Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:55 Pomozte autům IV (2)
- 09:50 Kobra 11 XIII (12)
- 16:40 Kobra 11 XIV (3)
- 18:40 Válka skladů II (27)
- 19:35 Mistři zastavárny XIX (33)
- 20:30 Zelenáč
- 22:50 Walker, Texas Ranger III (23)
- 23:55 Kobra 11 XIV (3)
- 00:30 Teorie velkého třesku VII (24)
- 01:20 Teorie velkého třesku VIII (2)
- 02:10 Malý Sheldon V (7)
- 03:30 Bobovy burgery IV (11)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Susedia IV (13)
- 05:05 Oggy a škodíci: Nová generace (31)
- 05:55 Bakugan: Ozbrojená aliance (85)
- 06:05 Přátelé IX (22)
- 07:10 Průměrňákovi VIII (22)
- 08:55 Malý Sheldon V (11)
- 10:35 Susedia IV (16)
- 12:50 Přátelé IX (22)
- 14:40 Teorie velkého třesku VIII (2)
- 15:30 Průměrňákovi VIII (23)
- 16:00 Průměrňákovi IX (3)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VIII (6)
- 18:15 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 19:10 Malý Sheldon V (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (6)
- 21:40 Přátelé IX (24)
- 22:30 Bobovy burgery IV (14)
- 23:20 Dva a půl chlapa VIII (13)
- 04:00 Chcete být milionářem?
- 05:35 Riskuj!
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu
- 07:50 MasterChef Česko IV (14)
- 14:15 Don Matteo VI (19)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med III (4)
- 01:15 Na každém kroku (50)
- 02:45 Gilmorova děvčata V (9)
- 05:00 Ulice (4230)
- 06:35 Život na jachtě IV (12)
- 08:20 Gilmorova děvčata V (13)
- 10:05 Vítejte doma III
- 11:55 Nekonečná láska (76)
- 16:10 Pan Selfridge (5)
- 17:05 Doktorka Quinnová V (24)
- 19:00 Jedna rodina (Háček)
- 20:15 Skvělá partie
- 00:10 Lekárka z ostrova (4)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 04:35 Správy RTVS "N"
- 05:40 Websterovci "N" (Ocko hrdina)
- 05:55 Zázračný ateliér "N"
- 06:35 Príbehy z čarovnej záhrady
- 06:55 Xavier Riddle a Tajné múzeum (Carol Burnettová)
- 07:05 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:40 Čudná príroda (15)
- 10:50 Nebíčko v papuľke
- 11:25 Toskánska vášeň II (2)
- 13:05 Záhady tela
- 14:05 Milujem Slovensko
- 15:30 Columbo (Zabudnutá dáma)
- 17:10 Neposlušní
- 17:40 Cestou necestou (Hainan)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Hit roka
- 23:45 Misery nechce zomrieť
- 00:05 Správy RTVS "N"
- 00:55 Hírek
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Dunajský cyklochodník (Rakúsko))
- 09:25 Noc v archíve
- 14:10 Kapura
- 15:00 Farmárska revue
- 15:25 Hubačka
- 15:40 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Bella a Sebastián
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:40 Vzbura oceánov
- 23:30 My (My)
- 01:40 AZ-kvíz
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:05 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 09:45 Gejzír
- 10:20 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 O houbovém Kubovi a princi Jakubovi
- 13:55 Kouzelnice od Křídového potoka
- 14:35 Bílá paní
- 17:55 Vinorodé břehy Rýna
- 18:25 Kluci v akci (Jarní menu Josefa Maršálka)
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Karel
- 01:40 AZ-kvíz
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Babička je ráda
- 08:20 Tlustý pradědeček
- 09:05 Úsměvy Rudolfa Hrušínského
- 10:20 Otec Brown X (Šelma z Wedlocku)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 14:35 Bílá paní
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Karel
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 21:30 Ako ďalej, RTVS?
- 01:25 Assassin
- 04:20 Pojedeme k moři
- 05:55 Předplacená láska
- 07:35 Bod zlomu
- 11:10 Bez věcí nad věcí
- 14:55 Sejmi prezidenta
- 16:35 Útěk za Grace
- 20:15 Město podivínů
- 23:45 Palm Springs
- 00:00 Jsou hvězdy, které nehasnou (11)
- 01:40 Policisté v akci
- 02:25 Krimi
- 02:50 Noviny
- 03:25 Soudní síň (Nevěrná)
- 04:10 Soudní síň (Včela medonosná)
- 05:00 Krimi
- 05:25 Noviny
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 10:20 Kuchař srdcem
- 17:50 Nové bydlení
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 03:15 Adela show
- 04:30 Susedské prípady
- 05:10 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 11:05 Ruža pre nevestu II
- 16:20 Horná Dolná (Kliatba)
- 17:10 Horná Dolná (Ekšnmen)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Sestričky IV
- 21:30 Sestričky IV
- 22:30 Rodinné prípady
- 23:10 Rodinné prípady
- 23:55 Rodinné prípady
- 06:00 Dům snů (5)
- 06:45 Velkolepé plány - Švédsko II (3)
- 07:55 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (1)
- 10:40 Zahradníkův svět IX (19)
- 11:40 Vaše dokonalá zahrada II (3)
- 15:00 Najděte mi dům na pláži (3)
- 15:25 Dům snů (5)
- 18:30 Pomsta je sladká
- 20:00 Vraždy odvedle: Jasný důkaz
- 21:35 Znovu zamilovaní
- 23:15 Záhadná žena: Zpěv smrti
- 01:15 Karanténa smrti
- 02:35 Noční zvířata
- 07:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 12:45 Těžká puberta
- 16:45 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 18:35 Šéfkuchař Jack
- 20:00 2012
- 22:40 Král zabijáků
- 02:30 Klub nájemných vrahů
- 04:20 Demolice
- 06:00 Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo
- 10:10 MravenecZ
- 11:35 Muži v černém: Globální hrozba
- 17:05 Šifra mistra Leonarda
- 19:30 Tichý zahradník
- 21:20 Ex Machina
- 00:35 Hra o trůny VI (5)
- 03:45 Válka zítřka
- 07:40 Jak stvořit dívku
- 09:20 Alvin a Chipmunkové 2
- 10:45 Downeyho auta snů (1)
- 11:40 Lion
- 07:45 Brutální vedro
- 11:20 Letní mráz
- 14:50 Kde zpívají raci
- 16:55 Brutální vedro
- 18:15 Žít
- 20:00 Hellboy
- 22:00 Matrix