Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:20 Případy detektiva Murdocha XVI (Murdoch a sonický třesk)
- 01:05 Strejda Čtvrtek
- 01:55 Sama doma
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 11:05 Dynastie Nováků (10)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Vojtík a duchové
- 13:50 Až kohout snese vejce
- 17:30 Náves (4)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (1)
- 21:10 168 hodin
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Sebemilenec
- 00:45 Černobyl: Nová svědectví (1)
- 01:30 Vigil (2)
- 03:50 Konfuciánství a taoismus
- 14:20 Sloni zblízka (1)
- 15:15 V karavanu po Polsku (2)
- 16:35 Postřehy odjinud (Sicílie očima Jana Šmída)
- 16:40 Na cestě po Sardinii
- 17:10 Planeta Česko
- 20:00 Alamo
- 22:45 Bankovní loupež
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Hyde Park Civilizace
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 01:34 Strážci relikvie
- 03:31 Srážka s mimozemšťanem
- 05:35 Libovky Pepy Libického
- 06:45 M.A.S.H (223)
- 07:15 M.A.S.H (224)
- 07:46 České chaty snů
- 08:45 Prima Česko
- 09:19 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 12:03 Receptář prima nápadů
- 12:59 Libovky Pepy Libického
- 13:33 Zahradník po ruce
- 14:06 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:44 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:31 Polda V (Jedna stopa)
- 16:43 Pravá blondýnka
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Vytoč mého agenta (6)
- 21:30 Temný Kraj (Hříšníci 2/2)
- 06:34 Top Gear 2011 (To nejlepší)
- 07:21 Top Gear XVII (1)
- 08:27 Top Gear XVII (2)
- 09:33 Top Gear XVII (3)
- 14:20 Simpsonovi XX (Půjčka na oprátku)
- 14:40 Den poté
- 20:17 Kingsman: První mise
- 23:03 Jump Street 22
- 08:59 Slunečná (Tři kulky)
- 10:25 Receptář prima nápadů
- 20:09 Výšlap smrti
- 21:54 Sestřičky (Autor neznámý)
- 23:08 Polda V (Jedna stopa)
- 06:05 Prasátko Peppa III
- 06:10 Prasátko Peppa III
- 06:15 Mira, královský detektiv II (1)
- 06:40 Pošťák Pat a bleší trh
- 07:00 Ovečka Shaun V
- 07:05 Tlapková patrola V
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Srdíčko a Mňamka
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Mezi Indiány)
- 11:00 Operace Jauu!
- 11:30 Zeleňák Norman
- 11:50 AZ kvíz junior
- 16:05 Kde je Valda? II
- 16:25 Mira, královský detektiv II (2)
- 16:50 Tlapková patrola V
- 17:15 Friends: Nová kapitola (Chce to vesnici)
- 17:35 Ovečka Shaun V
- 17:45 Krtek a hodiny
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Nils a divoké husy (Lišák)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (4)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (7)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mezi Indiány)
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Grandsupertingltangl (11)
- 20:45 My tancujem swing
- 21:40 Dr Swing
- 03:27 Hlavní zprávy
- 04:55 Autosalon.tv
- 16:30 Krimi zprávy
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 07:00 Dívka v modrém
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Objektiv
- 13:05 Vojtík a duchové
- 15:55 Fany
- 20:10 Vedlejší produkt (1)
- 21:10 168 hodin
- 21:45 Sebemilenec
- 06:25 Mít tak holku na hlídání
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 11:05 Dynastie Nováků (10)
- 15:55 Fany
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Vedlejší produkt (1)
- 21:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:45 Sebemilenec
- 02:00 Lajna II (6)
- 05:05 Zahradní proměny VI (6)
- 08:30 Zahradní proměny VI (7)
- 11:35 Postřižiny
- 13:20 Na dvoře je kůň, šéfe
- 15:05 Wasabi
- 01:30 Kriminálka Miami V (Prokletá rakev)
- 02:10 Zlatá labuť (50)
- 03:35 O Rampelníkovi
- 05:50 Bernieho dobrodružství
- 05:55 Zig a Sharko IV
- 07:05 Alvin a Chipmunkové IV (13)
- 10:25 Rady ptáka Loskutáka
- 11:30 Tipy ptáka Loskutáka
- 16:20 Honza málem králem
- 23:00 Střepiny
- 23:35 Nevyřízený účet
- 01:15 Lansky: Příběh mafie
- 03:20 Jako štvaná zvěř
