Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 BILANCE: Klimatická nouze
- 02:20 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Půjčka
- 08:10 Jablíčko z laciného kraje
- 08:50 O hloupé ženě
- 09:05 Úsměvy Karoliny Slunéčkové
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Zahrada ráje)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Taneček přes dvě pekla
- 14:05 O bílé laňce
- 14:35 Hrdinný kapitán Korkoran
- 18:25 Kluci v akci (Kachní menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 00:20 Vládci Třetí říše (1)
- 01:15 Tajemné bunkry (2)
- 02:10 Rytíři (Poslední svého druhu)
- 03:00 Ztracené adresy (Zhůří)
- 03:25 Stopy, fakta, tajemství (Ztracený letec)
- 03:50 Hudba zraňovaná
- 08:30 Cyklotoulky
- 08:40 Stezka Českem (5)
- 09:10 Zázraky techniky V (Plovoucí most v Seattlu)
- 10:00 Delfíni
- 10:25 Letecké katastrofy (Pád bombardéru)
- 11:10 Auto moto svět
- 11:35 Auto moto test
- 11:50 Tvořivá díla zvířecí říše (3)
- 12:45 Babylon
- 13:40 S kuchařem kolem světa (Japonsko)
- 14:35 Los amigos
- 16:05 Benátky a ostrovy v laguně
- 17:00 Skryté skvosty II. (5)
- 17:30 Serengeti II (4)
- 22:20 Slídil
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Interview ČT24
- 01:37 Události v kultuře
- 01:50 Události v regionech plus
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Události v regionech
- 03:35 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Události v regionech
- 04:35 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Události v regionech
- 05:35 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Interview ČT24
- 06:37 Události v kultuře
- 06:50 Vytrženo z metropole (Mostecká ulice ve vzpomínkách)
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 00:35 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Česko - USA
- 03:40 Branky, body, vteřiny
- 03:50 HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:25 Panorama
- 09:10 Sokolský zpravodaj
- 09:20 Archiv D: Kamarád ze skal
- 09:50 1/2 maraton Praha
- 11:20 Reistadlopet
- 12:55 Panorama
- 13:15 Mezinárodní soutěže Horských služeb
- 13:50 FK Dukla Praha - FK Příbram
- 18:45 Svět motorů
- 19:45 Sokolský zpravodaj
- 19:55 Archiv D: Kamarád ze skal
- 20:25 1/2 maraton Praha
- 21:00 Buly - debata expertů
- 21:35 Česko - USA
- 00:47 Policie v akci
- 03:27 Closer VI (Poslední bojovnice)
- 04:16 Jak se staví sen
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Na cestě)
- 06:09 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:19 M.A.S.H (160)
- 06:41 M.A.S.H (161)
- 07:04 M.A.S.H (162)
- 07:34 M.A.S.H (163)
- 08:05 M.A.S.H (164)
- 08:37 Autosalon.tv
- 09:43 Máme rádi Česko
- 11:34 Česko na grilu
- 16:13 Pytlákova schovanka
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Česko na grilu
- 21:40 České chaty snů
- 22:38 Kursk
- 00:41 Simpsonovi XVII (Simpsonovské vánoční zkazky)
- 01:08 Simpsonovi XVII (Čí je vlastně Homer?)
- 01:35 Simpsonovi XVII (Všechny cesty vedou do krimu)
- 02:01 Simpsonovi XVII (Pygmalion v sukni)
- 02:27 Futurama II (Ve spárech byrokracie)
- 02:55 Futurama II (To je on, můj klon)
- 03:22 Brickleberry II (11)
- 03:47 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (K protinožcům)
- 04:12 Spravedlnost v krvi XIII (Domácí fronta)
- 05:05 Těžká dřina
- 06:19 Příhody Bolka a Lolka
- 06:28 Těžká dřina
- 06:54 Top Gear 2009 (5)
- 08:01 Top Gear 2009 (6)
- 09:07 Top Gear 2009 (6)
- 10:15 Top Gear 2009 (7)
- 11:26 Re-play
- 20:17 Hvězdná brána
- 22:50 Dračí války
- 01:33 Pro balík prachů
- 03:16 Kletba Měsíčního údolí
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:04 M.A.S.H
- 11:12 Kletba Měsíčního údolí
- 13:16 Rande naslepo
- 15:29 E.T. - Mimozemšťan
- 17:54 Dva v tom
- 20:07 Špion, který mě miloval
- 22:46 Gigakong vs. Zlozilla
- 04:06 Spoutaná láska IV (Krvavý masakr)
- 05:10 Jak se staví sen
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:17 Libovky Pepy Libického
- 06:32 Teď vaří šéf!
