Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:10 Pod pokličkou
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola III (Velké rozhodnutí)
- 09:45 Televarieté 47
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvilky s hudbou
- 14:20 Karel
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:40 Věk válečných lodí (Zrození obrů)
- 01:30 Kuba inkognito
- 02:30 Krásy evropského pobřeží (Valčík hrází)
- 02:35 Ztracené adresy (Nové Údolí)
- 02:55 Stopy, fakta, tajemství (Ďáblův švagr)
- 03:25 Vesmír v srdci Evropy
- 03:55 Sabotáž
- 04:20 Babylon
- 04:45 Příběhy železné opony (Když lásku dělí stěna smrti)
- 05:00 Vesnický orchestr symfonický
- 05:59 Dobré ráno
- 09:25 Výborná SHOW
- 14:15 Vládci Třetí říše (2)
- 15:10 Kámen a štětec
- 15:40 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Premiér Fiala v USA
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:45 Branky, body, vteřiny
- 02:05 Dohráno
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Cyklotoulky
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:40 Cyklotoulky
- 08:00 Panorama
- 10:40 Cyklotoulky
- 11:15 Magazín UEFA
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 SP Brazílie
- 14:30 Amstel Gold Race
- 15:50 Volejbalový magazín
- 21:45 Golfista roku
- 23:30 Liga mistrů UEFA
- 00:25 Policie v akci
- 03:14 Closer VI (Zamotaná hra)
- 04:06 Jak se staví sen
- 04:52 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:26 M.A.S.H (189)
- 07:55 M.A.S.H (190)
- 08:26 M.A.S.H (191)
- 08:56 M.A.S.H (192)
- 09:26 Lež na pláži (Barmanská soutěž)
- 14:31 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Dům na prodej)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:59 7 pádů Honzy Dědka
- 00:09 Simpsonovi XIX (Manželé a podnikatelky)
- 01:03 Futurama III (Tak skáče čas)
- 01:32 Futurama III (Nebezpečné roboznámosti)
- 01:53 Top Gear 2011 (4)
- 03:02 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Chybný krok)
- 03:32 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Černé zlato)
- 03:57 Spravedlnost v krvi XIII (Střet)
- 04:50 Spravedlnost v krvi XIII (Blízko domova)
- 05:30 Těžká dřina
- 06:10 Autosalon.tv
- 06:52 Partička
- 07:30 Bábovky a plechovky II
- 08:03 Top Gear 2010 (3)
- 09:12 Top Gear 2011 (5)
- 20:15 Partička L
- 21:37 Vandráci (1)
- 22:22 Brickleberry III (3)
- 22:42 Partička
- 23:29 Simpsonovi XIX (Věčný stín Simpsonovy mysli)
- 08:00 Ošetřovatel
- 10:02 Ztracená dívka
- 11:45 Tajemný let
- 13:46 Následník
- 16:03 Maličkost k narozeninám
- 17:53 Ďáblice
- 20:07 Hon na ponorku
- 22:59 Odstřelovač
- 04:13 Lásce navzdory (Zakázaná láska)
- 05:10 Lásce navzdory (Infarkt)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Modrý kód (Pláč doktorky Růžičkové)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:54 Ano, šéfe!
- 12:02 Rosamunde Pilcher
- 20:07 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík vyčaroval salámový strom)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Chap a luční koník)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Drobečkové
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků III (7)
- 07:25 Prasátko Peppa III
- 07:30 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:55 Becca a její banda
- 08:05 Hej, Hafí! III
- 08:15 Bobo
- 08:20 Sovička Ollie
- 08:25 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:05 Ty Brďo! (Pošta)
- 09:25 Angličtina s Hurvínkem
- 09:35 Muchomůrek a Muchlíci (Vábnička)
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:50 Drobečkové II
- 10:00 Safari z Knihy džunglí
- 10:15 Za zvířátky do zahrádky
- 10:20 Velká kniha o zvířátkách
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata IV
- 10:55 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:35 Nefertine na Nilu
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Becca a její banda
- 12:10 Hej, Hafí! III
- 12:15 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Frnk z hnízda
- 12:40 Rákosníček a jeho rybník (Jak se Rákosníček nepřičinil o mráz)
- 13:00 Vilík ucho sem, ucho tam (Jak Vilík vyčaroval salámový strom)
- 13:05 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 16:00 Dodohando
- 16:31 Zip Zip
- 16:45 Ty Brďo! (Kočka a pes)
- 17:10 Taneční hrátky s Honzou Onderem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Kung Fu Panda: Tlapky osudu
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček nezaonačil mlhu)
- 18:55 Mira, královský detektiv (17)
- 19:15 101 Dalmatinská (21)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:55 Emoce v umění (16)
- 01:45 Malíři moře (1)
- 03:40 Ladí neladí
- 04:35 Zlínský mrakodrap
- 04:50 Cesta těla
- 05:10 Události v kultuře
- 05:25 Přestávka ve vysílání 05:25-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Modiglianiho tajemství
