Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:30 Na stopě
- 01:50 Reportéři ČT
- 02:35 Jak se vede, sousede?
- 03:15 Jak se vede, sousede?
- 03:55 Na forbíně TM
- 04:40 Banánové rybičky
- 05:05 Očkované štěně
- 05:30 Přes nový práh
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Máme rádi zvířata
- 07:45 Ty, ty, ty, Moneti!
- 08:20 Což takhle dát si špenát
- 09:50 Duhová panna
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Island očima Tomáše Sniegoně)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Marie Růžička (1)
- 18:25 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Ceny Anděl Coca-Cola 2023
- 00:25 Tajemné bunkry (1)
- 01:20 Rytíři (Pro čest a slávu)
- 02:10 Na moll
- 02:55 Co s prázdnou náručí?
- 03:20 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause
- 03:25 Ta naša kapela
- 03:55 Historie.cs
- 08:05 Kruté Velikonoce
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Stezka Českem (4)
- 09:15 Zázraky techniky V (Horské středisko Whistler)
- 12:40 Evropa z výšky (Řecko)
- 13:25 Skryté skvosty II. (4)
- 13:55 Jak vykrást banku
- 15:20 Desatero přikázání (1)
- 17:30 Serengeti II (3)
- 20:00 Království nebeské
- 22:25 Ho!
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Regiony ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Interview ČT24
- 01:37 Události v kultuře
- 01:50 Vytrženo z metropole (Fenomén Celetná)
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Týden v regionech
- 02:36 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:08 Historie.cs (Od Valdštejna k Prigožinovi, zprivatizovaná válka)
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Týden v regionech
- 05:36 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Interview ČT24
- 06:37 Události v kultuře
- 06:50 Vytrženo z metropole (Karel Havlíček Borovský)
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Hyde Park Civilizace
- 08:00 Zprávy
- 08:31 BILANCE: Máme se bát umělé inteligence?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Regiony ČT24
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Objektiv
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Archiv ČT24
- 11:32 Z metropole Speciál
- 12:00 Zprávy ve 12
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Týden v kultuře
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Důchody od kancléře Bismarcka)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 02:40 Branky, body, vteřiny
- 04:45 Svět motorů
- 05:25 Volejbalový magazín
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 SKKP Handball Brno - HCB Karviná
- 08:00 Panorama
- 08:45 Archiv D: Sport 1974
- 09:40 Sokolský zpravodaj
- 09:50 FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha B
- 11:35 Magazín EURO 2024
- 12:05 Panorama
- 12:25 TCL V Repre
- 13:30 Touchdown
- 13:45 Cyklotoulky
- 14:00 Česko - Kanada
- 00:00 Ano, šéfe!
- 01:05 Růžový panter
- 02:39 Rachot
- 04:13 Jak se staví sen
- 04:48 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:16 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:25 M.A.S.H (144)
- 06:48 M.A.S.H (145)
- 07:19 M.A.S.H (146)
- 07:50 M.A.S.H (147)
- 08:30 Autosalon.tv
- 09:36 Inkognito
- 10:42 Máme rádi Česko
- 12:31 Česko na grilu
- 13:53 Temný Kraj (Čarodějnice 1/2)
- 15:14 Rozpuštěný a vypuštěný
- 16:41 Počestné paní pardubické
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Česko na grilu
- 21:45 České chaty snů
- 22:44 Nepřítel před branami
- 00:12 Simpsonovi XVI (Ve válce sporáků je vše dovoleno)
- 00:35 Simpsonovi XVI (Noci s nepřítelem)
- 00:57 Simpsonovi XVI (Kamarádky na život a na smrt)
- 01:20 Simpsonovi XVI (Komiksák a chlapeček)
- 01:43 Futurama (Peklo jsou ti druzí roboti)
- 02:07 Futurama (Zkáza Titaniku)
- 02:30 Brickleberry II (8)
- 02:53 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Planeta strojů)
- 03:20 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Zrychlená planeta)
- 04:30 Spravedlnost v krvi XII (Pozdě, ale přece)
- 05:11 Autosalon.tv
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:42 Top Gear 2009 (1)
- 07:32 Top Gear 2008 (5)
- 08:36 Top Gear 2008 (6)
- 09:41 Top Gear 2009 (3)
- 10:48 Top Gear 2009 (4)
- 12:01 Re-play
- 12:36 Futurama (Peklo jsou ti druzí roboti)
- 13:05 Futurama (Zkáza Titaniku)
- 13:33 Simpsonovi XIV (Vočko pečuje o malou)
- 20:17 Kursk
- 22:36 Voják 2
- 00:26 Hodně štěstí, pane Veliký
- 02:07 Rychlý jako blesk
- 03:43 Steve Jobs
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 M.A.S.H
- 06:45 Námořní vyšetřovací služba VII (Maškaráda)
- 07:41 Námořní vyšetřovací služba VII (Zavírací nůž)
- 08:38 Líbánky v Las Vegas
- 10:30 Pobřežní hlídka
- 12:50 Cesta za živou vodou
- 14:56 E.T. - Mimozemšťan
- 17:22 Líbáš jako Bůh
- 20:07 Muž se zlatou zbraní
- 04:50 Spoutaná láska IV (Pomník)
- 05:43 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Zoo (Zatěžkávací zkouška)
- 07:29 Modrý kód (Budu tomu věřit)
- 10:14 Receptář prima nápadů
- 10:59 Poklad z půdy
- 12:04 Rosamunde Pilcher
- 20:07 Tajemství ve sněhu
- 21:51 Modrý kód (Led a sníh a mráz)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Pohádky ze šípkového keře (Jak Oušek a Zoubek ke svým jménům přišli)
- 06:05 Prasátko Peppa II
- 06:10 Prasátko Peppa II
- 06:15 Spidey a jeho úžasní přátelé (22)
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:55 Ovečka Shaun IV
- 07:00 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Kung Fu Panda: Tajemství Pěti postrachů
- 09:45 Karsten a Petra hrají divadlo
- 11:05 Lvíčata
- 11:35 Špačkovi v síti času (2)
- 14:05 Šikulové - Velká výzva
- 14:35 Zeleňák Norman
- 14:55 Dynotrax Turbo
- 15:20 Dynotrax Turbo
- 15:40 Kde je Valda?
