Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 09:40 Kobra 11 XI (5)
- 12:45 Válka skladů (12)
- 16:40 Kobra 11 XI (7)
- 18:40 Válka skladů (14)
- 19:35 Mistři zastavárny XVIII (70)
- 20:00 Mistři zastavárny XIX (1)
- 20:30 Američtí sběratelé XVI (23)
- 21:25 Pomozte autům III (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger III (7)
- 23:20 Kobra 11 XI (7)
- 00:20 Teorie velkého třesku V (10)
- 02:05 Malý Sheldon III (14)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Průměrňákovi V (23)
- 05:30 Karate ovce (75)
- 06:10 Bakugan: Ozbrojená aliance (69)
- 10:40 Susedia (37)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (1)
- 12:55 Přátelé VIII (14)
- 15:30 Průměrňákovi VI (10)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa VII (3)
- 19:05 Malý Sheldon III (20)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (14)
- 21:40 Přátelé VIII (16)
- 22:35 Bobovy burgery III (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (3)
- 04:55 Riskuj!
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Co na to Češi
- 07:30 MasterChef Česko III (21)
- 12:35 MasterChef Česko III (22)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 16:10 Můj přítel Monk V (1)
- 17:10 Můj přítel Monk V (2)
- 20:00 Můj přítel Monk V (5)
- 20:50 Můj přítel Monk V (6)
- 21:45 Beze stopy IV (Nový život)
- 04:00 Ulice (4212)
- 06:15 Ulice (4214)
- 10:30 Oteckovia (78)
- 12:25 Nekonečná láska (52)
- 16:40 Na každém kroku (32)
- 18:25 Gilmorova děvčata IV (12)
- 19:20 Gilmorova děvčata IV (13)
- 20:15 Nekonečná láska (55)
- 21:10 Nekonečná láska (56)
- 01:25 Správy RTVS "N"
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 03:35 Správy RTVS "N"
- 04:30 Góly - body - sekundy
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:10 Doktor z hôr (Šťastie a tiene)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Reportéri
- 17:05 Detektívi zo severu IV (Strach)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Hit roka
- 21:40 Lekárka z ostrova (2)
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:20 Jurošík "N"
- 06:25 Jurošík "N"
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:50 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:00 Ronja, dcéra lúpežníka
- 07:25 Autosalón
- 07:55 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 13:10 Impresionisti a Seina
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 19:00 Príbehy z čarovnej záhrady
- 19:10 Ronja, dcéra lúpežníka
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:40 Noc v archíve
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 09:00 Červánková královna
- 10:25 Přezůvky štěstí
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Dick Whittington
- 13:45 Perly a růže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:45 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (2)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 01:10 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:00 Kluci v akci
- 12:30 Dick Whittington
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 20:10 Boží mlýny (2)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 02:20 Léto 85
- 05:20 Arthur a Minimojové
- 07:10 Poslední družička
- 08:50 O myšce a medvědovi
- 14:05 Severní moře v plamenech
- 18:05 Nádech pro lásku
- 20:15 Divoké srdce
- 22:10 Rituální zabiják
- 23:50 Nájemník
- 01:15 Aféry 2 (Školní kabinet)
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Soudní síň (Živí milenku, děti ne)
- 03:25 Soudní síň (Ruleta)
- 04:10 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Ruleta)
- 09:00 Soudní síň (Nevděčný vnuk)
- 10:55 První oddělení
- 11:50 Soudní síň - cz (Vrátilo se ti to)
- 12:50 Soudní síň (Hanba na sociální síti)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Aféry 2 (Zrcadlo)
- 23:00 V sedmém nebi
- 01:15 Aj múdry schybí
- 02:00 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože III
- 09:50 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Chlapi neplačú IV
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Chlapi neplačú IV
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia
- 21:15 Susedia
- 22:00 Svadba na prvý pohľad III
- 23:15 Farma
- 00:00 Posedlost
- 01:50 Utajený šéf VI (2)
- 06:00 Dům snů VII (25)
- 06:50 Dům snů - souboj III (3)
- 07:40 Úžasné prostory George Clarka X (2)
- 09:50 Výjimečné manželky (3)
- 16:25 Italská města, italské chutě IV (1)
- 16:55 Mistři dřeva II (2)
- 17:55 Utajený šéf VI (3)
- 22:00 Krvavá laguna
- 23:50 Podvod
- 00:45 Ovce mezi vlky
- 02:25 8 Mile
- 09:05 Chuť na lásku
- 10:35 Wonka
- 14:20 Láska podle plánu
- 16:10 International
- 18:10 Dunkerk
- 20:00 Protest
- 21:50 Nepřemožitelná Tatiana Suarez
- 23:10 Malujeme s Johnem III (4)
- 23:45 Trojúhelník smutku
- 11:20 To nic, drahá
- 16:30 Děcka jsou v pohodě 2
- 17:55 Panna, nebo orel
- 19:30 Shazam! Hněv bohů
- 21:40 Sedmilhářky II (1)
- 22:25 Děti zla (7)
- 23:15 Nejtemnější hodina
- 00:50 Sisu
- 04:10 Ex Machina
- 06:00 Vánoční pohádka
- 09:30 Přátelé X (13)
- 09:55 Přátelé X (14)
- 10:20 Přátelé X (15)
- 17:05 Meg 2: Příkop
- 21:00 Veliká (5)
- 21:55 Barry III (Odpouštím Jeffovi)
- 22:25 Barry III (Limonáda)
- 22:55 Režim (4)