Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Marie Antoinetta (3)
- 01:05 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Zlodějka
- 10:10 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 10:35 Silvestrovský koktejl
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Mít tak holku na hlídání
- 15:05 Hrabě Monte Christo (3)
- 16:30 Zdravotní škola IV (Lži)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (6)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 00:30 Fantom ze Spandau
- 01:50 Na moll
- 05:25 Občanské noviny (I na starých stromech záleží)
- 05:30 Včelojed chocholatý
- 05:59 Dobré ráno
- 18:10 Auto moto svět
- 18:35 Auto moto test
- 18:50 Včelojed chocholatý
- 19:15 24 hodin pražského metra
- 19:40 Postřehy odjinud (Tanzánie očima Vladimíra Kroce)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (8)
- 21:25 Skryté skvosty II. (8)
- 21:55 S kuchařem kolem světa (Madagaskar)
- 22:50 Černobyl: Nová svědectví (1)
- 23:35 Rwanda, cena za úspěch
- 18:00 Zprávy
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v evropských metropolích
- 20:07 90′ ČT24
- 00:51 Policie v akci
- 07:58 M.A.S.H (215)
- 08:28 M.A.S.H (216)
- 08:58 M.A.S.H (217)
- 09:28 Polda V (Ryba)
- 14:31 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:15 Zoo (Napadení žirafou)
- 21:45 Inkognito
- 22:53 Inkognito
- 23:59 Ano, šéfe!
- 06:35 Partička L
- 07:53 Re-play
- 08:20 Top Gear 2011 (7)
- 09:26 Top Gear 2011 (7)
- 20:15 Partička L
- 22:04 Flash Gordon
- 00:39 Potomek
- 08:11 Dračí princ
- 13:47 Země zaslíbená
- 15:51 Utajená pomsta
- 17:42 Hombre
- 20:07 Konec básníků v Čechách
- 22:21 Zbouchnutá
- 06:00 Matylda (Cizí peří)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Spoluhoubydlící)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků IV (1)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Smraďouš puchový)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 11:05 Kouzelný vesmír
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:20 Bobo II
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 12:35 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezařídil sníh)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Archouni (Divadlo)
- 14:35 AZ kvíz junior
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:13 Superhrdinové
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak se Rákosníček nepostaral o rosu)
- 18:50 Mira, královský detektiv II (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (4)
- 19:40 Příšerka Molly
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kroky a skoky české animace (5)
- 20:40 Všechna jitra světa
- 01:50 Specialisté (Temné touhy)
- 03:05 Ulice (4688)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 20:20 Jedna rodina (Slovenská strela)
- 21:40 Zlatá labuť (50)
- 23:00 Na vaší straně
- 01:00 Život
- 06:05 Čapí dobrodružství
- 07:40 Kriminálka Miami V (Rio)
- 11:30 V podstatě jsme normální
- 15:15 Poslední turné
- 18:15 V oku tornáda
- 20:00 Chlapec v pruhovaném pyžamu
- 21:55 Jako štvaná zvěř
- 06:30 Strážci hranic: Amerika (12)
- 07:10 Mistři zastavárny XX (8)
- 09:00 Pomozte autům IV (10)
- 14:45 Mistři zastavárny XX (9)
- 15:40 Strážci hranic: Amerika (16)
- 16:40 Kobra 11 XV (13)
- 21:25 Pomozte autům V (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku IX (24)
- 02:00 Malý Sheldon VI (9)
- 04:05 Tele Tele - Střihák
- 05:50 Zig a Sharko IV (1)
- 07:15 2 $ocky (23)
- 09:00 Malý Sheldon VI (13)
- 15:30 2 $ocky (24)
- 15:55 2 $ocky II (3)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá (8)
- 19:05 Malý Sheldon VI (15)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (6)
- 21:40 Přátelé (6)
- 22:35 Bobovy burgery V (16)
- 00:40 Můj přítel Monk VII (Pan Monk na vozíčku)
- 03:25 Na lovu
- 07:05 Na lovu
- 08:00 MasterChef Česko IV (26)
- 12:55 MasterChef Česko IV (27)
- 14:15 Don Matteo VII (7)
