Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:40 Na cestě po Rattanakiri
- 01:10 Bolkoviny
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:45 Sama doma
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:40 Chalupa je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Růžová Anička
- 06:55 Hrdinný kapitán Korkoran
- 08:30 Buchty po ránu
- 09:00 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:40 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (7)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Červený kamínek
- 13:55 Bílá kočička
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Pozor, vizita!
- 17:30 Náves (1)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (6)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Tchyně a uzený
- 00:15 Harry Palmer: Případ Ipcress (1)
- 01:00 PSH Nekonečný příběh
- 02:15 Grantchester VII (5)
- 03:00 Stopy, fakta, tajemství (Pravda o Golemovi)
- 03:30 Folklor ve městě
- 03:55 Tma nad zlato
- 20:00 Pět smrtících karet
- 21:45 Apokalypsa
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Slovensko po volbě prezidenta
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Slovensko po volbě prezidenta
- 10:00 Zprávy v 10
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 16:30 Věda 24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 BILANCE: Klimatická nouze
- 01:20 Branky, body, vteřiny
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:50 Buly - debata expertů
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 08:50 Summit 2 Senja
- 13:15 Panorama
- 13:35 FK Dukla Praha - FK Příbram
- 15:25 ČEZ SkiTour
- 15:40 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
- 21:00 Kanada - Česko
- 00:48 Nemilosrdní
- 02:27 Nezlomný
- 04:57 Jak se staví sen
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:18 M.A.S.H (163)
- 06:41 M.A.S.H (164)
- 07:04 M.A.S.H (165)
- 07:33 M.A.S.H (166)
- 08:04 České chaty snů
- 09:03 Prima Česko
- 09:36 Prima Svět
- 10:09 Ve varu
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 12:57 Libovky Pepy Libického
- 13:31 Libovky Pepy Libického
- 13:55 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:57 Polda VI (Podvodníci)
- 16:10 Líbáš jako Bůh
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Vytoč mého agenta (3)
- 21:30 Temný Kraj (Loupežníci 1/2)
- 04:14 Spravedlnost v krvi XIII (Nebezpečná hra)
- 05:05 Těžká dřina
- 05:31 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Motokáry)
- 06:09 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:18 Bolek a Lolek si hrají (Neobvyklý objev)
- 06:27 Top Gear 2009 (6)
- 07:18 Top Gear 2009 (7)
- 08:21 Top Gear 2009 (8)
- 09:56 Top Gear 2010 (1)
- 11:01 Autosalon.tv
- 14:08 Simpsonovi XVI (Čínskej nášup)
- 14:36 Simpsonovi XVI (Mobilní Homer)
- 14:56 Hvězdná brána
- 23:26 Nezlomný
- 00:30 Dračí války
- 02:06 Kouzelný křišťál
- 03:49 Námořní vyšetřovací služba VII (Na hranici)
- 05:29 M.A.S.H
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H
- 06:40 Námořní vyšetřovací služba VII (Na hranici)
- 07:26 Námořní vyšetřovací služba VII (Pravý patriot)
- 08:15 Pytlákova schovanka
- 10:48 Intimní detaily
- 13:21 Dva v tom
- 17:18 Špion, který mě miloval
- 20:06 Králova dcera
- 21:57 Růžový panter 2
- 23:46 Gigakong vs. Zlozilla
- 04:43 Jak se staví sen - extra
- 05:33 Na zámku
- 06:17 Karolína, domácí kuchařka
- 06:43 Teď vaří šéf!
- 07:18 Zoo (Rychlé svatby)
- 11:17 Receptář prima nápadů
- 12:03 Poklad z půdy
- 13:09 Skutečné vraždy: Střemhlavý pád
- 20:07 Mateřská pouta
- 21:52 Modrý kód (Mesiáš)
- 23:01 Inkognito
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek natírali plot)
- 06:05 Prasátko Peppa II
- 06:10 Prasátko Peppa II
- 06:15 Mira, královský detektiv (5)
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Ovečka Shaun IV
- 07:05 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Myšák a přátelé
- 10:35 Kazubovi: Uprostřed něčeho
- 11:00 Operace Jauu! X
- 11:30 Zeleňák Norman
- 11:50 AZ kvíz junior
- 16:00 Kde je Valda?
- 16:25 Mira, královský detektiv (6)
- 16:50 Tlapková patrola IV
- 17:10 Friends: Nová kapitola (Ztracený obrázek)
- 17:35 Ovečka Shaun V
- 17:40 Jak krtek ke kalhotkám přišel
- 17:55 Krtek a autíčko
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Osudové kořeny
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jedna báseň (Autoři čtou - Jiří Dynka)
- 20:20 Grandsupertingltangl (9)
- 20:50 Johanka z Arku
- 23:05 Smutek paní Šnajderové
- 12:13 Neuvěřitelné dorty II (28)
- 12:36 VIP Prostřeno!