- 22:05 Opera II (3)
- 22:55 Mancini At The Movies
- 04:43 The Voice USA XXIII (30)
- 05:24 Prostřeno v Británii XVI (16)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Neuvěřitelné dorty III (1)
- 06:49 Neuvěřitelné dorty III (2)
- 12:12 Neuvěřitelné dorty III (13)
- 12:42 Neuvěřitelné dorty III (14)
- 13:05 Slunce, seno, slanina
- 09:16 Rosamunde Pilcher
- 14:34 Modrý kód (Ten správnej čas)
- 15:50 Zoo (Rozvodové tanečky)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:27 Show Jana Krause
- 23:34 Jak se staví sen - extra
- 00:50 360⁰
- 01:27 Prima ČESKO
- 01:58 Prima Svět
- 02:29 Prima Česko
- 03:59 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:16 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Svět financí s Trinity Bank
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:55 Hlasy zločinu (Viktor Kalivoda)
- 04:10 Krotitel koní
- 06:00 Dvojitý rekord
- 06:55 Michael Palin v Iráku (1)
- 07:57 Prima Česko
- 08:30 Prima Svět
- 09:04 Jane Goodallová: Naděje (2)
- 12:31 Veličenstvo mech
- 13:42 Tajemství supertováren II (3)
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:10 Pod pokličkou
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Televarieté 47
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvilky s hudbou
- 14:20 Karel
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:10 Pod pokličkou
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:10 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Televarieté 47
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Chvilky s hudbou
- 14:20 Karel
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 04:15 Farma jako nová II (9)
- 05:05 Zahradní proměny V (29)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (17)
- 06:10 Dobré místo IV (13)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha V (3)
- 08:10 Farma jako nová II (10)
- 09:10 Zahradní proměny V (30)
- 20:10 Muž na drátě
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4681)
- 09:35 Zlatá labuť (48)
- 14:35 Kriminálka Miami IV (Do vytracena)
- 15:30 Výměna manželek IX
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 02:00 Matrix Reloaded
- 05:40 Šípková Růženka
- 06:55 Kriminálka Miami IV (Skóre)
- 07:50 Kriminálka Miami IV (Tlumič)
- 08:50 Šílená matka
- 10:50 Divergence
- 13:30 Osobní strážce
- 16:05 Moderní Popelka
- 20:00 Andělé a démoni
- 22:40 Vzmuž se
- 16:10 Kobra 11 XIV (9)
- 18:15 Válka skladů II (33)
- 19:10 Mistři zastavárny XIX (38)
- 19:35 Mistři zastavárny XX (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (10)
- 21:25 Pomozte autům IV (5)
- 00:20 Teorie velkého třesku VIII (14)
- 02:00 Malý Sheldon V (13)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Průměrňákovi IX (5)
- 05:15 Oggy a škodíci: Nová generace (43)
- 06:00 Bakugan: Ozbrojená aliance (88)
- 07:10 Průměrňákovi IX (11)
- 09:00 Malý Sheldon V (17)
- 10:35 Susedia IV (22)
- 15:30 Průměrňákovi IX (15)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (3)
- 19:05 Malý Sheldon V (19)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (18)
- 21:40 Přátelé X (6)
- 22:45 Bobovy burgery IV (20)
- 23:40 Dva a půl chlapa IX (3)
- 04:00 Chcete být milionářem?
- 05:35 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu IV
- 12:15 Beze stopy IV (Cizinec)
- 13:05 MasterChef Česko IV (18)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med III (7)
- 01:25 Potupa mé dcery
- 04:15 Nemocnice Chicago Med III (7)
- 05:20 Ulice (4233)
- 07:00 Život na jachtě V (4)
- 08:45 Gilmorova děvčata V (15)
- 10:30 Oteckovia (104)
- 16:40 Na každém kroku (58)
- 18:25 Gilmorova děvčata V (16)
- 19:20 Gilmorova děvčata V (17)
- 20:15 Nekonečná láska (81)
- 21:10 Nekonečná láska (82)
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:10 NHL News
- 18:25 Florbal: Växjö IBK - Storvreta IBK
- 23:05 NHL News
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Oktopus (Škaredá streda)
- 21:30 Oktopus (Syndikát koňa)
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 16:00 Cesty za umením (Benátky, kameň a voda 1.)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 23:25 Mednyánszky
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:10 Černé ovce
- 09:45 Televarieté 47
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:35 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 09:45 Televarieté 47
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:20 Karel
- 16:30 Zdravotní škola III (Uplácení)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:10 Chata na prodej
- 21:25 Velký případ
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 07:40 Náhodná láska
- 09:15 Pes ro(c)ku
- 10:55 Bod zlomu
- 13:05 Arthur a Minimojové
- 14:55 Vánoce na zámku
- 16:40 Let’s Dance
- 18:35 Který je ten pravý?
