Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:05 Včelykonoce
- 01:30 Králíka nechci! Uvidíme!
- 06:00 Červánková královna
- 07:00 Dvě Cecilky
- 07:45 Boháč a chudák
- 09:00 Tajemství Lesní země
- 10:10 O princezně, která ráčkovala
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 21:05 Všechnopárty
- 02:15 Islám
- 03:25 Historie.cs
- 04:40 Výpustek
- 06:25 Krásy evropského pobřeží (Portugalské útesy)
- 06:35 Výborná SHOW
- 07:20 Krajinou vína po Slovensku (4)
- 07:50 Demetrius a gladiátoři
- 10:50 Počesku (Římov)
- 11:00 Jan Křtitel
- 11:15 Postřehy odjinud (Itálie očima Milana Fridricha)
- 11:20 Poslední den Ježíše z Nazareta
- 14:20 Kouzelné momenty přírody
- 15:10 Lachtan Forsterův
- 15:35 Město Hanoj a zátoka Ha Long
- 20:00 Tři dny Kondora
- 22:00 Vdova Coudercová
- 23:30 Historie SS (6)
- 00:56 Policie v akci
- 04:49 Rozpal to, šéfe!
- 06:39 M.A.S.H (144)
- 07:01 Zoo (Nepochybujte o Viky)
- 08:18 Rachot
- 10:07 Stůj, nebo maminka vystřelí!
- 11:59 Růžový panter
- 13:55 Noc v muzeu
- 16:08 Nebojsa
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Čertoviny
- 22:30 Máme rádi Česko
- 02:18 Brickleberry II (7)
- 06:26 Partička
- 08:28 Top Gear 2008 (2)
- 09:34 Top Gear 2009 (2)
- 20:17 Celestinské proroctví
- 01:10 Dámský klub
- 06:00 M.A.S.H
- 07:59 Nechápu, jak to dokáže
- 11:36 Svatba mé šéfové
- 13:26 Pistolnice
- 17:55 Cesta za živou vodou
- 20:06 Líbáš jako Bůh
- 22:45 Dlouhá noc přežití
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 08:50 Slunečná (Převzetí moci)
- 15:59 Ve hře je láska (Naděje)
- 06:00 Kluci ze zámku (Setkání)
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:30 Prasátko Peppa II
- 07:45 Včelka Mája
- 08:10 Bobo
- 08:20 Kravička Henrietta
- 09:00 Ovečka Shaun ve filmu
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:10 Bobo
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Ty Brďo! (Velikonoce)
- 13:25 Top Wing: Ptačí kadeti
- 14:35 Mrňouskové II
- 16:00 Muzisloni (Pouť)
- 16:10 Operace Jauu! X
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:15 Šmoulové
- 18:45 Viky, sůva z nudlí (Koncert)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (24)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Příběhy z lesa
- 07:45 Boháč a chudák
- 12:45 Dešťová víla
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 07:00 Dvě Cecilky
- 07:45 Boháč a chudák
- 10:10 O princezně, která ráčkovala
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 06:00 Moje místa SPECIÁL: Manželé Saudkovi (124)
- 07:20 Rango
- 09:30 Mladý Vinnetou
- 11:35 Kung Fu Panda 2
- 14:50 Za humny je drak
- 16:35 Princ a večernice
- 18:15 Pták ohnivák
- 20:10 S čerty nejsou žerty
- 22:10 Pot a krev
- 00:45 Kriminálka Miami III (Bonnie a Clyde)
- 02:40 Koření
- 06:00 Lovecká sezóna 3
- 07:25 Myšák Stuart Little
- 11:10 Asterix: Sídliště bohů
- 14:50 Dovolená s Andělem
- 16:40 Hrátky s čertem
- 20:20 Přání k narozeninám
- 22:15 John Wick 3
- 00:30 Invaze
- 02:25 Paradox času
- 03:50 Mateřské pouto
- 11:25 Promiň, jsi ženatý!
- 13:25 Táta
- 15:50 Modrý blesk
- 17:40 Zelený sršeň
- 20:00 Velká oříšková loupež 2
- 21:35 Okamžik zlomu
- 23:55 Jízda švárů
- 03:55 TELE TELE
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (5)
- 19:05 Malý Sheldon III (21)
- 19:30 Malý Sheldon IV (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (18)
- 21:45 Přátelé VIII (18)
- 16:40 Na každém kroku (34)
- 18:25 Gilmorova děvčata IV (14)
- 19:20 Gilmorova děvčata IV (15)
- 20:15 Nekonečná láska (57)
- 21:10 Nekonečná láska (58)
- 07:55 Čaro múdrosti a lásky
- 09:00 Husiarka a kráľ
- 11:45 Volajte ma František (1)
- 13:15 Volajte ma František (2)
- 17:15 Sissi
- 20:30 Naučte sa milovať
- 22:05 Syn Boží
- 11:25 Babička
- 15:10 Koloseum: Rímsky skvost
- 18:25 Myši patria do neba
- 20:10 Posledná večera
- 22:30 O bohoch a ľuďoch
- 07:45 Boháč a chudák
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 09:00 Neviditelná loď
- 13:00 Solární bouře
- 15:00 Náš dědek Josef
- 20:20 Muž na radnici (Neschopnost)
- 21:45 Obecná škola
- 07:40 Amazing Spider-Man 2
- 21:00 Hra o trůny V (1)
- 21:50 Hra o trůny V (2)
- 22:45 Hra o trůny V (3)
- 23:45 Hra o trůny V (4)