Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 AZ-kvíz
- 00:35 Na forbíně TM
- 01:15 Banánové rybičky
- 01:50 Bydlení je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Závislosti)
- 09:50 Korálky
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Synková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:20 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na plátně
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:20 Tátové v rolích matek
- 01:15 Agent Hamilton II (5)
- 02:00 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 02:25 Stopy, fakta, tajemství (Pogrom)
- 02:55 Citový život zvířat
- 03:25 Sabotáž
- 03:50 Před půlnocí
- 04:20 Příběhy železné opony (Jugoslávská cesta)
- 04:35 Mořeplavec na suchu
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 10:40 Pavián anubi
- 11:05 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:15 Vládci Třetí říše (2)
- 14:40 Krkonoše (2)
- 15:30 Výborná SHOW
- 16:45 Sousedé
- 17:15 Kouzlo Velké Británie (Tudorovci)
- 18:00 V karavanu po Polsku (1)
- 18:30 Perimetr
- 19:00 Jak cestoval Franz Kafka
- 19:10 Spolu na hranici (16)
- 19:40 Postřehy odjinud (Tanzánie očima Vladimíra Kroce)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Plyšový medvídek
- 21:35 Kozoroh 1
- 23:35 Vládci Třetí říše (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:34 Zprávy
- 13:37 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:32 Zprávy
- 14:34 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:10 Branky, body, vteřiny
- 00:25 ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň
- 02:40 Branky, body, vteřiny
- 02:55 Golf Time
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 08:00 Panorama
- 09:15 ACF Fiorentina - FC Viktoria Plzeň
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 58. Rally Šumava Klatovy
- 13:20 Česko - Rakousko
- 15:20 Ostrava - Jihlava
- 16:05 Touchdown
- 16:15 České ragby
- 16:35 58. Rally Šumava Klatovy
- 16:50 ČEZ Extraliga 2023/2024 (VK Trox Příbram - Kladno volejbal cz)
- 20:00 TCL V Repre
- 21:35 58. Rally Šumava Klatovy
- 21:45 Za oponou 58. Rally Šumava Klatovy
- 00:05 Ano, šéfe!
- 01:16 Policie v akci
- 02:18 Policie Hamburk VII (Zdání klame)
- 03:21 Policie Hamburk VII (Narušitelé večírků)
- 04:24 Closer VII (Sloužit s láskou)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (198)
- 07:39 M.A.S.H (199)
- 08:10 M.A.S.H (200)
- 08:40 M.A.S.H (201)
- 09:11 Zoo (Vítěz Kamil?)
- 14:30 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 00:11 Simpsonovi XIX (Kraví apokalypsa)
- 00:40 Simpsonovi XIX (Jedeme na Sundance)
- 01:09 Simpsonovi XIX (Má máma Mona)
- 01:38 Simpsonovi XIX (Vše o Líze)
- 02:07 Futurama IV (O původu Leely)
- 02:38 Futurama IV (Pod kopyty bugolů)
- 03:08 Brickleberry III (3)
- 03:37 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Autopatálie)
- 20:15 Liga výjimečných
- 22:29 Polární bouře
- 04:02 Vraždy v Kitzbühelu VII (Mýcení 1/2)
- 05:03 Sběratelé kostí IV (Bobr a vydra)
- 06:17 Policie v akci
- 06:59 Closer VII (Santa Jack)
- 07:55 Komisař Rex II (Stopy po krvi)
- 01:01 Hadí oči
- 03:08 Jump Street 21
- 05:21 M.A.S.H (185)
- 06:17 Bolek a Lolek si hrají
- 06:26 M.A.S.H
- 06:49 M.A.S.H
- 07:18 M.A.S.H
- 07:48 Námořní vyšetřovací služba VIII (Falešný svědek)
- 15:30 Moonraker
- 18:17 Addamsova rodina
- 20:08 Víkendoví divočáci
- 22:07 Americký ninja 4
- 04:43 Lásce navzdory (Defne v nemilosti)
- 06:00 Prostřeno!
- 06:57 Sestřičky (V tom se nepletu)
- 08:25 Slunečná (Oslava narozenin)
- 09:53 Prostřeno!
- 10:37 Ano, šéfe!
