Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 04:05 Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
- 06:10 Mistři zastavárny XX (5)
- 07:05 Moneyball
- 09:40 Kobra 11 XV (5)
- 12:40 Válka skladů III (4)
- 13:10 Válka skladů III (6)
- 14:35 Mistři zastavárny XX (6)
- 15:35 Strážci hranic: Amerika (10)
- 16:30 Kobra 11 XV (7)
- 18:35 Válka skladů III (8)
- 19:30 Mistři zastavárny XX (7)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (13)
- 21:25 Pomozte autům IV (9)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (7)
- 23:15 Kobra 11 XV (7)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (14)
- 02:00 Malý Sheldon VI (3)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VIII (22)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 05:25 Oggy a škodíci: Nová generace (67)
- 06:05 Bakugan: Ozbrojená aliance (94)
- 07:15 2 $ocky (11)
- 09:00 Malý Sheldon VI (7)
- 10:35 Susedia V (9)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (13)
- 12:55 Přátelé X (16)
- 13:50 Teorie velkého třesku IX (14)
- 15:30 2 $ocky (15)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá (2)
- 18:10 Dva a půl chlapa IX (15)
- 19:05 Malý Sheldon VI (9)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (18)
- 21:35 Přátelé X (18)
- 22:35 Bobovy burgery V (10)
- 05:30 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu IV
- 12:00 Beze stopy IV (Velké naděje)
- 12:55 MasterChef Česko IV (24)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med III (13)
- 01:25 Na každém kroku (64)
- 03:30 Gilmorova děvčata VI (1)
- 05:15 Ulice (4239)
- 06:50 Život na jachtě V (15)
- 07:45 Život na jachtě VI (1)
- 08:40 Pan Selfridge (7)
- 09:35 Pan Selfridge (8)
- 10:30 Oteckovia (112)
- 12:25 Doktorka Quinnová VI (2)
- 16:35 Na každém kroku (66)
- 18:30 Gilmorova děvčata VI (2)
- 19:20 Gilmorova děvčata VI (3)
- 20:15 Nekonečná láska (89)
- 21:10 Nekonečná láska (90)
- 01:15 Správy RTVS "N"
- 02:15 Duel šampiónov
- 03:10 Pohľady zhora (Taliansko zhora 2)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Vlčí muž)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:50 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Sri Lanka - slony)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Smrť nie je koniec)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Lietajúci Škót
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Česká beseda
- 10:25 Pasians
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:55 Trpaslíci
- 15:30 Bolo raz jedno more
- 16:00 Cesty za umením (Z Manfredonie do Venosy 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Anjeli strážni
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Všetko sa zmení
- 23:30 Ikony (Ján Miloslav Bahna)
- 02:55 Banánové rybičky
- 05:00 Bydlet jako... na plátně
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin (14)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Bydlet jako... na plátně
- 16:00 Zdravotní škola IV (Sestra Elisabeth)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (3)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (3)
- 23:20 Vigil (2)
- 01:00 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem
- 01:15 Máme rádi zvířata
- 01:45 Manéž Bolka Polívky
- 16:00 Zdravotní škola IV (Sestra Elisabeth)
- 16:45 Máme rádi zvířata
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (3)
- 21:55 Plné hnízdo v Olomouckém kraji 2
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Marie Antoinetta (3)
- 23:20 Vigil (2)
- 01:30 Svet v obrazoch
- 01:55 Správy RTVS "N"
- 05:15 Peniaze
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 02:05 Tulák
- 03:45 Polina a její magické dobrodružství
- 06:00 Který je ten pravý?
- 07:35 Surfařka
- 09:35 Průvodce pro nezadané
- 12:50 Milionový závod
- 14:50 Rodinka
- 18:10 Bez věcí nad věcí
- 20:15 Pravidla zabíjení
- 21:55 Stále mezi námi
- 23:40 Ve jménu ďábla
- 00:10 1890 (Víno a voda)
- 01:45 Krimi
- 02:10 Noviny
- 02:40 Na chalupě
- 03:25 Nové bydlení
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 V sedmém nebi
- 11:00 První oddělení II
- 12:45 Soudní síň (Cikán zůstane cikánem)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Rodinu si nevybíráš)
- 16:50 Soudní síň (My jsme dědici)
- 17:55 Soudní síň (Kulturistka)
- 20:20 Jsou hvězdy, které nehasnou (12)
- 21:30 Bumerang
- 23:30 V sedmém nebi
- 00:05 Rodinné prípady
- 01:35 Modré z neba
- 03:45 Horná Dolná (Hosť do domu)
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Miss lesa)
- 09:15 Susedia (Svokra)
- 09:45 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná (Kríza)
- 21:30 Horná Dolná (Úhlavné priateľky)
- 22:35 Horná Dolná (Vesmírny program)
- 23:30 Farma
- 04:30 Netradiční bydlení? II (9)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! V (16)
- 06:55 Dům snů IV (13)
- 07:55 Projekt "Domov" II (3)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (6)
- 09:55 Rok na Jimmyho farmě (6)
- 12:25 Dům snů V (9)
- 13:20 Monty Don: Moře zahrad u Jadranu (1)
- 15:25 Projekt "Domov" II (4)
- 18:55 Dům snů V (10)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (18)
- 20:50 Agatha Christie: Zkouška neviny (1)
- 21:40 Tajný slib
- 23:25 Dlouhá cesta dolů
- 00:40 Blok 99
- 03:00 Sympatizant (2)
- 04:00 Dánská dívka
- 06:00 2012
- 11:00 Zillion
- 15:45 Dokonalý trik
- 17:55 Syn
- 20:00 Sympatizant (2)
- 21:00 Až po uši II (7)
- 21:35 Až po uši II (8)
- 22:10 Peníze těch tupců
- 01:45 Veliká (8)
- 06:00 Věčně mladá
- 09:25 Tina
- 12:10 Princ Egyptský
- 13:50 Downeyho auta snů (2)
- 15:15 Láska a smrt (Lovkyně)
- 16:10 Láska a smrt (Střety)
- 17:00 Láska a smrt (Dobrý začátek)
- 18:00 Fantastický pan Lišák
- 19:30 Birdman
- 21:30 Trojúhelník smutku
- 23:55 Klub nájemných vrahů
- 00:50 Sisu
- 06:00 Kalifornský sen
- 07:55 Lorax
- 10:05 Gran Turismo
- 12:15 Petr Pan
- 16:55 Válka zítřka
- 21:00 Sympatizant (2)