Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Manéž Bolka Polívky
- 01:25 Gejzír
- 01:55 Hobby naší doby
- 02:20 Máme rádi zvířata
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:25 Světáci
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:00 Krejčí Záševek a Bradatý kámen
- 06:55 Sůl nad zlato
- 08:25 Koloběžka první
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 12:35 Království potoků
- 13:55 Babička (2)
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Peče celá země pomáhá dětem
- 21:20 Šejdrem
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Kolotoč
- 00:15 Tajemné bunkry (1)
- 01:05 Spolu na hranici (13)
- 01:35 Popcorn
- 02:20 Lidová zbožnost
- 02:50 Designtrend
- 03:00 Dědečkové
- 03:30 Velikonoce v Míkovicích
- 04:20 Na moll
- 05:05 České himálajské dobrodružství II. (Koruna Himálaje)
- 06:00 Klíč
- 06:25 Guty - Kostel po našimu
- 06:55 Afrika z výšky (Zambie)
- 07:50 Na cestě po Velikonočním ostrově
- 08:15 Kristýna
- 09:55 Tajemství britské královské rodiny (6)
- 14:25 Král králů
- 17:00 Evropa z výšky (Řecko)
- 17:45 Planeta Praha
- 20:00 Veselé Velikonoce
- 21:40 Něžný barbar
- 23:15 Na Větrné hůrce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Zajímavosti z regionů
- 00:35 Zajímavosti z regionů
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Zajímavosti z regionů
- 02:35 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Regiony ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:23 Z metropole
- 04:50 Vytrženo z metropole (Vyšehradští jezdci)
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Zajímavosti z regionů
- 05:35 Archiv ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Z metropole Speciál
- 06:35 Události v kultuře
- 06:48 Vytrženo z metropole (Sága rodu Grégrů)
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Hyde Park Civilizace
- 08:00 Zprávy
- 08:31 BILANCE: Kdo brzdí výstavbu dálnic?
- 09:00 Zprávy
- 09:32 Archiv ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:30 Objektiv
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Věda 24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Z metropole
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Historie.cs
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v evropských metropolích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 02:05 Branky, body, vteřiny
- 02:20 Svět motorů
- 02:55 Paralympijský magazín
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:25 Dohráno
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov
- 07:55 Panorama
- 10:35 Dohráno
- 11:55 Sokolský zpravodaj
- 12:05 Panorama
- 12:20 Svět motorů
- 12:55 HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov
- 14:50 Archiv D: Sport 1974
- 15:45 Dohráno
- 17:00 Volejbalový magazín
- 17:20 ČEZ Extraliga - play off
- 19:40 Paralympijský magazín
- 20:05 Studio Time Out
- 21:10 Buly - debata expertů
- 21:45 Svět motorů
- 22:20 German Poker Masters
- 01:13 Uvězněná pod hladinou
- 02:33 Rudý labyrint
- 04:39 Jak se staví sen
- 05:19 Rozpal to, šéfe! (ZOO)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:24 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:33 M.A.S.H (148)
- 06:56 M.A.S.H (149)
- 07:25 Vytoč mého agenta (2)
- 08:44 Příšerky z podkroví
- 10:31 Růžový panter 2
- 12:18 Přednosta stanice
- 14:09 Čertoviny
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Lež na pláži (Útěk)
- 21:30 Tátové na tahu (5)
- 22:37 Pro balík prachů
- 00:49 Simpsonovi XVI (Svatby podle Homera)
- 01:11 Simpsonovi XVI (Za jasného dne neuvidím svou sestru)
- 01:33 Simpsonovi XVI (Čínskej nášup)
- 01:56 Simpsonovi XVI (Mobilní Homer)
- 02:19 Futurama (Fry a továrna na Slurm)
- 02:42 Futurama II (Citové pouto)
- 03:06 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Bláznivá planeta)
- 03:30 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Pravěká planeta)
- 04:41 Spravedlnost v krvi XII (Konec dobrý, všechno dobré)
- 05:22 Těžká dřina
- 06:17 Těžká dřina
- 06:40 Autosalon.tv
- 07:22 Prima Partička
- 08:24 Top Gear 2008 (7)
- 09:30 Top Gear 2009 (1)
- 20:17 Prima Partička
- 21:19 Plnej kotel
- 22:01 Brickleberry II (9)
- 22:29 Re-play
- 23:04 Simpsonovi XVI (Vypráskaný práskač)
- 23:24 Simpsonovi XVI (Futu-drama)
- 00:10 Nepřítel před branami
- 02:20 Steve Jobs
- 08:22 Nechápu, jak to dokáže
- 10:03 Svatba mé šéfové
- 11:55 Deštivý den v New Yorku
- 13:45 Salon krásy
- 15:53 Z Paříže do Paříže
- 18:16 Nebojsa
- 20:08 Noc v muzeu
- 22:22 Nezahrávej si s ohněm
- 04:25 Spoutaná láska IV (Útěk do bezpečí)
- 05:18 Jak se staví sen (Vránkovi / Praha 7)
- 06:15 Karolína, domácí kuchařka
- 06:41 Teď vaří šéf!
- 07:31 Prostřeno!
- 08:13 Modrý kód (Veteráni)
- 09:32 Slunečná (Čí je ten prsten?)
- 10:58 Prostřeno!
