Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 08:45 Pomozte autům III (5)
- 09:45 Kobra 11 XII (7)
- 12:50 Válka skladů II (5)
- 13:45 Válka skladů II (7)
- 16:40 Kobra 11 XII (9)
- 18:40 Válka skladů II (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XIX (15)
- 20:30 Američtí sběratelé XVII (3)
- 21:25 Pomozte autům III (7)
- 00:25 Teorie velkého třesku VI (14)
- 02:10 Malý Sheldon IV (7)
- 03:25 Bobovy burgery III (17)
- 04:05 TELE TELE
- 04:40 Susedia (49)
- 05:20 Bernieho dobrodružství (25)
- 05:50 Bakugan: Ozbrojená aliance (76)
- 06:00 Přátelé IX (4)
- 07:00 Průměrňákovi VII (10)
- 08:45 Malý Sheldon IV (11)
- 10:20 Susedia (51)
- 11:55 Dva a půl chlapa VII (15)
- 15:30 Průměrňákovi VII (14)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (17)
- 19:10 Malý Sheldon IV (13)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (18)
- 21:40 Přátelé IX (6)
- 22:45 Bobovy burgery III (19)
- 23:40 Dva a půl chlapa VII (17)
- 00:40 Můj přítel Monk V (13)
- 03:20 Na lovu
- 04:00 Chcete být milionářem?
- 05:35 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 08:00 MasterChef Česko IV (5)
- 09:15 Beze stopy IV (Černá vdova)
- 13:05 MasterChef Česko IV (6)
- 14:15 Tescoma s chutí
- 14:20 Don Matteo VI (Zdraví nadevše)
- 16:20 Můj přítel Monk V (11)
- 17:10 Můj přítel Monk V (12)
- 20:00 Můj přítel Monk V (15)
- 20:50 Můj přítel Monk V (16)
- 21:45 Beze stopy IV (Jeden den v životě)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med II (18)
- 01:15 Na každém kroku (36)
- 04:10 Ulice (4219)
- 04:50 Oteckovia (82)
- 06:20 Ulice (4221)
- 07:55 Nemocnice Chicago Med II (18)
- 10:35 Oteckovia (88)
- 12:25 Nekonečná láska (62)
- 16:40 Na každém kroku (42)
- 18:25 Gilmorova děvčata IV (22)
- 19:20 Gilmorova děvčata V (1)
- 20:15 Nekonečná láska (65)
- 21:10 Nekonečná láska (66)
- 05:15 Slovensko v obrazoch
- 05:40 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Diablova maska 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Vulkány (Azorské ostrovy - sopečná energia)
- 17:00 Detektívi zo severu IV (Čistá chamtivosť)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (3)
- 00:10 Správy RTVS "N"
- 01:00 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 Ešte sa nevraciam
- 11:45 Pa a Pi "N"
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Do kríža)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:55 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:05 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 01:50 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 11:05 Na cestě po Rattanakiri
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 14:10 Buchty po ránu
- 14:35 Babička (2)
- 16:00 Zdravotní škola II (Temné vzpomínky)
- 16:45 Na cestě po východních Pyrenejích
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Boží mlýny (3)
- 01:50 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 05:30 Události v regionech
- 11:30 AZ-kvíz
- 14:10 Buchty po ránu
- 16:00 Zdravotní škola II (Temné vzpomínky)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:10 Boží mlýny (3)
- 06:30 KULTÚRA SK
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:20 Komentáre dňa
- 00:20 V sedmém nebi
- 01:55 Policisté v akci
- 03:20 Soudní síň (Hra se špatným koncem)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 11:05 První oddělení
- 11:55 Soudní síň - cz (Dovolená)
- 12:50 Soudní síň (Manželka puberťačka)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Aféry 2 (Tchán)
- 16:50 Soudní síň (Už potřebuje víc)
- 17:55 Soudní síň (Šišky)
- 23:00 Aféry 2 (Tchán)
- 23:55 V sedmém nebi
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože III
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 21:55 Svadba na prvý pohľad III
- 23:10 Farma
- 00:05 Miluj mě, prosím
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka (1)
- 02:40 Váš dokonalý domov IV (3)
- 03:40 Bohatí a chudí II (3)
- 08:55 Mistrovské pečení VI (4)
- 16:25 Italská města, italské chutě IV (6)
- 16:55 Mistři dřeva II (7)
- 17:55 Dům snů IV (2)
- 22:00 Monstrum
- 23:45 Svatební obřad
- 00:30 Apokalypsa v Hollywoodu
- 06:00 Úžasný Mauric
- 07:35 65
- 12:10 Peníze těch tupců
- 15:45 Omamná láska
- 17:30 Tenet
- 14:05 Zakladatel
- 16:00 Věčně mladá
- 17:55 Jeanne má každý rád
- 21:20 Sedmilhářky II (2)
- 22:15 Děti zla (8)
- 23:05 Smrtící ticho
- 00:10 Válka bez pravidel
- 02:15 East New York (Rodinné desátky)
- 03:50 Černé zlato
- 06:00 Vánoční záhada
- 07:30 Králíček Petr
- 11:05 Rytíř pohárů
- 13:05 Muž jménem Otto
- 17:30 7500
- 20:05 The Wire - Špína Baltimoru (Poučení)
- 21:40 Veliká (6)