Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:40 Banánové rybičky
- 01:05 Včelykonoce
- 01:30 Králíka nechci! Uvidíme!
- 01:55 Magie v ulicích
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Červánková královna
- 07:00 Dvě Cecilky
- 07:45 Boháč a chudák
- 09:00 Tajemství Lesní země
- 10:10 O princezně, která ráčkovala
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Agent Hamilton II (2)
- 02:15 Islám
- 02:40 Notes
- 03:25 Historie.cs
- 04:20 Splněný sen Jaroslava Přílučíka
- 04:40 Výpustek
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 06:00 Za zvukem valašského dřeva
- 06:25 Krásy evropského pobřeží (Portugalské útesy)
- 06:35 Výborná SHOW
- 07:20 Krajinou vína po Slovensku (4)
- 07:50 Demetrius a gladiátoři
- 10:50 Počesku (Římov)
- 11:00 Jan Křtitel
- 11:15 Postřehy odjinud (Itálie očima Milana Fridricha)
- 11:20 Poslední den Ježíše z Nazareta
- 11:50 Boží vojáci: Obléhání Malty (2)
- 14:20 Kouzelné momenty přírody
- 15:10 Lachtan Forsterův
- 15:35 Město Hanoj a zátoka Ha Long
- 20:00 Tři dny Kondora
- 22:00 Vdova Coudercová
- 23:30 Historie SS (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Týden v regionech
- 01:36 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Události v regionech
- 04:35 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Branky, body, vteřiny
- 05:20 Interview ČT24
- 05:47 Studio ČT24
- 05:53 Vytrženo z metropole (Astronomie Smíchov)
- 06:00 Zprávy
- 06:15 Události v regionech
- 06:40 Studio ČT24
- 06:46 Vytrženo z metropole (Bufet Koruna)
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Historie.cs
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:25 Branky, body, vteřiny
- 00:40 Svět motorů
- 01:15 Magazín EURO 2024
- 01:45 Absa Cape Epic
- 04:05 Buly - debata expertů
- 04:45 Paralympijský magazín
- 05:10 Branky, body, vteřiny
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 ESA logistika Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV
- 08:20 Panorama
- 09:05 SLUNETA Ústí nad Labem - BK KVIS Pardubice
- 12:00 Panorama
- 12:15 Absa Cape Epic
- 12:50 VK Lvi Praha - VK Trox Příbram
- 15:15 Volejbalový magazín
- 15:35 Touchdown
- 15:50 SKKP Handball Brno - HCB Karviná
- 00:56 Policie v akci
- 04:04 Jak se staví sen
- 04:49 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:06 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:16 M.A.S.H (143)
- 06:39 M.A.S.H (144)
- 07:01 Zoo (Nepochybujte o Viky)
- 08:18 Rachot
- 10:07 Stůj, nebo maminka vystřelí!
- 11:59 Růžový panter
- 13:55 Noc v muzeu
- 16:08 Nebojsa
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Čertoviny
- 22:30 Máme rádi Česko
- 00:22 Simpsonovi XV (Nepřátelé státu)
- 01:08 Simpsonovi XVI (Speciální čarodějnický díl)
- 01:31 Futurama (Má tři slunce)
- 01:54 Futurama (Drtivý odpad)
- 02:18 Brickleberry II (7)
- 02:40 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Placatá planeta)
- 03:07 Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (Pohádková planeta)
- 03:33 Spravedlnost v krvi XII (Pocit viny)
- 04:18 Spravedlnost v krvi XII (Skryté motivy)
- 04:59 Autosalon.tv
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Partička
- 06:57 Autosalon.tv
- 07:55 Těžká dřina
- 08:28 Top Gear 2008 (2)
- 09:34 Top Gear 2009 (2)
- 20:17 Celestinské proroctví
- 04:02 Sběratelé kostí IV (Podvodník v laboratoři)
- 04:48 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:43 Closer VI (Zodpovědnost)
- 07:23 Komisař Rex (Útěk ke smrti)
- 22:06 Closer VI (Spolupráce)
- 01:10 Dámský klub
- 02:49 Dům na Tara Road
- 09:41 Jedině ona
- 11:36 Svatba mé šéfové
- 13:26 Pistolnice
- 15:21 Žít a nechat zemřít
- 17:55 Cesta za živou vodou
- 20:06 Líbáš jako Bůh
- 22:45 Dlouhá noc přežití
- 04:38 Spoutaná láska IV (Výslech)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 07:32 Modrý kód (Dávné lásky)
- 08:50 Slunečná (Převzetí moci)
- 10:15 Prostřeno!
- 10:59 Ano, šéfe!
