Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Alžběty Kolečkářové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:15 Dynastie Nováků (8)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Petr Novák a Olympic
- 14:15 Vinorodé břehy Rýna
- 16:00 Zdravotní škola III (Zrádné hlubiny)
- 16:45 Plné hnízdo v Plzeňském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 21:40 13. komnata Tomáše Poláka
- 22:05 Gejzír
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 23:55 Marie Antoinetta (2)
- 17:00 Ahoj, váš Karel Kryl
- 17:55 Skryté skvosty II. (6)
- 20:00 Krásné země z výšky (Baleáry)
- 21:00 V karavanu po Polsku (1)
- 21:30 Proč jsme tak naštvané
- 00:10 Studio ČT24
- 01:10 Studio ČT24
- 02:10 Studio ČT24
- 03:10 Studio ČT24
- 04:10 Studio ČT24
- 05:10 Studio ČT24
- 10:00 Studio ČT24
- 12:33 Studio ČT24
- 13:03 Studio ČT24
- 13:33 Studio ČT24
- 14:03 Studio ČT24
- 14:33 Studio ČT24
- 15:03 Studio ČT24
- 16:33 Studio ČT24
- 17:03 Studio ČT24
- 17:33 Studio ČT24
- 18:03 Studio ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:32 Interview ČT24
- 00:07 Ano, šéfe!
- 01:16 Policie v akci
- 07:38 M.A.S.H (193)
- 08:08 M.A.S.H (194)
- 08:38 M.A.S.H (195)
- 09:10 Zoo (Dům na prodej)
- 14:30 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:15 Polda V (Dostihy smrti)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:49 Ano, šéfe!
- 05:16 Spravedlnost v krvi XIII (Odhalená pravda)
- 06:19 Partička L
- 07:34 Plnej kotel
- 08:08 Top Gear 2010 (4)
- 09:15 Top Gear 2011 (6)
- 21:25 Fotr na tripu VII
- 22:19 Brickleberry III (4)
- 22:39 Vandráci (1)
- 01:30 Jump Street 21
- 03:43 Kurýr 2
- 11:17 Maličkost k narozeninám
- 13:11 John Tucker musí zemřít
- 14:59 Muži nestárnou
- 17:09 Hon na ponorku
- 20:08 Klan Gucci
- 23:20 Hadí oči
- 04:22 Lásce navzdory (Konec tajností)
- 05:21 Teď vaří šéf!
- 20:07 Rosamunde Pilcher
- 23:15 Zoo (Dům na prodej)
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík jezdil na plachetnici)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Překvápko, je jaro!)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové II
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (8)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Složité překvapení)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové II
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo II
- 12:25 Sovička Ollie
- 12:30 Kravička Henrietta
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 14:00 Terčin zvířecí svět
- 14:15 DVA3 (Nejlepší české hry)
- 15:05 Tajný život kluků III (8)
- 15:45 Archouni (Park)
- 16:00 Dodohando
- 16:19 Superhrdinové
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezaopatřil oblevu)
- 18:50 Mira, královský detektiv (18)
- 19:15 101 Dalmatinská (22)
- 19:40 Příšerka Molly
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Michelangelo Buonarroti
- 21:15 Na plovárně s Vojtou Kotkem
- 21:40 Galerie... kde byste je nečekali (2)
- 22:10 Romeo a Julie 63
- 23:00 Malíři moře (2)
- 23:55 Meryl Streepová - tajemná a proměnlivá
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (15)
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Rána z milosti
- 01:35 Specialisté (Vedlejší účinky)
- 03:05 Ulice (4682)
- 08:35 Ulice (4682)
- 09:35 Jedna rodina (Potřebuju zachránit)
- 20:20 Utajený šéf V
- 21:55 Survivor Česko & Slovensko III
- 00:20 Poslední výstřel
- 02:20 Očista
- 08:30 Vysloužilí lvi
- 10:35 Moderní Popelka
- 12:25 Seznamte se, Joe Black
- 15:55 Hadí doupě
- 18:15 Pátek není svátek
- 20:00 Rampage: Ničitelé
- 22:10 Pod zemí
- 02:10 Malý Sheldon V (15)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 Průměrňákovi IX (8)
- 07:10 Průměrňákovi IX (15)
- 10:35 Susedia IV (24)
- 15:30 Průměrňákovi IX (19)
- 19:05 Malý Sheldon V (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (22)
- 21:40 Přátelé X (8)
- 22:35 Bobovy burgery IV (22)
- 01:20 Těhotná v sedmnácti
- 05:20 Ulice (4234)
- 07:00 Život na jachtě V (5)
- 12:25 Nekonečná láska (80)
- 16:40 Na každém kroku (60)
- 18:25 Gilmorova děvčata V (18)
- 19:20 Gilmorova děvčata V (19)
- 20:15 Nekonečná láska (83)
- 21:10 Nekonečná láska (84)
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 20:30 Vraždy v Kermadecu
- 22:05 Vražda na útese
- 23:40 Oktopus (Škaredá streda)
- 05:00 Televízne noviny
- 12:00 Televízne noviny 12
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 19:00 Televízne noviny
- 20:30 Na nože III
- 05:00 Super drbna (Souboj s ješitností)
- 06:05 Super drbna (Archibaldův osud)
- 07:00 Smallville (Ryan)
- 10:45 Žena ve vodě
- 12:50 Smallville (Vlčí lidé)
- 13:40 Smallville (Návrat hrdiny)
- 20:00 Focus
- 23:50 Kiss Kiss Bang Bang
- 01:15 Karmouzská válka
- 05:50 Úžasní Ambersonovi
- 08:30 Rezistence
- 14:45 Podfukáři
- 17:00 Jedna kočka za druhou
- 19:00 Poslední polda IV (8)
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:10 Nebezpečné vztahy live
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 23:50 Ona a on
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?