Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 16:10 Kobra 11 XIV (9)
- 18:15 Válka skladů II (33)
- 19:10 Mistři zastavárny XIX (38)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (10)
- 21:25 Pomozte autům IV (5)
- 00:20 Teorie velkého třesku VIII (14)
- 02:00 Malý Sheldon V (13)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Průměrňákovi IX (5)
- 05:15 Oggy a škodíci: Nová generace (43)
- 06:00 Bakugan: Ozbrojená aliance (88)
- 07:10 Průměrňákovi IX (11)
- 09:00 Malý Sheldon V (17)
- 10:35 Susedia IV (22)
- 12:00 Dva a půl chlapa VIII (16)
- 12:25 Dva a půl chlapa IX (1)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (14)
- 15:30 Průměrňákovi IX (15)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (3)
- 19:05 Malý Sheldon V (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (18)
- 21:40 Přátelé X (6)
- 22:45 Bobovy burgery IV (20)
- 23:40 Dva a půl chlapa IX (3)
- 04:00 Chcete být milionářem?
- 05:35 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu IV
- 12:15 Beze stopy IV (Cizinec)
- 13:05 MasterChef Česko IV (18)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med III (7)
- 01:25 Potupa mé dcery
- 04:15 Nemocnice Chicago Med III (7)
- 05:20 Ulice (4233)
- 07:00 Život na jachtě V (4)
- 08:45 Gilmorova děvčata V (15)
- 10:30 Oteckovia (104)
- 16:40 Na každém kroku (58)
- 18:25 Gilmorova děvčata V (16)
- 19:20 Gilmorova děvčata V (17)
- 20:15 Nekonečná láska (81)
- 21:10 Nekonečná láska (82)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:10 NHL News
- 18:25 Florbal: Växjö IBK - Storvreta IBK
- 23:05 NHL News
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Škaredá streda)
- 21:30 Oktopus (Syndikát koňa)
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 16:00 Cesty za umením (Benátky, kameň a voda 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 23:25 Mednyánszky
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:10 Černé ovce
- 09:45 Televarieté 47
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 09:45 Televarieté 47
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Karel
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 01:25 Město podivínů
- 03:05 Arthur a souboj dvou světů
- 07:40 Náhodná láska
- 09:15 Pes ro(c)ku
- 10:55 Bod zlomu
- 13:05 Arthur a Minimojové
- 14:55 Vánoce na zámku
- 16:40 Let’s Dance
- 18:35 Který je ten pravý?
- 20:15 Všechno, všude, najednou
- 22:40 Kandahar
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Noviny
- 02:35 Soudní síň (Alkoholička)
- 03:20 Soudní síň (Rajcuje mě mladší)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:00 V sedmém nebi
- 07:55 Soudní síň (Rajcuje mě mladší)
- 09:00 Soudní síň (Machr)
- 10:00 Ochránci (Děti na polovinu)
- 11:00 První oddělení
- 12:50 Soudní síň (Zločinec)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Obtěžuje mě šéf)
- 16:50 Soudní síň (Zbitý fízl)
- 17:55 Soudní síň (Syrové maso)
- 20:20 Samorost
- 22:25 1890 (Víno a voda)
- 23:45 Ochránci (Obtěžuje mě šéf)
- 00:35 Sestričky IV
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Kuchárka)
- 09:20 Susedia (Ruja)
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 12:25 Dům snů V (5)
- 13:20 Rajské zahrady Itálie (1)
- 18:55 Dům snů V (6)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (14)
- 23:30 Zamčený pokoj
- 00:15 House party
- 02:00 Sisu
- 03:35 Lepší už to nebude
- 06:00 Stylová romance
- 07:30 Nejlepších sto let mého života
- 08:55 Nic ve zlým
- 10:35 MravenecZ
- 11:55 Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
- 13:25 Wonka
- 15:20 Teorie všeho
- 18:05 Capote
- 20:00 Děti zla (10)
- 20:50 Sedmilhářky II (4)
- 21:35 International
- 23:30 Benga v záloze
- 06:00 Amazing Spider-Man
- 08:15 Po zániku Země
- 09:55 Neklid
- 11:25 Průměrňákovi VII (7)
- 11:45 Průměrňákovi VII (8)
- 12:10 Napečeno s láskou
- 15:15 Amazing Spider-Man 2
- 17:35 Muž roku
- 21:35 Peníze těch tupců
- 02:20 Sympatizant (1)
- 03:55 Nejtemnější hodina
- 13:05 Downeyho auta snů (1)
- 14:00 Muži v černém
- 15:40 Muži v černém 2
- 17:10 Šoumen krokodýl
- 20:00 The Wire - Špína Baltimoru II (Divoké sny)
- 21:00 Děti zla (10)
- 21:45 Sedmilhářky II (4)
- 22:35 Smrtící ticho