Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:10 Manéž Bolka Polívky
- 01:25 Gejzír
- 01:55 Hobby naší doby
- 03:25 Světáci
- 04:15 Chalupa je hra
- 06:00 Krejčí Záševek a Bradatý kámen
- 06:55 Sůl nad zlato
- 08:25 Koloběžka první
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 12:35 Království potoků
- 13:55 Babička (2)
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Peče celá země pomáhá dětem
- 21:20 Šejdrem
- 22:50 Kolotoč
- 08:15 Kristýna
- 09:55 Tajemství britské královské rodiny (6)
- 14:25 Král králů
- 17:00 Evropa z výšky (Řecko)
- 17:45 Planeta Praha
- 20:00 Veselé Velikonoce
- 21:40 Něžný barbar
- 23:15 Na Větrné hůrce
- 02:33 Rudý labyrint
- 07:25 Vytoč mého agenta (2)
- 08:44 Příšerky z podkroví
- 10:31 Růžový panter 2
- 12:18 Přednosta stanice
- 14:09 Čertoviny
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:15 Lež na pláži (Útěk)
- 21:30 Tátové na tahu (5)
- 07:22 Prima Partička
- 08:24 Top Gear 2008 (7)
- 09:30 Top Gear 2009 (1)
- 20:17 Prima Partička
- 21:19 Plnej kotel
- 22:01 Brickleberry II (9)
- 00:10 Nepřítel před branami
- 02:20 Steve Jobs
- 06:18 M.A.S.H
- 08:22 Nechápu, jak to dokáže
- 11:55 Deštivý den v New Yorku
- 13:45 Salon krásy
- 15:53 Z Paříže do Paříže
- 18:16 Nebojsa
- 20:08 Noc v muzeu
- 22:22 Nezahrávej si s ohněm
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:30 Prasátko Peppa II
- 07:35 Nefertine na Nilu
- 07:45 Včelka Mája
- 08:10 Bobo
- 08:20 Kravička Henrietta
- 09:00 Žížaláci
- 09:10 Udatný rytíř Bugs
- 12:00 Hledá se princezna
- 13:30 Kocour v botách: Tři ďáblíci
- 13:40 O krtkovi (Krtek a zajíček)
- 14:55 Farmářovy lamy
- 17:00 Michal ví, co na sebe (Bez knoflíků)
- 17:05 Ptačí rodinky
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 06:55 Sůl nad zlato
- 08:25 Koloběžka první
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 20:05 Peče celá země pomáhá dětem
- 21:20 Šejdrem
- 06:55 Sůl nad zlato
- 08:25 Koloběžka první
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 12:35 Království potoků
- 13:55 Babička (2)
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 21:20 Šejdrem
- 02:05 TaJeMno III (14)
- 02:45 Moje místa (Jaromír Nosek)
- 04:35 Lovci draků
- 06:35 Lena a Sněhová koule
- 08:30 Pták ohnivák
- 10:35 Jezerní královna
- 12:30 Princ a večernice
- 16:00 S čerty nejsou žerty
- 20:10 Za humny je drak
- 00:45 Jak napálit advokáta
- 03:30 Babe: Galantní prasátko
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:10 Lovecká sezóna: Strašpytel
- 07:45 Myšák Stuart Little 2
- 09:10 Rumburak
- 12:55 Hrátky s čertem
- 14:30 Anděl na horách
- 16:25 Přání k narozeninám
- 20:20 Specialisté (V utajení 2)
- 21:25 Specialisté (Lolita)
- 22:30 Víkend
- 23:05 Kriminálka Las Vegas IV (Pokrevní linie)
- 01:25 Revenant Zmrtvýchvstání
- 06:35 Hop
- 10:20 Vynález zkázy
- 12:05 Šarlotina pavučinka
- 13:55 Zlatý kompas
- 18:20 Asterix: Sídliště bohů
- 20:00 Liga spravedlnosti
- 22:25 Constantine
- 05:35 Websterovci "N" (Horor v škole)
- 07:10 Červienkovia a Modráčikovia
- 07:40 O hlúpej žene
- 08:35 Zhŕňajova nevesta
- 10:15 Páni kluci
- 11:45 Žiarlivosť
- 17:05 Cartouche
- 22:05 Láska v Monaku
- 16:15 Divoká Poľana (Vlci z Poľany)
- 17:10 Pomsta
- 20:35 Lasica píše Čekovskému
- 22:15 Jesus Christ Superstar
- 09:40 Zlatovláska
- 11:00 Kouzla králů
- 12:35 Království potoků
- 13:55 Babička (2)
- 15:25 Adéla ještě nevečeřela
- 20:05 Peče celá země pomáhá dětem
- 21:20 Šejdrem
- 03:15 Jako delfín
- 07:50 Princezna rebelka
- 09:30 Po stopách Marsupilamiho
- 15:20 Záhada v Saint Tropez