Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Bezlepková není zlá
- 01:45 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola IV (Lži)
- 09:45 Dcera
- 10:00 Vinorodé břehy Rýna
- 10:30 Teď nemám čas, možná jindy...
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na houbách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Agent Hamilton II (6)
- 02:15 Ta naša kapela
- 02:50 Historie.cs
- 03:45 V kondici
- 04:30 Hraje vám... Straňanka
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Anakonda – konec mýtu?
- 11:30 České stopy: Karai Pukú
- 14:30 Zapomenuté příběhy 2. světové války (3)
- 15:25 Výborná SHOW
- 16:35 Kouzlo Velké Británie (Záhady, mýty a legendy)
- 17:25 V karavanu po Polsku (2)
- 17:55 Perimetr
- 20:00 Dobrodruh
- 21:50 Konec rozkvětu
- 23:15 Vládci Třetí říše (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:55 Paralympijský magazín
- 05:20 Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:55 Panorama
- 08:40 Dohráno MOL Cup
- 09:30 Cyklotoulky
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 MS smíšených dvojic 2024 Švédsko (USA - Česko)
- 14:35 Dohráno MOL Cup
- 15:35 Czech Aerobic Open
- 16:20 Slovensko - Česko
- 22:35 Slovensko - Česko
- 04:51 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (216)
- 07:26 M.A.S.H (217)
- 07:57 M.A.S.H (218)
- 08:24 M.A.S.H (219)
- 08:54 M.A.S.H (220)
- 09:25 Zoo (Napadení žirafou)
- 14:36 Policie v akci
- 15:40 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:50 Ano, šéfe!
- 00:27 Simpsonovi XXI (Speciální čarodějnický díl XX)
- 00:55 Simpsonovi XXI (Ďábel nenosí Pradu)
- 01:23 Simpsonovi XXI (Rošťárny bez konzervantů)
- 01:51 Simpsonovi XXI (Čarodějky ze Springfieldu)
- 02:18 Futurama V (Leela běží o životy)
- 02:47 Futurama V (Fryův smysl života)
- 03:16 Brickleberry III (6)
- 03:44 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Meteoromutomotor)
- 05:20 Těžká dřina
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 Těžká dřina
- 06:53 Autosalon.tv
- 07:51 Těžká dřina
- 20:15 Já, robot
- 22:30 Chobotnice
- 01:00 Srážka s mimozemšťanem
- 03:06 Zamilovaná chůva
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Závody draků)
- 06:09 M.A.S.H
- 06:31 M.A.S.H
- 06:54 M.A.S.H
- 07:23 Námořní vyšetřovací služba VIII (Poslední akce)
- 13:04 Hombre
- 15:20 Jen pro tvé oči
- 18:08 Říše divů
- 20:07 Orel Eddie
- 22:09 Flash Gordon
- 04:34 Lásce navzdory (Co se škádlívá...)
- 05:32 Na zámku
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Prostřeno!
- 08:50 Slunečná (Tonyho svatba)
- 10:16 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 12:06 Rosamunde Pilcher
- 20:05 Rosamunde Pilcher
- 21:58 Sestřičky (Víkendová akce)
- 23:09 Zoo (Napadení žirafou)
- 06:00 Matylda (Klavírní koncert)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlionův poklad)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (2)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Podhoubí na cesty)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:10 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (New York)
- 11:40 Nefertine na Nilu
- 11:50 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:15 Hej, Hafí! III
- 12:20 Bobo II
- 12:30 Sovička Ollie
- 12:35 Stateční zajíčci
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak se Rákosníček nepostaral o rosu)
- 12:50 Bačovy rozprávky (Zlatá přadlena)
- 13:00 Matylda (Klavírní koncert)
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Krtek a orel
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků IV (2)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:35 DVA3 (Umělá inteligence)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 00:15 ArtZóna
- 01:05 Evropský koncert 2023
- 03:00 Terra musica
- 03:30 Bydlení pod střechou
- 03:55 Crescendo
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Hudební ceny Žebřík
- 21:45 Blues Alive Šumperk 2023
- 22:45 Janet Jackson (2)
- 23:35 Kanadská soda IX (2)
- 23:55 Queen: Rock The World
- 04:16 Ve hře je láska (Nezvěstný Omer)
- 05:26 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:19 Nikdo není dokonalý
- 07:08 Křižovatky života (Manželská zpronevěra)
- 08:12 Columbo (Staromódní vražda)
- 09:47 Rosamunde Pilcher
- 16:01 Ošklivka Katka (Nepotřebuji vás)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:07 Pípšoubazar
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 00:59 360⁰
- 01:32 Hlasy zločinu
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 08:53 Pozvánka: 10 let bez Ivety (od 23. 4.)
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:16 Prima Česko
- 14:41 Interview PLUS (Martin Ždímal)
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 20:12 Pozvánka: 10 let bez Ivety (od 23. 4.)