- 11:46 Rosamunde Pilcher
- 23:10 Zoo (Vítěz Kamil?)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík horolezil)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Kdo ujídá Muchlice?)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (10)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:55 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:05 Helenčina školička
- 09:15 Tryskouni III
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Muchlionův poklad)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:55 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:15 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:30 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:10 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (Napříč Afrikou)
- 11:40 Nefertine na Nilu
- 11:50 Včelka Mája
- 12:00 Becca a její banda
- 12:15 Hej, Hafí! III
- 12:20 Bobo II
- 12:30 Sovička Ollie
- 12:35 Kravička Henrietta
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček neudělal jasno)
- 12:50 Bačovy rozprávky (Plaváček a děda Vševěda)
- 13:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík horolezil)
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Krtek filmová hvězda
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Tajný život kluků III (10)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Dodohando
- 16:05 Operace Jauu!
- 16:35 DVA3 (Vaření v Minecraftu)
- 16:50 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nesjednal horko)
- 18:55 Mira, královský detektiv (20)
- 19:15 101 Dalmatinská (24)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Bačovy rozprávky (Plaváček a děda Vševěda)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 Hvězdy stříbrného plátna (Matthew McConaughey)
- 01:30 ArtZóna
- 02:25 Kanadská soda VIII (14)
- 02:45 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:55 Blues Alive
- 03:55 Ladí neladí
- 04:50 Zlínský mrakodrap
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Deep Purple - koncert 2013
- 21:40 Tomáš Kočko & ORCHESTR
- 22:35 Janet Jackson (1)
- 23:20 Kanadská soda IX (1)
- 23:45 Karel Kryl - Kdo jsem... ?
- 02:08 Ráj podle Bryana II (Osvětlení)
- 03:05 The Voice UK IX (1)
- 04:09 The Voice UK IX (2)
- 04:56 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Jak se staví sen - extra
- 06:49 Neuvěřitelné dorty III (7)
- 07:12 Neuvěřitelné dorty III (8)
- 07:42 Tyhle šaty beru! VI (Matky diktátorky)
- 12:39 Neuvěřitelné dorty III (19)
- 13:10 Neuvěřitelné dorty III (20)
- 13:32 Slunce, seno, slanina
- 04:58 Karolína, domácí kuchařka (Všechno sníme)
- 06:00 Na zámku
- 06:07 S Italem v kuchyni
- 06:42 Křižovatky života (Manžel posedlý kontrolou)
- 07:32 Columbo (Zapomenutá dáma)
- 16:00 Ošklivka Katka (Jsem hvězdou večera)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:14 Telebazar
- 23:23 Jak se staví sen - extra
- 00:58 360⁰
- 01:30 Hlasy zločinu
- 02:27 Prima Česko
- 02:52 Showtime
- 03:11 7 pádů Honzy Dědka
- 04:17 04:17 - 05:20
- 05:20 360⁰
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 Nový den
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:19 Prima Česko
- 14:44 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:24 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:25 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:55 360⁰
- 00:10 AZ-kvíz
- 01:15 Banánové rybičky
- 01:50 Bydlení je hra
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:20 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:10 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Vinorodé břehy Rýna
- 10:35 Neobyčejné životy (Jana Synková)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:10 Na stopě
- 14:35 Reportéři ČT
- 15:20 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (14)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 02:30 Dva z Queensu V (12)
- 02:55 U stánku
- 03:05 Ušák Jaromíra Bosáka (153)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (160)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (161)
- 04:25 Farma jako nová III (2)
- 05:10 Zahradní proměny V (32)
- 06:00 Výleťák (130)
- 06:05 Moje místa (Helena Vondráčková)
- 08:10 Farma jako nová III (3)
- 09:10 Zahradní proměny V (33)
- 12:10 Ve dvou se to lépe vaří (14)
- 12:30 Moje místa (Bára Poláková)
- 13:10 Jukebox Honzy Dědka (2)
- 15:10 Vražedná čísla III (16)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4684)
- 09:30 Jedna rodina (Bramborový salát)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (Falešný únos)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Inferno
- 22:45 Střípky
- 00:10 Nepříčetná
- 02:10 Vzmuž se
- 03:25 Grilování s Vodouchem (Dětská párty)
- 04:05 Robot a Frank
- 05:25 Hadí doupě
- 07:35 Kriminálka Miami IV (Cvičná vražda)
- 08:30 Kriminálka Miami IV (V lázních)
- 09:30 Dopisy pro Julii
- 11:30 Zakázané uvolnění
- 13:05 Hra snů
- 15:55 Profesor v ringu
- 18:00 Láska na hlídání
- 20:00 Monstra vs. Vetřelci
- 21:55 Tulipánová horečka
- 23:55 Zloděj životů