Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Červánková královna
- 10:00 Kluci v akci
- 10:25 Přezůvky štěstí
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Dick Whittington
- 13:45 Perly a růže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:45 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (2)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a soudcův dům
- 00:15 USS Indianapolis: Napospas žralokům (1)
- 01:00 Svědkové času II. - Starověké Řecko (Posvátná místa)
- 01:25 Na moll
- 02:35 To mě baví
- 03:30 Na cestě
- 03:55 Královničky
- 04:45 Hanička
- 05:05 Nedej se (Odpady pod kontrolou)
- 05:25 Občanské noviny (Otevřené Chaloupky)
- 05:30 Lachtan Forsterův
- 05:59 Dobré ráno
- 10:20 Roucho
- 12:30 Mikulov
- 12:50 Déšť známý i neznámý (3)
- 13:45 My, občané Protektorátu (3)
- 14:40 Tvořivá díla zvířecí říše (1)
- 15:35 Serengeti II (2)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Stezka Českem (4)
- 21:20 Skryté skvosty II. (4)
- 21:50 Jak orat s čertem, život s mnohočetným myelomem
- 22:45 Válka obrazů
- 23:40 Kennedy, Sinatra a mafie (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Události v regionech
- 00:35 Události v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Regiony ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Události v regionech
- 02:35 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Zajímavosti z regionů
- 03:35 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Interview ČT24
- 04:47 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:15 Události v regionech
- 05:40 Studio ČT24
- 05:50 Vytrženo z metropole (Vila Apolinář)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:02 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:05 Paralympijský magazín
- 05:30 Volejbalový magazín
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 07:50 Panorama
- 10:30 TCL V Repre
- 11:30 Sokolský zpravodaj
- 11:45 Paralympijský magazín
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice
- 17:45 V šachu
- 21:45 Buly - debata expertů
- 00:45 Policie v akci
- 01:34 Policie Hamburk VI (Černá smrt)
- 02:23 Policie Hamburk VII (Pod hladinou)
- 03:12 Closer VI (Letušky)
- 03:59 Jak se staví sen
- 04:49 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (139)
- 07:26 M.A.S.H (140)
- 07:56 M.A.S.H (141)
- 08:26 M.A.S.H (142)
- 08:56 M.A.S.H (143)
- 09:27 Polda VI (Sex, drogy, rock’n’roll)
- 14:27 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:44 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Nepochybujte o Viky)
- 21:45 Inkognito
- 22:53 Inkognito
- 23:54 Ano, šéfe!
- 00:00 Simpsonovi XV (Chyť je, když to dokážeš)
- 00:46 Futurama (Útěk z Planety robotů)
- 01:10 Futurama (Konzerva za všechny prachy)
- 01:35 Brickleberry II (6)
- 01:55 Top Gear 2008 (9)
- 02:53 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Zázračné pilulky)
- 03:19 Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (Superdům)
- 04:30 Spravedlnost v krvi XII (Pocit viny)
- 05:10 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Autosalon.tv
- 06:51 Partička L
- 08:03 Re-play
- 08:30 Top Gear 2008 (1)
- 09:36 Top Gear 2009 (1)
- 16:21 Hvězdná brána IV (Rok 2010)
- 17:24 Futurama (Má tři slunce)
- 17:53 Futurama (Drtivý odpad)
- 20:17 Partička L
- 21:47 Prima Pauza: Partička
- 21:51 Prima Pauza: Partička
- 21:57 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Rychlý jako blesk
- 23:59 Simpsonovi XV (Takoví jsme nebyli)
- 04:32 Sběratelé kostí IV (Socha s lebkou)
- 05:13 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 07:22 Komisař Rex (Dokonalá vražda)
- 00:25 Sekuriťák
- 01:56 Zhoubné vztahy
- 03:19 Výkřik ve tmě
- 06:00 M.A.S.H
- 06:23 Námořní vyšetřovací služba VII (Rodina)
- 06:25 M.A.S.H
- 07:12 Námořní vyšetřovací služba VII (Let z Paříže)
- 08:07 Dům na Tara Road
- 10:02 Cesta za králem trollů
- 12:07 King: Návrat domů
- 13:59 Deštivý den v New Yorku
- 15:47 Robin Hood
- 17:55 Pistolnice
- 20:07 Rozpuštěný a vypuštěný
- 21:28 Hodně štěstí, pane Veliký
- 23:33 Krokodýl zabiják
- 04:46 Spoutaná láska IV (Stará láska nerezaví)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:35 Prostřeno!