- 20:15 Všechno, všude, najednou
- 22:40 Kandahar
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Noviny
- 02:35 Soudní síň (Alkoholička)
- 03:20 Soudní síň (Rajcuje mě mladší)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:00 V sedmém nebi
- 07:55 Soudní síň (Rajcuje mě mladší)
- 09:00 Soudní síň (Machr)
- 10:00 Ochránci (Děti na polovinu)
- 11:00 První oddělení
- 12:50 Soudní síň (Zločinec)
- 13:55 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Obtěžuje mě šéf)
- 16:50 Soudní síň (Zbitý fízl)
- 17:55 Soudní síň (Syrové maso)
- 20:20 Samorost
- 22:25 1890 (Víno a voda)
- 23:45 Ochránci (Obtěžuje mě šéf)
- 00:35 Sestričky IV
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Kuchárka)
- 09:20 Susedia (Ruja)
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:10 Susedia
- 21:50 Susedia
- 12:25 Dům snů V (5)
- 13:20 Rajské zahrady Itálie (1)
- 18:55 Dům snů V (6)
- 19:55 Až je koupím, budou mý! II (14)
- 23:30 Zamčený pokoj
- 00:15 House party
- 02:00 Sisu
- 03:35 Lepší už to nebude
- 06:00 Stylová romance
- 07:30 Nejlepších sto let mého života
- 08:55 Nic ve zlým
- 10:35 MravenecZ
- 11:55 Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
- 13:25 Wonka
- 15:20 Teorie všeho
- 18:05 Capote
- 20:00 Děti zla (10)
- 20:50 Sedmilhářky II (4)
- 21:35 International
- 23:30 Benga v záloze
- 06:00 Amazing Spider-Man
- 08:15 Po zániku Země
- 09:55 Neklid
- 11:25 Průměrňákovi VII (7)
- 11:45 Průměrňákovi VII (8)
- 12:10 Napečeno s láskou
- 15:15 Amazing Spider-Man 2
- 17:35 Muž roku
- 21:35 Peníze těch tupců
- 02:20 Sympatizant (1)
- 03:55 Nejtemnější hodina
- 13:05 Downeyho auta snů (1)
- 14:00 Muži v černém
- 15:40 Muži v černém 2
- 17:10 Šoumen krokodýl
- 20:00 The Wire - Špína Baltimoru II (Divoké sny)
- 21:00 Děti zla (10)
- 21:45 Sedmilhářky II (4)
- 22:35 Smrtící ticho
- 04:55 Smallville (Falešný rubín)
- 06:15 Smallville (Básník)
- 07:10 Smallville (Věčná studentka)
- 08:00 Smallville (Rodina)
- 09:00 Super drbna (Možná poteče krev)
- 10:50 Navždy spolu
- 12:50 Smallville (Ryan)
- 13:40 Smallville (Rozdvojení)
- 14:35 Hranice nemožného (Srpen)
- 15:30 Hranice nemožného (Červ)
- 20:00 Žena ve vodě
- 22:05 Sucker Punch
- 00:00 Bez soucitu
- 01:30 Černý orel
- 07:55 Divergence
- 12:35 Zločin na palubě
- 14:15 Teorie tygra
- 19:00 Poslední polda IV (7)
- 20:00 Vzkříšení démona
- 21:50 Dlouhá noc: Přežití
- 23:45 Apex
- 08:25 Sammyho dobrodružství 3D
- 13:25 Chůva v akci
- 20:00 Možná řeknu ano
- 21:35 Protokol
- 23:05 Provinění
- 00:30 Moje zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:35 Česká tajenka
- 14:15 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:35 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:10 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:40 Poklad z půdy
- 22:50 Vtip za stovku!
- 23:55 Ona a on
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:35 Soudce Alexandr
- 17:50 Soudkyně Barbara
- 18:55 Soudkyně Barbara
- 20:00 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:35 Nebezpečné vztahy live
- 01:30 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:05 Tomáš Arsov v akci
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 Na slovíčko s doktorem: Artróza
- 15:00 Teleshopping
- 20:15 Lovci a Oběti
- 05:10 Totalcar (1)
- 12:40 S.W.A.T. VI (1)
- 17:25 S.W.A.T. VI (2)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (5)
- 21:00 Macgyver III (8)
- 21:50 Macgyver III (9)