Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:20 Což takhle dát si špenát
- 09:50 Duhová panna
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:05 Marie Růžička (1)
- 14:50 Svatba jako řemen
- 18:25 Kluci v akci (Velikonoční menu)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Ceny Anděl Coca-Cola 2023
- 01:20 Rytíři (Pro čest a slávu)
- 03:25 Ta naša kapela
- 03:55 Historie.cs
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Stezka Českem (4)
- 12:40 Evropa z výšky (Řecko)
- 13:25 Skryté skvosty II. (4)
- 13:55 Jak vykrást banku
- 15:20 Desatero přikázání (1)
- 17:30 Serengeti II (3)
- 20:00 Království nebeské
- 22:25 Ho!
- 01:05 Růžový panter
- 02:39 Rachot
- 04:48 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:48 M.A.S.H (145)
- 07:19 M.A.S.H (146)
- 07:50 M.A.S.H (147)
- 12:31 Česko na grilu
- 15:14 Rozpuštěný a vypuštěný
- 16:41 Počestné paní pardubické
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:15 Česko na grilu
- 21:45 České chaty snů
- 22:44 Nepřítel před branami
- 02:30 Brickleberry II (8)
- 06:42 Top Gear 2009 (1)
- 07:32 Top Gear 2008 (5)
- 08:36 Top Gear 2008 (6)
- 09:41 Top Gear 2009 (3)
- 10:48 Top Gear 2009 (4)
- 12:01 Re-play
- 13:33 Simpsonovi XIV (Vočko pečuje o malou)
- 20:17 Kursk
- 22:36 Voják 2
- 00:26 Hodně štěstí, pane Veliký
- 03:43 Steve Jobs
- 08:38 Líbánky v Las Vegas
- 10:30 Pobřežní hlídka
- 12:50 Cesta za živou vodou
- 14:56 E.T. - Mimozemšťan
- 17:22 Líbáš jako Bůh
- 20:07 Muž se zlatou zbraní
- 06:05 Prasátko Peppa II
- 06:10 Prasátko Peppa II
- 06:15 Spidey a jeho úžasní přátelé (22)
- 06:55 Ovečka Shaun IV
- 07:00 Tlapková patrola IV
- 07:30 Studio Kamarád
- 14:55 Dynotrax Turbo
- 15:20 Dynotrax Turbo
- 15:40 Kde je Valda?
- 16:05 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun IV
- 17:20 Nejlepší zvítězí: Severní Amerika II
- 18:10 Šmoulové
- 18:45 Viky, sůva z nudlí (Draci)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (25)
- 19:20 101 Dalmatinská (4)
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Růžena)
- 00:30 Policajtem proti své vůli
- 01:55 Moje místa (Hana Zagorová)
- 03:00 Výleťák (128)
- 06:40 Hasičárna Telecí
- 08:10 Lovci draků
- 09:50 Willy a kouzelná planeta
- 11:40 Případ mrtvého muže
- 13:30 Druhý dech (5)
- 14:45 S čerty nejsou žerty
- 16:35 Kung Fu Panda 2
- 18:15 Jezerní královna
- 20:10 Princezna se zlatou hvězdou
- 21:50 Vesničko má středisková
- 23:35 Pot a krev
- 00:45 Dovolená s Andělem
- 02:25 Zlatá labuť (46)
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 10:45 Zlatý kompas
- 12:55 Šarlotina pavučinka
- 17:00 Dítě Bridget Jonesové
- 20:20 Superlov II
- 21:40 Poslední lovec čarodějnic
- 23:50 Spojenec
- 01:55 Tábor tygrů
- 03:30 Pasáček vepřů
- 04:30 Promiň, jsi ženatý!
- 06:05 Vzpomínky na Itálii
- 07:30 Medvědí princ
- 10:45 Modrý blesk
- 15:05 Velká oříšková loupež 2
- 16:40 Babe: Galantní prasátko
- 18:30 Dovolená s Andělem
- 22:20 Revenant Zmrtvýchvstání
- 04:00 TELE TELE
- 19:10 Malý Sheldon IV (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (22)
- 21:40 Přátelé VIII (20)
- 08:50 Víkend
- 14:00 Don Matteo VI (5)
- 20:00 Myšlenky zločince III (15)
- 20:50 Myšlenky zločince III (16)
- 21:45 Myšlenky zločince III (17)
- 00:15 Sissi
- 11:55 Toskánska vášeň (12)
- 14:30 Zuzanka Hraškovie
- 17:15 Sissi - Mladá cisárovná
- 22:40 Hit roka
- 23:45 Sissi - Mladá cisárovná
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 15:55 Nebezpečné vztahy live
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:35 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:15 Sejdeme se na Cibulce
- 00:35 Červený trpaslík IV (4)
- 12:00 Tajemství dívčího spolku
- 14:00 Super 8
- 16:20 Baba na zabití
- 22:50 Grindhouse: Auto zabiják
- 05:55 Máša a medveď (69)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (29)
- 06:55 Smejko a Tanculienka (20)
- 07:05 Smejko a Tanculienka - Film (3)
- 14:45 Máša a medveď (71)
- 15:35 Smejko a Tanculienka - Film (4)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (1)
- 19:45 Máša a medveď (72)