Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:55 Pomozte autům IV (7)
- 02:40 Strážci hranic: Amerika (4)
- 04:20 NHL Studio
- 05:20 Walker, Texas Ranger IV (3)
- 06:00 Strážci hranic: Amerika (6)
- 06:40 Mistři zastavárny XX (3)
- 08:35 Pomozte autům IV (7)
- 09:35 Kobra 11 XIV (14)
- 10:35 Kobra 11 XV (1)
- 12:35 Válka skladů II (37)
- 13:35 Survivor Česko & Slovensko III
- 16:35 Kobra 11 XV (3)
- 18:40 Válka skladů III (4)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (5)
- 20:30 Moneyball
- 22:55 Walker, Texas Ranger IV (5)
- 23:55 Kobra 11 XV (3)
- 02:05 Malý Sheldon V (21)
- 03:25 Bobovy burgery V (3)
- 03:45 TELE TELE
- 05:10 Oggy a škodíci: Nová generace (59)
- 05:50 Bakugan: Ozbrojená aliance (92)
- 07:10 Průměrňákovi IX (24)
- 07:35 2 $ocky (3)
- 08:55 Malý Sheldon V (22)
- 09:20 Malý Sheldon VI (3)
- 10:35 Susedia V (5)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (9)
- 12:50 Přátelé X (12)
- 14:00 Teorie velkého třesku IX (6)
- 15:35 2 $ocky (7)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (11)
- 19:10 Malý Sheldon VI (5)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (10)
- 21:40 Přátelé X (14)
- 22:35 Bobovy burgery V (6)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (11)
- 00:45 Můj přítel Monk VII (Pan Monk je pod vodou)
- 03:25 Na lovu
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko IV (21)
- 14:20 Don Matteo VII (2)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med III (11)
- 01:20 Na každém kroku (60)
- 02:40 Gilmorova děvčata V (19)
- 05:00 Ulice (4237)
- 06:35 Život na jachtě V (12)
- 08:20 Gilmorova děvčata V (22)
- 09:15 Gilmorova děvčata VI (1)
- 10:10 Vítejte doma III
- 11:55 Nekonečná láska (86)
- 16:15 Pan Selfridge (7)
- 17:10 Doktorka Quinnová VI (2)
- 07:05 Fotbal: Trenčín - Košice
- 18:15 NHL News
- 18:25 Ragby: Exeter Chiefs - Bath Rugby
- 21:05 Magazín Muaythai (1)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Góly - body - sekundy
- 02:45 Lekárka z ostrova (5)
- 04:55 Správy RTVS "N"
- 05:55 Websterovci "N"
- 06:05 Zázračný ateliér "N"
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:05 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Jane Jacobsová)
- 07:20 Údolie Muminovcov
- 07:50 Čudná príroda (16)
- 11:10 Nebíčko v papuľke
- 11:45 Toskánska vášeň II (3)
- 13:30 Záhady tela
- 17:15 Neposlušní
- 17:45 Cestou necestou (Istanbul)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:45 Thelma & Louise
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:10 Cyklopotulky (Tauernský cyklochodník [Rakúsko])
- 09:35 Retro noviny
- 10:00 Československý filmový týždenník
- 10:10 Československý filmový týždenník
- 10:20 Československý filmový týždenník
- 10:30 VAT
- 10:55 Autosalón
- 15:00 Farmárska revue
- 15:40 Halali
- 16:20 Jedenáste prikázanie (Oproti dňu)
- 17:25 Ktosi je za dverami
- 23:10 My (5)
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Banánové rybičky
- 02:30 Dobré ráno
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:05 Úsměvy Slávky Budínové
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 14:00 Princezna za tři koruny
- 18:25 Kluci v akci (Vegetariánské recepty s vůní Orientu)
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 01:25 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:20 Máme rádi zvířata
- 08:05 Královna Černá růže
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Muž ve skrytu)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Králi, já mám nápad
- 17:55 Vinorodé břehy Rýna
- 21:20 Všechnopárty
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 08:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:25 Cez lupu
- 23:30 KULTÚRA SK
- 00:40 Ochránci (Dcera za majetek)
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Policisté v akci
- 02:50 Krimi
- 03:55 Soudní síň (Pravda pod kolesy)
- 04:35 Soudní síň (Velmi rychlý konec)
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 Krimi
- 06:40 Noviny
- 07:20 Rudá bouře
- 10:00 Profesionálové VIII (Bomba)
- 10:55 Ohňostroj lásky
- 12:50 Bumerang
- 13:45 Muž na radnici (Rozchod)
- 15:20 Muž na radnici (Setkání)
- 16:45 Dobrá čtvrť (Do druhého kola)
- 17:55 Nové bydlení
- 22:00 Dr. Ludsky (Bůh spánku)
- 23:10 Dr. Ludsky (Čistý byznys)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:00 Adela show
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 10:50 Ruža pre nevestu II
- 14:15 Susedia
- 14:55 Susedia
- 15:25 Horná Dolná (Kliatba)
- 16:15 Horná Dolná (Ekšnmen)
- 17:15 Horná Dolná (Identita)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:05 Gól mesiaca
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Sestričky IV
- 21:30 Sestričky IV
- 22:30 Rodinné prípady
- 23:15 Rodinné prípady
- 05:10 Dům snů V (9)
- 06:00 Dům snů (7)
- 06:45 Velkolepé plány - Švédsko II (5)
- 09:45 Lovci plážových domů (4)
- 15:25 Dům snů (7)
- 18:30 Zaprášená tajemství
- 23:20 Tváře v davu
- 02:50 Delirium
- 11:45 MravenecZ
- 13:10 Bratři z donucení
- 16:45 Po zániku Země
- 20:00 Nevědomí
- 22:05 Purpurová barva
- 02:00 Rituál
- 09:00 Angry Birds ve filmu
- 12:00 Jeanne má každý rád
- 13:35 Stříbrňák
- 17:15 Andělé a démoni
- 19:30 Všechny staré nože
- 21:10 Dokonalý trik
- 23:20 Sympatizant (1)
- 00:35 Hra o trůny VI (10)
- 01:40 Nit z přízraků
- 06:00 Jerry Maguire
- 08:15 Alvin a Chipmunkové 3
- 09:40 Downeyho auta snů (2)
- 14:55 Od písně k písni
- 17:00 Pojď se mnou
- 18:30 65
- 20:00 Pozlacený věk II (1)
- 21:00 Pozlacený věk II (2)
- 21:55 Pozlacený věk II (3)
- 22:50 Pozlacený věk II (4)
- 23:40 Pozlacený věk II (5)
- 01:30 Robocop 3
- 09:35 Posel špatných zpráv
- 14:35 Pečovatelka Sarah
- 16:20 Blue Jean
- 20:00 Godzilla
- 22:15 Matrix Reloaded