- 12:08 Rosamunde Pilcher
- 20:08 Rosamunde Pilcher
- 22:00 Modrý kód (Budu tomu věřit)
- 23:13 Zoo (Nepochybujte o Viky)
- 06:00 Kluci ze zámku (Setkání)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (5)
- 07:20 Pohádky ze šípkového keře
- 07:30 Prasátko Peppa II
- 07:35 Nefertine na Nilu
- 07:45 Včelka Mája
- 07:55 Becca a její banda
- 08:10 Bobo
- 08:15 Sovička Ollie
- 08:20 Kravička Henrietta
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ovečka Shaun ve filmu
- 10:25 Velké dobrodružství Čtyřlístku (3)
- 10:40 Velké dobrodružství Čtyřlístku (4)
- 10:55 Muchomůrek a muchlíci: Přátelé lesa
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Den dobrých skutků)
- 11:25 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Becca a její banda
- 12:05 Hej, Hafí! III
- 12:10 Bobo
- 12:20 Sovička Ollie
- 12:25 Kravička Henrietta
- 12:35 Ty Brďo! (Velikonoce)
- 13:00 Zvířecí detektivové
- 13:25 Top Wing: Ptačí kadeti
- 13:50 Kriminálka 5.C (12)
- 14:15 Pohádky ze šípkového keře
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 Mrňouskové II
- 14:40 Už tam budem?
- 15:35 Wifina
- 16:00 Muzisloni (Pouť)
- 16:10 Operace Jauu! X
- 16:40 DVA3
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Viky, sůva z nudlí (Koncert)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (24)
- 19:15 101 Dalmatinská (3)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Příběhy z lesa
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:10 ArtZóna
- 01:05 Kanadská soda VIII (12)
- 01:25 Rande s hvězdou II (Macy Gray)
- 02:30 Telč
- 03:00 Fotografovat módu
- 03:20 Spravedlnost
- 03:40 Terra musica
- 04:05 Uchem jehly
- 04:35 Moudrost
- 04:50 Tvrz Libějovice
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Jesus Christ Superstar
- 22:00 Billy Elliot
- 23:45 Rande s hvězdou II (Seal)
- 08:30 Columbo (Nebezpečná hra)
- 09:50 Rosamunde Pilcher
- 14:45 Modrý kód (Vidět všechno)
- 15:56 Zoo (Test důvěry)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:07 Telebazar
- 23:11 Jak se staví sen - extra
- 00:47 360⁰
- 02:05 Prima Česko
- 02:30 Prima Svět
- 02:56 Prima ČESKO
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Prima Česko
- 14:45 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:21 Prima Svět
- 15:46 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:32 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:40 Banánové rybičky
- 01:05 Včelykonoce
- 01:30 Králíka nechci! Uvidíme!
- 01:55 Magie v ulicích
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Červánková královna
- 07:45 Boháč a chudák
- 09:00 Tajemství Lesní země
- 10:10 O princezně, která ráčkovala
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 AZ-kvíz
- 01:05 Včelykonoce
- 02:15 Dobré ráno
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Červánková královna
- 07:00 Dvě Cecilky
- 07:45 Boháč a chudák
- 09:00 Tajemství Lesní země
- 10:10 O princezně, která ráčkovala
- 11:15 Micimutr
- 12:45 Dešťová víla
- 14:25 Což takhle dát si špenát
- 15:50 Svatební cesta do Jiljí
- 17:15 Korunní princ
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin (11)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 02:15 Dva z Queensu IV (4)
- 02:35 Moje místa (Kristýna Frejová)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (128)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (129)
- 04:25 Farma jako nová (5)
- 05:10 Zahradní proměny V (14)
- 06:00 Moje místa SPECIÁL: Manželé Saudkovi (124)
- 07:20 Rango
- 09:30 Mladý Vinnetou
- 11:35 Kung Fu Panda 2
- 14:50 Za humny je drak
- 16:35 Princ a večernice
- 18:15 Pták ohnivák
- 20:10 S čerty nejsou žerty
- 22:10 Pot a krev
- 04:50 Novashopping
- 06:00 Lovecká sezóna 3
- 07:25 Myšák Stuart Little
- 11:10 Asterix: Sídliště bohů
- 14:50 Dovolená s Andělem
- 16:40 Hrátky s čertem
- 20:20 Přání k narozeninám
- 22:15 John Wick 3
- 00:30 Invaze
- 02:25 Paradox času
- 03:50 Mateřské pouto
- 05:20 Signál
- 07:40 Kriminálka Miami III (Válka gangů)
- 11:25 Promiň, jsi ženatý!
- 13:25 Táta
- 15:50 Modrý blesk
- 17:40 Zelený sršeň
- 20:00 Velká oříšková loupež 2
- 21:35 Okamžik zlomu
- 23:55 Jízda švárů