- 10:21 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:15 Rosamunde Pilcher
- 20:08 Rosamunde Pilcher
- 06:00 Kluci ze zámku (V lese)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola IV
- 07:00 Tajný život kluků II (4)
- 07:20 Pohádky z mechu a kapradí
- 07:30 Prasátko Peppa II
- 07:35 Nefertine na Nilu
- 07:45 Včelka Mája
- 08:00 Becca a její banda
- 08:10 Hej, Hafí! III
- 08:20 Bobo
- 08:25 Sovička Ollie
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Tlapková patrola: Film
- 10:25 Velké dobrodružství Čtyřlístku (1)
- 10:40 Velké dobrodružství Čtyřlístku (2)
- 11:00 Kocour v botách: Tři ďáblíci
- 11:15 Nefertine na Nilu
- 11:25 Včelka Mája
- 11:40 Becca a její banda
- 11:50 Hej, Hafí! III
- 11:55 Bobo
- 12:05 Sovička Ollie
- 12:10 Kravička Henrietta
- 12:20 Příběhy z lesa
- 12:30 TvMiniUni (Veselé Velikonoce!)
- 12:55 Výtvarka!
- 13:20 Top Wing: Ptačí kadeti
- 13:45 Nuly a jedničky (Cestování časem)
- 14:00 Koumando
- 14:15 Pohádky z mechu a kapradí
- 14:20 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:30 Mrňouskové II
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:05 Tajný život kluků II (4)
- 15:30 Filharmonici na ulici
- 15:45 Občanka
- 16:00 Muzisloni (Píseň mořských vlků)
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:15 Superhrdinové
- 16:30 Zip Zip
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Tance z pohádkového rance
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax Turbo
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Viky, sůva z nudlí (Motýli)
- 18:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (23)
- 19:20 101 Dalmatinská (2)
- 19:40 Mrňouskové II
- 19:45 Příběhy z lesa
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kroky a skoky české animace (2)
- 20:40 Callasová a Onassis (1)
- 00:17 The Voice USA XXIII (11)
- 02:14 Neuvěřitelné dorty II (7)
- 02:39 Neuvěřitelné dorty II (8)
- 10:31 Neuvěřitelné dorty II (5)
- 10:54 Neuvěřitelné dorty II (6)
- 11:16 Prostřeno!
- 08:42 Columbo (Prázdný rám)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:06 7 pádů Honzy Dědka
- 23:08 Jak se staví sen - extra
- 00:20 360⁰
- 01:22 360⁰
- 01:40 Co na to vaše peněženka
- 02:16 Prima Česko
- 02:41 Prima Svět
- 03:09 Hlavní zprávy
- 03:53 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:24 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 6. 4.)
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Speciál: Důchodová reforma
- 14:00 Speciál: Důchodová reforma
- 14:30 Speciál: Důchodová reforma
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Prezidentské volby SK (do 5. 4.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 20:53 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 6. 4.)
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:31 Záchrana zřícenin (Stodola pod duby)
- 05:15 Prima Svět
- 05:40 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:00 Ptačí říše
- 07:00 Odhalené skvosty: Monumenty Francie (Marseille)
- 08:08 Levhart a hyena: Nečekaní spojenci
- 09:12 Prima Česko
- 09:45 Prima Svět
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Banánové rybičky
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Červánková královna
- 10:00 Kluci v akci
- 10:25 Přezůvky štěstí
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 13:45 Perly a růže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:45 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (2)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a soudcův dům
- 01:10 AZ-kvíz
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Červánková královna
- 10:00 Kluci v akci
- 10:25 Přezůvky štěstí
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 13:45 Perly a růže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:45 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Boží mlýny (2)
- 21:05 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:05 Na stopě
- 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:30 Maigret a soudcův dům
- 01:10 Dva z Queensu
- 02:40 TaJeMno III (10)
- 03:20 Výleťák (128)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (126)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (127)
- 04:20 Farma jako nová (4)
- 05:10 Zahradní proměny V (13)
- 06:00 Ve dvou se to lépe vaří (16)
- 06:10 Dobré místo IV (4)
- 06:35 Moje místa (Kristýna Frejová)
- 07:35 Případy detektiva Murdocha III (13)
- 08:30 Farma jako nová (5)
- 09:30 Zahradní proměny V (14)
- 10:30 Vražedná čísla III (1)
- 20:10 Vesničko má středisková
- 21:55 Lajna (6)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:40 Ulice (4668)
- 09:40 Kriminálka Anděl (Baba na zabití)
- 14:30 Kriminálka Miami III (Bonnie a Clyde)
- 15:30 Výměna manželek
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Vezmeš si mě?)
- 21:40 Zlatá labuť (46)
- 23:00 Na vaší straně
- 23:45 Kriminálka Miami III (Válka gangů)
- 01:55 7 životů
- 04:05 Kriminálka Las Vegas IV (Konec sázek)
- 04:55 La La Land
- 06:50 Který je ten pravý?
- 10:35 Poznáš, až to přijde?
- 13:00 Signál
- 18:10 Modrý blesk
- 20:00 Hrozba z hlubin
- 22:35 Jízda švárů