 16:35 Za hranou možností
- 18:50 Věčně mladá
- 18:05 Ztracený svět (17)
- 19:05 Ztracený svět (18)
- 20:00 Lovci pokladů III (5)
- 21:00 Lovci pokladů III (6)