Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:05 Kobra 11 XVI (1)
- 09:55 Kobra 11 XV (14)
- 16:40 Kobra 11 XVI (3)
- 18:40 Válka skladů III (18)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (12)
- 20:30 Skleněné peklo
- 00:20 Teorie velkého třesku X (10)
- 02:00 Malý Sheldon VI (13)
- 04:00 Tele Tele - Střihák
- 04:25 2 $ocky (24)
- 04:50 Susedia VI (2)
- 05:30 Zig a Sharko IV (9)
- 06:10 Bakugan: Ozbrojená aliance (99)
- 06:20 Přátelé (8)
- 07:15 2 $ocky II (7)
- 09:00 Malý Sheldon VI (17)
- 10:40 Susedia VI (5)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (23)
- 12:55 Přátelé (8)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (10)
- 15:35 2 $ocky II (11)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (24)
- 18:40 Dva a půl chlapa X (1)
- 19:10 Malý Sheldon VI (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (14)
- 21:40 Přátelé (10)
- 22:35 Bobovy burgery V (20)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (24)
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko IV (28)
- 12:10 Specialisté (Temné touhy)
- 13:05 MasterChef Česko IV (29)
- 14:20 Don Matteo VII (9)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med III (18)
- 01:20 Na každém kroku (70)
- 02:45 Gilmorova děvčata VI (7)
- 05:00 Ulice (4244)
- 06:35 Život na jachtě VI (11)
- 10:05 Vítejte doma III
- 11:55 Nekonečná láska (96)
- 16:15 Pan Selfridge (9)
- 17:10 Doktorka Quinnová VI (6)
- 01:15 Správy RTVS "N"
- 02:05 Góly - body - sekundy
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:15 Góly - body - sekundy
- 05:35 Websterovci "N"
- 05:45 Zázračný ateliér "N"
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Celia Cruzová)
- 07:15 Údolie Muminovcov
- 07:40 Šéfkuchár Shane (Tanec pod hviezdami)
- 07:50 Čudná príroda (17)
- 13:10 Krištáľové krídlo
- 15:35 Columbo (Kríza identiy)
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Zanzibar)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:50 Komisár Montalbano (Zlodej desiat)
- 01:20 Správy RTVS "N"
- 02:10 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Extrémne v horách
- 09:30 Noc v archíve
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:35 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:15 Vzbura oceánov
- 23:00 My (6)
- 01:25 AZ-kvíz
- 02:10 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 05:10 Brněnské městské parky
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 10:15 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 14:45 Dívka v modrém
- 17:55 Vinorodé břehy Mosely
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Dynastie Prachařů
- 01:25 AZ-kvíz
- 02:10 BILANCE: Vyplácí se nám EU?
- 05:10 Brněnské městské parky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 08:50 Úsměvy Ilji Prachaře
- 10:15 Otec Brown X (Královská návštěva)
- 11:05 Všechnopárty
- 13:00 Zprávy
- 14:45 Dívka v modrém
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Dynastie Prachařů
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:10 Sobotné dialógy
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 02:00 Žena v kleci
- 05:45 Průvodce pro nezadané
- 09:20 Kincsem
- 15:10 Ledová sezóna
- 16:50 Slon a motýl
- 18:30 Je prostě báječná
- 20:15 Karen
- 21:50 Divoké srdce
- 23:45 Léto 85
- 00:20 Ochránci (Kolik stojí svoboda)
- 01:00 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Noviny
- 03:00 Soudní síň (Jsem sobec, egoista a mamonář)
- 03:50 Soudní síň (Bohém)
- 04:35 Soudní síň (Hra na role)
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 Krimi
- 06:40 Noviny
- 07:20 DELUKSE (Hotelové lásky)
- 10:20 Profesionálové (Semafor)
- 11:00 Profesionálové (Klobásy)
- 11:55 Útěk z polygamie
- 16:45 Dobrá čtvrť (Blýskání na horší časy)
- 17:55 Nové bydlení
- 22:00 Dr. Ludsky (5)
- 23:10 Dr. Ludsky (6)
- 00:50 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 02:50 Adela show
- 03:45 Susedské prípady
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 10:55 Ruža pre nevestu II
- 14:20 Susedia
- 14:50 Susedia
- 15:25 Horná Dolná (Kríza)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Doktori („Srdcu nerozkážeš“)
- 21:50 Doktori („Život je pes“)
- 23:10 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 05:10 Dům snů V (14)
- 06:00 Dům snů (9)
- 06:45 Dům snů - souboj (1)
- 07:55 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (5)
- 14:30 Lovci plážových domů (7)
- 15:00 Najděte mi dům na pláži (7)
- 20:00 Agatha Christie: Zkouška neviny (1)
- 20:50 Agatha Christie: Zkouška neviny (2)
- 21:40 Americano
- 23:40 Zklamaná důvěra
- 04:05 Barbie
- 06:00 Liga spravedlnosti a RWBY: Superhrdinové a lovci, první část
- 07:20 Muž roku
- 09:15 Flash
- 17:30 Inferno
- 19:30 Peníze těch tupců
- 21:15 Papežův vymítač
- 23:00 Sympatizant (2)
- 00:45 Hra o trůny VII (5)
- 01:45 Hra o trůny VII (6)
- 02:55 Hra o trůny VII (7)
- 06:00 Nejhorší člověk na světě
- 10:25 Petr Pan
- 22:35 Režim (4)
- 23:30 Režim (Vy všichni věrní)
- 00:55 RoboCop
- 09:55 Harka
- 11:20 Francouzský polibek
- 20:00 Vraždy podle předlohy
- 22:00 Matrix Revolutions