- 07:07 Zoo (Pomsta na Haďákovi)
- 11:00 Receptář prima nápadů
- 11:46 Poklad z půdy
- 12:51 Rosamunde Pilcher
- 20:04 Temná skládanka
- 21:48 Modrý kód (Dva životy v sázce)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek časně ráno vstávali)
- 06:05 Prasátko Peppa II
- 06:10 Prasátko Peppa II
- 06:20 Mira, královský detektiv (4)
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Ovečka Shaun IV
- 07:05 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Karsten a Petra - lovci pokladů
- 10:40 Bob a Bobek na cestách (Zahradníci v Africe)
- 10:50 Lvíčata
- 11:20 Špačkovi v síti času (3)
- 11:50 Kiwi a Strit II
- 11:55 Bludiště
- 12:25 Hup a Hop
- 12:40 Tisíc a jedna králičí pohádka
- 13:50 Světlo
- 14:50 Kiwi a Strit II
- 14:55 Zeleňák Norman
- 15:20 Dynotrax Turbo
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:05 Kde je Valda?
- 16:25 Tlapková patrola IV
- 16:50 Friends: Nová kapitola (Děsivá noc)
- 17:10 Ovečka Shaun IV
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 00:10 Kanadská soda VIII (13)
- 00:35 Opera II (1)
- 01:30 Kroky a skoky české animace (3)
- 02:55 Tečka páteční noci
- 04:55 Dirigent
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 22:35 A dýchejte klidně
- 04:50 Prostřeno v Británii XVI (10)
- 05:12 Jak se staví sen
- 06:17 Jak se staví sen - extra
- 12:13 Neuvěřitelné dorty II (26)
- 12:35 VIP Prostřeno!
- 14:00 Slunce, seno, slanina
- 15:31 Neuvěřitelné dorty II (27)
- 15:53 Neuvěřitelné dorty II (28)
- 14:53 Modrý kód (Veteráni)
- 16:01 Zoo (První stopa mrtvého muže)
- 17:12 Nikdo není dokonalý
- 18:12 Nikdo není dokonalý
- 19:11 Jak se staví sen - extra
- 00:47 360⁰
- 01:22 Prima Česko
- 01:51 Prima Svět
- 02:21 Prima Česko
- 02:51 Prima Svět
- 03:16 Hlasy zločinu
- 05:04 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 11:55 Slovenské prezidentské volby 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:15 Svět financí s Trinity Bank
- 14:00 Zprávy
- 14:43 Prima HISTORIE
- 14:56 Pozvánka: Superdebata Brusel (od 4. 4.)
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:50 Malý velký svět (Oktoberfest)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:17 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 BILANCE: Klimatická nouze
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 09:45 Gejzír
- 10:15 Otec Brown X (Zahrada ráje)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Taneček přes dvě pekla
- 14:05 O bílé laňce
- 18:25 Kluci v akci (Kachní menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 BILANCE: Klimatická nouze
- 02:20 Dobré ráno
- 04:55 Banánové rybičky
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 10:15 Otec Brown X (Zahrada ráje)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:05 Taneček přes dvě pekla
- 14:35 Hrdinný kapitán Korkoran
- 18:25 Kluci v akci (Kachní menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Všechnopárty
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (10)
- 01:45 Dva z Queensu IV (16)
- 02:30 Ve dvou se to lépe vaří (19)
- 03:05 U stánku (12)
- 03:25 Výleťák (128)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (140)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (141)
- 04:25 Farma jako nová (9)
- 05:10 Zahradní proměny V (19)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (25)
- 06:05 Farma jako nová (10)
- 07:05 Zahradní proměny V (20)
- 08:05 Skvělý plán
- 13:40 Druhý dech (6)
- 17:10 Farma jako nová II (1)
- 20:10 Šéfe, to je věc!
- 21:35 Ecce homo Homolka
- 23:15 Ctihodný občan
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Zig a Sharko IV
- 06:10 Denver: Poslední dinosaurus (12)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové III (25)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 11:00 Půlnoční láska
- 12:50 Letuška 1. třídy
- 14:35 Robin Hood
- 17:30 50x a stále poprvé
- 20:20 Superlov II
- 21:45 Bitevní loď
- 00:00 Poslední lovec čarodějnic
- 02:00 Světová invaze
- 03:45 Grilování s Vodouchem (Narozeniny)
- 04:15 Loupež na úrovni
- 05:35 Dvojí život Billa Goodmana
- 07:25 Kriminálka Miami III (Vražedné rande)
- 08:20 Kriminálka Miami III (Pomsta)
- 09:25 O panně Mahuleně
- 12:30 Dračí srdce
- 16:30 Mravenčí polepšovna
- 18:00 Doktor Hollywood
- 20:00 Matrix
- 22:50 Lov