Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Míjení)
- 09:45 Soused
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:20 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 01:10 Hledání Angely Merkelové
- 02:15 Stopy, fakta, tajemství (Čertova brázda)
- 02:40 Hranice bez hranic (Rychlebské hory)
- 03:10 Není kam spěchat
- 03:35 Sabotáž
- 04:00 Babylon
- 04:30 Divnopis (Patokryje)
- 04:35 Sudetské rodeo
- 05:00 Bez peněz na vysokou nelez
- 05:30 Cyklodálky (2)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Luangwa
- 09:25 Výborná SHOW
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:20 Volejbalový magazín
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v parahokeji mužů 2024 Kanada (Česko - Čína)
- 10:30 Hokej v 10 minutách
- 11:10 Volejbalový magazín
- 11:30 Po trailech přes hory
- 11:45 Cyklotoulky
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 00:05 Receptář prima nápadů
- 00:52 Policie v akci
- 01:52 Policie Hamburk VIII (Ringo, Kim a Sidney)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (3)
- 07:27 M.A.S.H (4)
- 07:59 M.A.S.H (5)
- 08:31 M.A.S.H (6)
- 09:02 M.A.S.H (7)
- 09:34 Lež na pláži (Konec)
- 14:37 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Pavoučí invaze)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:57 7 pádů Honzy Dědka
- 04:17 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Černé zlato)
- 04:51 Ženy ve wrestlingu VIII (Kamarádky a soupeřky)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:25 Partička L
- 07:37 Fotr na tripu VII
- 08:18 Top Gear XIX (1)
- 09:25 Top Gear: Polární speciál
- 20:11 Partička L
- 21:33 Vandráci (5)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:14 M.A.S.H
- 06:37 M.A.S.H
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba IX (Dědic)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba IX (Bezpečný úkryt)
- 08:48 Trable prcka Binka
- 10:49 Déja vu
- 15:30 Problémissky
- 17:46 Králíček Jojo
- 20:07 Sopka
- 22:07 22 výstřelů
- 04:41 Lásce navzdory (Kontrola škod)
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:27 Prostřeno!
- 07:24 Sestřičky (Dilema doktora Hofbauera)
- 08:46 Slunečná (Geny Linhartů)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:56 Ano, šéfe!
- 23:12 Lež na pláži (Konec)
- 06:00 Bugo a Pikola (Na prkýnku)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Smržík ve tmě)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (4)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (ZOO)
- 09:25 Strýček Tonton (Budeš si se mnou hrát?)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Hra na výzvy)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:15 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:55 Hýbánky s písmenky (Dřevokaz)
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:40 Čtyři uši na mezi (Jak se spolu měřili)
- 12:50 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 13:00 Bugo a Pikola (Na prkýnku)
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:45 Ty Brďo! (Sport)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Deštík)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak se rozhádali)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (20)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru (23)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:00 Emoce v umění (20)
- 01:50 Aalto
- 02:45 Chaplin obětí nešťastné lásky
- 02:55 Blues o mrtvém vrabci
- 03:55 Ladí neladí
- 04:50 Priessnitzovy lázně
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (2)
- 22:05 Opera II (7)
- 22:55 Televizní písničky a songy Petra Hapky
- 23:55 Ikony Kamila Střihavky
- 05:01 Karolína, domácí kuchařka
- 05:36 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Křižovatky života (Boj o dítě po smrti otce)
- 07:40 Columbo (Vražda škodí zdraví)
- 17:12 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:59 360⁰
- 01:31 Prima Česko
- 02:03 Prima Svět
- 02:36 Prima Česko
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:17 Poslední rozloučení se Simonou Postlerovou
- 15:00 Zprávy
- 15:17 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:02 360⁰
- 23:47 360° Speciál: EU a bezpečnost
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Po stopách hvězd
- 10:30 Evergreen
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvíle pro písničku
- 14:15 Růžový panter znovu zasahuje
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:05 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Po stopách hvězd
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:00 Zdravotní škola V (Osudová chyba)
- 16:45 Na cestě po Walesu
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Tankový prapor
- 21:25 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 Noční lovec
- 02:55 Vražedná čísla IV (8)
- 03:50 Výleťák (140)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (190)
- 04:25 Domov pro tebe III (9)
- 05:10 Zahradní proměny VI (22)
- 06:00 Sousedství (17)
- 06:20 Moje místa (Eva Josefíková)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha VII (5)
- 08:15 Domov pro tebe III (10)
- 09:15 Zahradní proměny VI (23)
- 20:10 Vrah skrývá tvář
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4701)
- 09:35 Zlatá labuť (52)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Zmizelá
- 02:50 Nejvyšší pocta
- 13:25 Smlouva s ďáblem
- 18:15 Třetí princ
- 20:00 Stážista
- 22:35 Vyšehrad: Fylm