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Viky, sůva z nudlí (Draci)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (25)
- 19:20 101 Dalmatinská (4)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Růžena)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-05:00
- 00:50 Joni Mitchell, splín a vztek
- 01:45 Opera (8)
- 03:55 Ochutnávka pařížského designu
- 04:15 Terra musica
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 G. F. Händel: Mesiáš
- 22:15 Umučení Krista
- 14:35 Modrý kód (Hudba v břiše)
- 15:43 Zoo (Drama v podzemí)
- 17:00 Nikdo není dokonalý
- 18:06 Nikdo není dokonalý
- 19:08 Jak se staví sen - extra
- 00:52 360⁰
- 01:23 Prima Česko
- 01:50 Prima Svět
- 02:18 Prima Česko
- 02:45 Prima Svět
- 03:11 Hlasy zločinu
- 05:03 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:50 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 6. 4.)
- 06:51 Malý velký svět (Mini New Orleans)
- 06:53 Malý velký svět (Maličké Torero)
- 07:00 Zprávy
- 07:24 Pozvánka: Superdebata Brusel II. (do 3. 4.)
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:29 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Co na to ministr
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:49 Malý velký svět (Malinké Macao)
- 15:52 Malý velký svět (Hojnost Abú Zabí)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:50 Malý velký svět (Hojnost Kantonu)
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:40 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:52 Partie Terezie Tománkové
- 23:55 Partie Terezie Tománkové
- 01:30 Na stopě
- 01:50 Reportéři ČT
- 04:40 Banánové rybičky
- 05:05 Očkované štěně
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:20 Což takhle dát si špenát
- 09:50 Duhová panna
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Marie Růžička (1)
- 14:50 Svatba jako řemen
- 18:25 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Ceny Anděl Coca-Cola 2023
- 01:30 Na stopě
- 01:50 Reportéři ČT
- 05:05 Očkované štěně
- 05:30 Přes nový práh
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:20 Což takhle dát si špenát
- 09:50 Duhová panna
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 13:05 Marie Růžička (1)
- 14:10 Rozhodni obraze krásný...
- 14:50 Svatba jako řemen
- 18:25 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Ceny Anděl Coca-Cola 2023
- 00:30 Policajtem proti své vůli
- 01:55 Moje místa (Hana Zagorová)
- 02:50 U stánku (11)
- 03:00 Výleťák (128)
- 03:05 Dva z Queensu IV (5)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (130)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (131)
- 04:25 Farma jako nová (6)
- 05:10 Zahradní proměny V (15)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 06:40 Hasičárna Telecí
- 08:10 Lovci draků
- 09:50 Willy a kouzelná planeta
- 11:40 Případ mrtvého muže
- 13:30 Druhý dech (5)
- 14:45 S čerty nejsou žerty
- 16:35 Kung Fu Panda 2
- 18:15 Jezerní královna
- 20:10 Princezna se zlatou hvězdou
- 21:50 Vesničko má středisková
- 23:35 Pot a krev
- 00:45 Dovolená s Andělem
- 02:25 Zlatá labuť (46)
- 03:40 Ulice (4670)
- 04:25 Babicovy dobroty
- 04:50 Novashopping
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Denver: Poslední dinosaurus (8)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové III (21)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 10:45 Zlatý kompas
- 12:55 Šarlotina pavučinka
- 17:00 Dítě Bridget Jonesové
- 20:20 Superlov II
- 21:40 Poslední lovec čarodějnic
- 23:50 Spojenec
- 01:55 Tábor tygrů
- 03:30 Pasáček vepřů
- 04:30 Promiň, jsi ženatý!
- 06:05 Vzpomínky na Itálii
- 07:30 Medvědí princ
- 10:45 Modrý blesk
- 12:40 Zelený sršeň
- 15:05 Velká oříšková loupež 2
- 16:40 Babe: Galantní prasátko
- 18:30 Dovolená s Andělem
- 22:20 Revenant Zmrtvýchvstání