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Bezlepková není zlá
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Vinorodé břehy Rýna
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:20 Bezlepková není zlá
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Vinorodé břehy Rýna
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 02:30 Dva z Queensu V (21)
- 02:50 U stánku
- 03:00 Výleťák (131)
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (160)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (170)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (171)
- 04:25 Domov pro tebe II (1)
- 05:10 Zahradní proměny VI (4)
- 06:00 Sousedství (6)
- 06:25 Moje místa (Tomáš Klus)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha V (13)
- 08:15 Domov pro tebe II (2)
- 09:15 Zahradní proměny VI (5)
- 20:10 Wasabi
- 22:10 Těsně vedle
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4689)
- 09:30 Jedna rodina (Slovenská strela)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 2012
- 23:35 November Man
- 02:15 Divoká dámská jízda
- 04:10 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (5:26)
- 05:10 Láska na hlídání
- 06:45 V oku tornáda
- 12:20 Kód Enigmy
- 14:40 Beethoven
- 20:00 Madagaskar
- 21:35 Čelisti 2
- 01:15 Svět motorů (42)
- 01:55 Pomozte autům V (1)
- 02:40 Strážci hranic: Amerika (12)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IV (10)
- 06:25 Strážci hranic: Amerika (14)
- 07:10 Mistři zastavárny XX (9)
- 08:05 Svět motorů (42)
- 09:05 Pomozte autům V (1)
- 12:00 Walker, Texas Ranger IV (10)
- 12:55 Válka skladů III (14)
- 16:40 Kobra 11 XV (14)
- 17:40 Kobra 11 XVI (1)
- 18:40 Válka skladů III (16)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (11)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (1)
- 21:25 Pomozte autům V (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (11)
- 23:10 Kobra 11 XV (14)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (6)
- 02:00 Malý Sheldon VI (11)
- 03:20 Bobovy burgery V (16)
- 04:00 Tele Tele - Střihák
- 04:30 2 $ocky (20)
- 04:50 Susedia VI (1)
- 05:30 Zig a Sharko IV (5)
- 06:10 Bakugan: Ozbrojená aliance (98)
- 06:20 Přátelé (6)
- 07:15 2 $ocky (24)
- 07:45 2 $ocky II (3)
- 09:05 Malý Sheldon VI (15)
- 10:40 Susedia VI (3)
- 12:10 Dva a půl chlapa IX (21)
- 13:00 Přátelé (6)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (6)
- 15:30 2 $ocky II (7)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá (10)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (23)
- 19:10 Malý Sheldon VI (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (10)
- 21:40 Přátelé (8)
- 22:35 Bobovy burgery V (18)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (23)
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 12:05 Beze stopy IV (Bílá a černá)
- 13:00 MasterChef Česko IV (28)
- 04:25 Ulice (4243)
- 06:00 Život na jachtě VI (9)
- 07:50 Gilmorova děvčata VI (9)
- 09:35 Oteckovia (120)
- 11:30 Nekonečná láska (94)
- 15:50 Na každém kroku (75)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (10)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (11)
- 20:15 Nekonečná láska (97)
- 21:10 Nekonečná láska (98)
- 02:15 Správy RTVS "N"
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Občan za dverami
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:25 Neposlušní
- 08:55 Detektívi zo severu V (Výpadok pamäti)
- 09:55 Na krok od neba (Voľba)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 15:05 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Maldivy - Ostrovy Male a Vadoo)
- 17:00 Detektívi zo severu V (Šípková Ruženka)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Slnko v sieti
- 22:50 Božská Božidara
- 23:45 Lekárka z ostrova (6)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Čím cestovať
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:30 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Bella a Sebastián
- 07:15 Bella a Sebastián
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:20 Bella a Sebastián
- 19:30 Čím cestovať
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:45 Banánové rybičky
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 09:45 Dcera
- 10:00 Vinorodé břehy Rýna
- 10:30 Teď nemám čas, možná jindy...
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na houbách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:10 Na stopě
- 15:25 Úsměvy Slávky Budínové
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na houbách
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (15)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 00:05 V sedmém nebi
- 01:40 Krimi
- 02:05 Noviny
- 02:40 Soudní síň (Chci jít k taťkovi!)
- 03:25 Soudní síň (Zrada)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Zrada)
- 08:55 Soudní síň (Chci jít k taťkovi!)
- 10:00 Ochránci (Naivka)
- 11:00 První oddělení II
- 11:55 Soudní síň - cz (Nedopřeje vlastnímu dítěti)
- 12:50 Soudní síň (Hra na role)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Kolik stojí svoboda)
- 00:30 Sestričky IV
- 01:20 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Darčeky)
- 09:10 Susedia (Vianoce)
- 09:45 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 06:00 Až je koupím, budou mý! VI (2)
- 06:50 Dům snů IV (17)
- 07:40 Projekt "Domov" III (2)
- 08:30 Romantické skrýše (7)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (10)
- 09:55 Opět spolu na chalupě (2)
- 12:10 Dům snů V (13)
- 13:00 Monty Don: Americké rajské zahrady (2)
- 15:25 Projekt "Domov" III (3)
- 18:55 Dům snů V (14)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (22)
- 23:35 Černá kniha
- 01:45 Noční zvířata
- 03:45 Maškaráda
- 07:45 Lepší už to nebude
- 11:40 Croodsovi: Nový věk
- 13:15 Maškaráda
- 15:30 Zkus mě rozesmát
- 18:00 Wonka
- 20:00 Mrtví neumírají
- 21:45 Sisu
- 23:20 Tenkrát v Mexiku
- 00:05 Přicházejí v noci
- 06:00 Šmoulové
- 07:45 Jak stvořit dívku
- 13:55 Matky a jiné lásky
- 15:40 Muž jménem Otto
- 21:00 Hra o trůny VII (1)
- 22:00 Hra o trůny VII (2)
- 22:55 Hra o trůny VII (3)
- 23:55 Hra o trůny VII (4)