Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 10:10 Kobra 11 XIV (9)
- 12:15 Walker, Texas Ranger IV (1)
- 13:15 Válka skladů II (33)
- 16:35 Kobra 11 XIV (11)
- 18:35 Válka skladů II (35)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (2)
- 20:30 Svět motorů (41)
- 21:25 Pomozte autům IV (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IV (2)
- 23:20 Kobra 11 XIV (11)
- 00:30 Teorie velkého třesku VIII (18)
- 02:10 Malý Sheldon V (15)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá VIII (12)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Průměrňákovi IX (8)
- 05:10 Oggy a škodíci: Nová generace (47)
- 05:55 Bakugan: Ozbrojená aliance (89)
- 07:10 Průměrňákovi IX (15)
- 08:55 Malý Sheldon V (19)
- 10:35 Susedia IV (24)
- 12:45 Přátelé X (6)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (18)
- 15:30 Průměrňákovi IX (19)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (5)
- 19:05 Malý Sheldon V (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (22)
- 21:40 Přátelé X (8)
- 22:35 Bobovy burgery IV (22)
- 04:05 Chcete být milionářem?
- 05:40 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu
- 12:10 Beze stopy IV (Malé věci)
- 13:05 MasterChef Česko IV (19)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med III (8)
- 01:20 Těhotná v sedmnácti
- 05:20 Ulice (4234)
- 07:00 Život na jachtě V (5)
- 08:40 Gilmorova děvčata V (17)
- 10:30 Oteckovia (106)
- 12:25 Nekonečná láska (80)
- 16:40 Na každém kroku (60)
- 18:25 Gilmorova děvčata V (18)
- 19:20 Gilmorova děvčata V (19)
- 20:15 Nekonečná láska (83)
- 21:10 Nekonečná láska (84)
- 01:45 Správy RTVS "N"
- 02:40 Góly - body - sekundy
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 04:55 Góly - body - sekundy
- 05:10 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Kuba - Santa Clara)
- 16:50 Destinácie (Peru a Flora Tristanová)
- 17:05 Detektívi zo severu V (Dieťa z pivnice)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Vražda na útese
- 23:40 Oktopus (Škaredá streda)
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:40 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:40 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 05:15 Černé ovce
- 10:15 Dynastie Nováků (8)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 00:40 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 23:55 Marie Antoinetta (2)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 22:00 Správy :24
- 09:55 Lhář na plný úvazek
- 18:15 Po stopách Marsupilamiho
- 20:15 Ve jménu ďábla
- 22:10 Plán útěku 2
- 23:55 Palm Springs
- 00:25 V sedmém nebi
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň - cz (Kouří jako komíny)
- 03:25 Soudní síň (Zločinec)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Zločinec)
- 09:00 Soudní síň (Zbitý fízl)
- 11:00 První oddělení II
- 12:50 Soudní síň (Žadonění)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Než přijde smrt)
- 16:50 Soudní síň (Nemocná láska)
- 17:55 Soudní síň (Karneval)
- 20:20 Muž na radnici (Rozchod)
- 21:50 Ohňostroj lásky
- 00:15 Sestričky IV
- 01:10 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:20 Reflex
- 08:35 Susedia (Horáreň)
- 09:10 Susedia (Víkend)
- 09:40 Svokra
- 10:35 Rodinné prípady
- 11:30 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože III
- 05:10 Dům snů V (6)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! V (13)
- 07:55 Úžasné prostory George Clarka XI (8)
- 08:55 Nejlepší dům ve čtvrti (3)
- 09:55 Rok na Jimmyho farmě (3)
- 12:25 Dům snů V (6)
- 13:20 Rajské zahrady Itálie (2)
- 18:55 Dům snů V (7)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (15)
- 23:30 Mateřské odhodlání
- 05:10 Co zabilo Maradonu
- 08:00 Princ Egyptský
- 15:00 Ztracený král
- 16:50 Ozbrojení a nebezpeční
- 18:20 Opilí láskou
- 20:00 Purpurová barva
- 22:25 Sympatizant (1)
- 23:30 Wanted
- 02:25 Cena pravdy
- 03:55 Aquaman a ztracené království
- 10:15 Stříbrňák
- 14:00 Supernova
- 15:40 Spider-Man: Napříč paralelními světy
- 21:35 Úkryt
- 23:25 Larry, kroť se XII (10)
- 00:10 The Independent
- 03:35 Přicházejí v noci
- 05:10 Donald Trump: Speciál o falešnosti
- 06:00 Muži v černém
- 07:40 Muži v černém 2
- 10:00 Šmoulové
- 14:35 Blue Beetle
- 16:45 Gran Turismo
- 21:40 Smrtící hra (Roman)
- 22:40 Tři Kristové