- 11:42 Ano, šéfe!
- 13:02 Tajemství ve sněhu
- 20:05 Rosamunde Pilcher
- 21:57 Modrý kód (Já ji nechápu)
- 23:03 Vytoč mého agenta (2)
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek nadělovali)
- 06:15 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (6)
- 07:20 Rok se skřítkem Vítkem
- 07:30 Prasátko Peppa II
- 07:35 Nefertine na Nilu
- 07:45 Včelka Mája
- 08:00 Becca a její banda
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Žížaláci
- 09:10 Udatný rytíř Bugs
- 12:00 Hledá se princezna
- 13:30 Kocour v botách: Tři ďáblíci
- 13:40 O krtkovi (Krtek a zajíček)
- 13:50 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:00 Bludiště
- 14:30 Muchomůrek a muchlíci: Přátelé lesa
- 14:55 Farmářovy lamy
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
- 15:45 Bláznivá kapela (Rým, co mění se v dým)
- 16:00 Dodohando
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:32 Zip Zip
- 16:45 Labyrint umění (Je svět divadlo?)
- 17:00 Michal ví, co na sebe (Bez knoflíků)
- 17:05 Ptačí rodinky
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Rákosníček a jeho rybník (Jak Rákosníček odhalí velkou podvodní loupež)
- 18:55 Mira, královský detektiv (2)
- 19:15 101 Dalmatinská (6)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Pohádky bratří Čapků (Tulácká pohádka)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:25 Frida Kahlo (3)
- 03:15 Uchem jehly
- 03:40 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 04:00 Crescendo
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Majitelé klíčů
- 21:50 Lang Lang - nejmilejší melodie
- 22:45 Super Diva - Tosca (10)
- 23:40 Billy Elliot
- 14:45 Prostřeno v Británii XVI (6)
- 15:15 Neuvěřitelné dorty II (17)
- 15:42 Neuvěřitelné dorty II (18)
- 14:50 Modrý kód (Musím jít dál)
- 15:59 Zoo (Rychlá rozhodnutí)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 20:10 Dalziel a Pascoe VIII (Na útěku)
- 21:55 Show Jana Krause
- 01:02 Hlasy zločinu (Radovan Krejčíř)
- 01:48 Showtime magazín
- 02:38 Prima ČESKO
- 03:04 Prima Svět
- 03:32 Hlavní zprávy
- 04:17 Showtime
- 05:35 360⁰ (Cyril Svoboda, Lubomír Zaorálek)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Nový den
- 08:02 Nový den
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Prima Česko
- 10:52 Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:27 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Zprávy
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:33 Krimi zprávy
- 21:43 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (do 3. 4.)
- 22:50 7 pádů Honzy Dědka
- 23:45 Hlasy zločinu
- 20:06 Prima Česko
- 20:39 Prima Svět
- 21:12 Nejnebezpečnější železnice světa (Vlak do nebes)
- 22:26 Války ve vesmíru
- 23:34 Atlas měnící se Země
- 00:10 Manéž Bolka Polívky
- 01:55 Hobby naší doby
- 02:50 Banánové rybičky
- 04:15 Chalupa je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 06:55 Sůl nad zlato
- 08:25 Koloběžka první
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 12:35 Království potoků
- 13:55 Babička (2)
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Peče celá země pomáhá dětem
- 21:20 Šejdrem
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Kolotoč
- 00:10 Manéž Bolka Polívky
- 01:25 Gejzír
- 03:25 Světáci
- 04:15 Chalupa je hra
- 04:40 Zahrada je hra
- 05:05 Pod pokličkou
- 06:55 Sůl nad zlato
- 08:25 Koloběžka první
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 12:35 Království potoků
- 13:55 Babička (2)
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Peče celá země pomáhá dětem
- 21:20 Šejdrem
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Kolotoč
- 01:20 Dva z Queensu IV (7)
- 02:05 TaJeMno III (14)
- 02:45 Moje místa (Jaromír Nosek)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (132)
- 04:10 Ušák Jaromíra Bosáka (133)
- 04:35 Lovci draků
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (13)
- 06:35 Lena a Sněhová koule
- 08:30 Pták ohnivák
- 10:35 Jezerní královna
- 12:30 Princ a večernice
- 16:00 S čerty nejsou žerty
- 20:10 Za humny je drak
- 22:10 Komici
- 00:45 Jak napálit advokáta
- 02:00 Superlov II
- 03:30 Babe: Galantní prasátko
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:10 Lovecká sezóna: Strašpytel
- 07:45 Myšák Stuart Little 2
- 09:10 Rumburak
- 12:55 Hrátky s čertem
- 14:30 Anděl na horách
- 16:25 Přání k narozeninám
- 20:20 Specialisté (V utajení 2)
- 21:25 Specialisté (Lolita)
- 22:30 Víkend
- 23:05 Kriminálka Las Vegas IV (Pokrevní linie)
- 01:25 Revenant Zmrtvýchvstání
- 04:45 Zelený sršeň
- 04:50 Zelený sršeň
- 06:35 Hop
- 10:20 Vynález zkázy
- 12:05 Šarlotina pavučinka
- 13:55 Zlatý kompas
- 18:20 Asterix: Sídliště bohů
- 20:00 Liga spravedlnosti
- 22:25 Constantine