- 14:00 Slunce, seno, slanina
- 15:14 Neuvěřitelné dorty II (29)
- 15:37 Neuvěřitelné dorty II (30)
- 15:59 Ráj podle Bryana (Povolejte posily)
- 05:00 Zdeňkova akademie
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Křižovatky života (Mladá nymfomanka trápí rodiče)
- 07:02 Křižovatky života (Dcera týrá matku)
- 07:52 Columbo (Labutí píseň)
- 14:50 Modrý kód (Já ji nechápu)
- 15:57 Zoo (Čas na pravdu)
- 17:09 Nikdo není dokonalý
- 18:09 Nikdo není dokonalý
- 19:08 Jak se staví sen - extra
- 08:30 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Slovenské prezidentské volby 2024
- 10:00 Slovenské prezidentské volby 2024
- 10:29 Prima Svět
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Partie Terezie Tománkové
- 12:56 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (od 4. 4.)
- 13:00 Partie PLUS
- 13:57 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:54 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:17 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Pozvánka: Superdebata Brusel (od 4. 4.)
- 21:33 Krimi zprávy
- 22:00 Zprávy
- 23:46 Partie Terezie Tománkové
- 00:10 Tajemství supertováren II (2)
- 01:05 Údržbáři v akci (Povodňová hlídka)
- 02:01 Rok 2022 z vesmíru
- 03:25 Prima Česko
- 03:56 Skotsko z výšky
- 05:00 Norsko: Mezi fjordy a fjelly
- 06:00 Ptačí říše
- 06:25 Prima Svět
- 06:50 Úžasný mořský život
- 07:46 Když žraloci útočí V (Nejvražednější pobřeží v Austrálii)
- 18:02 Prima Česko
- 18:35 Prima Svět
- 19:08 Tajný život majáků (Eddystone Rock)
- 00:40 Na cestě po Rattanakiri
- 01:10 Bolkoviny
- 02:00 Banánové rybičky
- 02:45 Sama doma
- 04:15 Bydlení je hra
- 04:40 Chalupa je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 08:30 Buchty po ránu
- 09:00 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:40 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (7)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Pozor, vizita!
- 17:30 Náves (1)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (6)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Tchyně a uzený
- 00:40 Na cestě po Rattanakiri
- 01:10 Bolkoviny
- 02:45 Sama doma
- 04:40 Chalupa je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Z metropole
- 06:25 Růžová Anička
- 06:55 Hrdinný kapitán Korkoran
- 08:30 Buchty po ránu
- 09:00 Polopatě
- 09:50 Kalendárium
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:40 Objektiv
- 11:10 Dynastie Nováků (7)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:05 Červený kamínek
- 13:55 Bílá kočička
- 14:50 Návštěvní hodiny
- 16:00 Pozor, vizita!
- 17:30 Náves (1)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 To se vysvětlí, soudruzi! (6)
- 21:10 168 hodin
- 21:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:40 Tchyně a uzený
- 01:30 Lajna (8)
- 02:25 Dva z Queensu IV (18)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (142)
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (143)
- 04:10 Farma jako nová (10)
- 05:05 Zahradní proměny V (20)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (1)
- 06:30 Moje místa (Lucie Vondráčková)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha IV (7)
- 08:15 Farma jako nová II (1)
- 09:15 Zahradní proměny V (21)
- 12:15 Ecce homo Homolka
- 14:00 Šéfe, to je věc!
- 15:25 Drž hubu!
- 17:10 Farma jako nová II (2)
- 22:05 Případ pro zvláštní skupinu (1)
- 23:30 Skvělý plán
- 00:15 Noční útok
- 02:05 Zlatá labuť (47)
- 03:10 Na vaší straně
- 03:50 O panně Mahuleně
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Zig a Sharko IV
- 06:10 Denver: Poslední dinosaurus (14)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové III (26)
- 07:35 Alvin a Chipmunkové IV (1)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:35 Rady ptáka Loskutáka
- 11:55 Za pět minut dvanáct
- 14:20 Parta hic
- 16:20 Šest medvědů s Cibulkou
- 22:45 Střepiny
- 23:20 Peppermint: Anděl pomsty
- 00:35 Mistři hazardu
- 02:35 Poldův švagr
- 04:35 Hlas lásky
- 06:35 Vynález zkázy
- 08:15 Mravenčí polepšovna
- 09:50 Doktor Hollywood
- 15:45 Sociální síť
- 20:00 Kapitán Phillips
- 22:45 Slečna bestie