Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Široká duše
- 03:00 Světáci
- 03:50 Menu pro volejbalistky
- 04:20 Dřevák dřevěný
- 04:40 V kondici
- 05:00 Bydlet jako... ve věžáku (12)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Písky času)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (1)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Bydlet jako... ve věžáku
- 14:40 Robinsonka
- 16:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (6)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (6)
- 23:30 Vigil (5)
- 00:25 Hledání Angely Merkelové
- 01:25 Žiješ jenom 2x (3)
- 01:50 Čaj pro třetího
- 02:20 Monastýry králů a sester
- 02:45 Designtrend
- 03:00 Chvála kutilství
- 03:25 Svatební obrázky ze Strážnice
- 03:50 Padající květináč
- 04:45 Na moll
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Podivuhodný Vietnam
- 09:25 Rozmnožování v divočině
- 10:15 Věčný Egypt (Dědictví)
- 11:15 Postřehy odjinud (Západ Ameriky očima Jana Šmída)
- 11:20 Babylon
- 11:45 Planeta pokladů (Evropa)
- 12:40 Cesty víry (Brno evangelické)
- 13:10 Okavango - řeka snů (3)
- 20:00 Velká vlaková loupež (2)
- 21:40 Siréna z Mississipi
- 23:40 Stockholm
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 Dohráno
- 14:45 Golf Time
- 15:05 Magazín UEFA (Evropská a Konferenční liga UEFA)
- 15:35 Volejbalový magazín
- 15:55 #ProHokejJakyJe
- 05:39 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (1)
- 07:39 M.A.S.H (2)
- 08:12 M.A.S.H (3)
- 08:45 M.A.S.H (4)
- 09:17 Vytoč mého agenta (8)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Konec)
- 21:30 Česko na grilu
- 22:58 Tátové na tahu (11)
- 04:02 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Pohřbeni zaživa)
- 04:35 Ženy ve wrestlingu VIII (21)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Těžká dřina
- 06:43 Autosalon.tv
- 07:25 Prima Partička
- 08:25 Top Gear XVIII (7)
- 09:32 Top Gear: Botswanský speciál
- 20:15 Prima Partička
- 21:18 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:00 Nezvěstná (1)
- 23:06 Re-play
- 23:36 Simpsonovi XXIV (Konec světa za dveřmi)
- 23:56 Simpsonovi XXIV (Před zničením otestujte)
- 00:52 Útok megažraloka
- 02:52 Pohyblivý terč
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 Námořní vyšetřovací služba IX (Otcovy hříchy)
- 07:02 Námořní vyšetřovací služba IX (Dědic)
- 07:58 Tři muži a nemluvně
- 10:13 Na nože
- 12:56 Tři muži a mladá dáma
- 17:21 Táta v sukni
- 20:08 Králíček Jojo
- 22:20 Šprtky to chtěj taky
- 04:23 Lásce navzdory (Požár)
- 05:24 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:39 Prostřeno!
- 08:53 Slunečná (134)
- 10:20 Prostřeno!
- 11:12 Ano, šéfe!
- 12:19 Rodičovský instinkt
- 23:13 Vytoč mého agenta (8)
- 06:00 Bugo a Pikola (Na cestách)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Koulinátor)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (3)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Labyrint umění (Záleží na detailu?)
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Obyvatelé českých vod
- 09:25 Strýček Tonton (Jmenuji se...)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Den s Hvězdíkem)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Zatni zuby)
- 11:05 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak voněli ke květinám)
- 12:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Bugo a Pikola (Na cestách)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Cestohrátky
- 14:10 Občanka
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Bludiště
- 15:00 Tajný život kluků V (3)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Retrobot)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Návrat Kronikáře)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:15 Superhrdinové
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Obyvatelé českých vod
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Dřevokaz)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se spolu měřili)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (19)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (22)
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:55 Galerie... kde byste je nečekali (5)
- 01:20 Kanadská soda IX (4)
- 01:40 Chaplin bankovním sluhou
- 02:00 Emoce v umění (19)
- 02:50 Notes
- 03:25 Uchem jehly
- 03:55 Crescendo
- 04:50 Terra musica
- 05:22 Přestávka ve vysílání 05:22-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Cesty Lídy Engelové
- 21:10 Šťovík, pečené brambory
- 22:40 Hudební cestopis slavných skladatelů (2)
- 23:35 Devadesátky
- 12:28 Megadorty (Šílené příšery)
- 13:28 Habovřesky
- 15:07 Prostřeno v Británii XVII (1)
- 15:30 Megadorty (Halloween)
- 16:01 Ošklivka Katka (Miluji tě, Tomáši!)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen
- 22:12 Show Jana Krause
- 23:18 Jak se staví sen
- 00:29 Partie Terezie Tománkové
- 01:37 Partie PLUS
- 02:34 Showtime magazín
- 03:21 Hlavní zprávy
- 08:00 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:19 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:29 360⁰
- 00:25 Máme rádi zvířata
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:50 Menu pro volejbalistky
- 04:20 Dřevák dřevěný
- 04:40 V kondici
- 05:00 Bydlet jako... ve věžáku (12)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Písky času)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (1)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Bydlet jako... ve věžáku
- 16:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (6)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (6)
- 23:30 Vigil (5)
- 00:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:00 Světáci
- 04:20 Dřevák dřevěný
- 05:59 Studio 6
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (1)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:40 Robinsonka
- 16:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (6)
- 21:20 Reportéři ČT
- 22:05 Plné hnízdo v Kraji Vysočina 2
- 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:35 Marie Antoinetta (6)
- 23:30 Vigil (5)
- 03:00 Výleťák (140)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (199)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (200)
- 04:25 Domov pro tebe III (8)
- 05:10 Zahradní proměny VI (21)
- 06:00 Sousedství (16)
- 06:20 Moje místa (Vladimír Polívka)
- 08:20 Domov pro tebe III (9)
- 09:15 Zahradní proměny VI (22)
- 15:15 Vražedná čísla IV (8)
- 02:40 Superlov
- 03:45 Na vaší straně
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4700)
- 09:35 Odznak Vysočina III (Divoženka)
- 14:35 Kriminálka Miami V (Rozený zabiják)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 04:20 Collateral Beauty: Druhá šance
- 06:15 Rodinka
- 10:05 Tintinova dobrodružství
- 12:10 Případ mrtvého nebožtíka
- 14:10 Pán prstenů: Dvě věže
- 17:45 Dovolená za trest