- 04:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (Vražedná tráva)
- 05:25 V oku tornáda
- 06:45 Beethoven
- 11:35 Stepfordské paničky
- 13:25 Madagaskar
- 15:00 Vzkaz v láhvi
- 17:40 Muž na laně
- 20:00 Ghost Rider
- 22:10 Desperado
- 16:40 Kobra 11 XVI (5)
- 18:40 Válka skladů III (20)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (13)
- 20:30 Čistá práce
- 04:05 TELE TELE
- 05:05 2 $ocky II (4)
- 07:20 2 $ocky II (11)
- 09:00 Malý Sheldon VI (19)
- 10:40 Susedia VI (7)
- 15:35 2 $ocky II (15)
- 19:05 Malý Sheldon VI (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (18)
- 21:35 Přátelé (12)
- 22:35 Bobovy burgery V (21)
- 23:00 Griffinovi (1)
- 00:45 Myšlenky zločince IV (Dům v plamenech)
- 03:25 Na lovu
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko IV (29)
- 13:00 MasterChef Česko IV (30)
- 14:15 Don Matteo VII (10)
- 01:10 Na každém kroku (72)
- 02:35 Gilmorova děvčata VI (9)
- 04:45 Ulice (4245)
- 06:20 Život na jachtě VI (13)
- 08:05 Podzimní sny
- 10:40 Zlatá labuť (50)
- 16:10 Pan Selfridge (10)
- 20:15 Pan božský
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:55 Neskoro večer
- 03:55 Nikto nie je dokonalý
- 05:50 Góly - body - sekundy
- 06:50 Websterovci "N"
- 10:00 Pohľady zhora II (Island zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 17:15 Neskoro večer
- 20:30 Červený kapitán
- 22:30 Dôverný nepriateľ
- 08:35 Farmárska revue
- 11:45 Alizuna
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 20:10 Návrat Sabatu
- 21:40 Biely tiger
- 01:55 Sama doma
- 06:25 Mít tak holku na hlídání
- 07:00 Dívka v modrém
- 08:25 Buchty po ránu
- 08:55 Polopatě
- 13:05 Vojtík a duchové
- 15:55 Fany
- 20:10 Vedlejší produkt (1)
- 21:45 Sebemilenec
- 02:30 Noviny
- 04:45 Noviny
- 05:45 Noviny
- 07:05 Profesionálové (Kroner)
- 07:55 Profesionálové (Falešní policisté)
- 14:50 Já nejsem já
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 19:30 Noviny
- 20:20 Iveta II (9)
- 21:20 Temná bouře
- 23:10 DELUKSE (Madonna)
- 00:35 Rodinné prípady
- 02:05 Modré z neba
- 06:55 Modré z neba
- 10:00 Aj múdry schybí
- 15:45 Susedia
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 00:00 Zkrocená hora
- 06:00 Madeleine Collins
- 12:20 Daveova banka
- 14:10 Nevědomí
- 18:05 Kočky
- 20:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 20:50 Láska a smrt (Zatčení)
- 23:45 Němá tajemství
- 09:15 Croodsovi: Nový věk
- 14:15 Astronaut
- 16:45 Hobit: Neočekávaná cesta
- 22:10 Hobit: Bitva pěti armád
- 00:45 Uklízečka (Díl 7)
- 01:25 Uklízečka (Díl 8)
- 02:55 Tyto lesy jsou prokleté (Jde to ke srubu)
- 03:40 Rande z pekla (Vražedná noc)
- 10:10 J. Edgar
- 12:45 Smallville (Sanatorium)
- 13:40 Smallville (Dokonalý sluch)
- 20:00 Batman a Robin
- 22:30 Zocelovací kúra
- 11:55 Snoubenec nebo milenec?
- 13:45 Všichni jsou v pohodě
- 15:50 Teorie tygra
- 18:00 Údolí včel
- 20:05 Pomsta mrtvého muže
- 22:30 Stopa do minulosti
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Hana Gregorová
- 12:05 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 16:00 Nebezpečné vztahy live
- 17:00 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Tajemství Jean-Paula Belmonda
- 20:50 Tajemství Alaina Delona
- 21:20 Cyranův poloostrov (17)
- 23:00 Kurňa, co to je?
- 07:05 Soudce Alexandr
- 15:20 Soudce Alexandr
- 17:45 Soudce Alexandr
- 21:30 Profesionálové (8)
- 22:10 El Chapo (2)
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 18:05 Babica vs. Sapík
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Nebezpečné vztahy live
- 05:50 Zoom In - Top Gun: Maverick
- 07:00 Vdaná snoubenka
- 10:15 E.T. - Mimozemšťan
- 12:10 Bláznivý exorcista
- 13:35 Notting Hill
- 00:20 Comedy Club III (18)
- 00:50 Comedy Club III (19)
- 01:25 Poslední pevnost
- 10:00 Coach Carter
- 14:55 Zmenšování
- 17:50 Hříšný tanec
- 20:00 Tajná centrála
- 22:20 G.I. JOE: Snake Eyes
- 16:00 Mary Berry peče klasicky (6)
- 17:30 Tak chutná zdraví II (5)
- 22:00 Masná mise II (9)
- 22:30 Masná mise II (10)