- 02:55 Gilmorova děvčata VI (3)
- 05:15 Ulice (4242)
- 08:35 Gilmorova děvčata VI (7)
- 12:15 Nekonečná láska (92)
- 16:35 Na každém kroku (72)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (8)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (9)
- 20:15 Nekonečná láska (95)
- 21:10 Nekonečná láska (96)
- 00:45 Oktopus (Srdcová sedma)
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 11:00 Duel
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 21:40 Lekárka z ostrova (6)
- 23:10 Columbo (Kríza identiy)
- 00:05 Sestričky IV
- 01:40 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:10 Susedia
- 15:50 Rodinné prípady
- 22:35 Susedia
- 04:25 Hranice nemožného (Olivia)
- 05:10 Smallville (Procitnutí)
- 06:30 Smallville (Neposlušný syn)
- 07:25 Smallville (Vyhnanec)
- 08:20 Smallville (Fénix)
- 09:10 Super drbna (Prvák)
- 12:45 Smallville (Zrůda)
- 13:35 Smallville (Dívka ze snu)
- 18:05 Hranice nemožného (6955 kHz)
- 19:00 Hranice nemožného (Únos)
- 20:00 Pan
- 22:05 Nesmiřitelní
- 01:15 Chata v horách
- 02:45 Far Cry
- 15:00 Nebojte se tmy
- 19:00 Poslední polda V (1)
- 22:10 Elita armády
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 23:50 Ona a on
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:30 Soudce Alexandr
- 16:40 Soudce Alexandr
- 21:10 Soudce Alexandr
- 23:35 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 12:00 Adam a Eva
- 14:00 Právo na minulosť
- 18:00 U mě dobrý
- 20:00 Rukojmí v Bella Vista
- 22:25 Zlatá slepice
- 00:00 Grimsby
- 01:15 Od soumraku do úsvitu
- 02:55 Až do smrti
- 04:35 Válečná banda
- 06:00 Dokonalý šéf
- 12:55 Princezna Nevěsta
- 16:20 Láska na kari
- 18:20 Grinch
- 20:10 Nečistá hra
- 22:00 Doom
- 00:20 Červený trpaslík VII (2)
- 01:00 Overlord
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas IV (3)
- 17:00 Havaj 5-0 III (20)
- 20:00 Zlaté dítě
- 22:00 Comedy Club III (14)
- 22:30 Comedy Club III (15)
- 23:05 Comedy Club III (16)
- 23:30 Červený trpaslík VII (2)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (33)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (35)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (24)
- 06:39 Bing (3)
- 06:46 Bing (4)
- 11:16 Lokomotiva Tomáš (25)
- 11:27 Lokomotiva Tomáš (26)
- 13:18 Simon (23)
- 13:23 Simon (24)
- 13:28 Simon (25)
- 18:11 Messyho skvělá dobrodružství (38)
- 18:54 Bing (5)
- 20:17 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:29 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:42 Lokomotiva Tomáš (16)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (16)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (17)
- 23:05 Bing (70)
- 23:12 Bing (71)
- 23:20 Bing (72)
- 23:27 Bing (73)
- 08:30 Barbie a dotek kouzla (24)
- 09:30 Barbie™ in Rock ‘n Royals
- 11:00 Mia a já IV (14)
- 11:30 Mia a já IV (15)
- 04:45 Ruby z dúhy II (14)
- 05:10 Bob staviteľ II (23)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (38)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (3)
- 08:10 Máša a medveď (12)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (16)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (9)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (39)
- 12:50 Ruby z dúhy II (15)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (19)
- 14:45 Máša a medveď (13)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (6)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (10)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (40)
- 17:10 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:35 Ruby z dúhy II (16)
- 18:00 Volám sa Caillou V (17)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (4)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (14)
- 20:15 Bob staviteľ II (24)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (11)
- 20:50 Chuggington - veselé vláčiky II (7)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (11)