Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:40 Z metropole
- 10:00 Rytmus
- 10:20 Všechnopárty
- 16:45 Na cestě po novozélandském Canterbury
- 17:40 Černé ovce
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Bábovky
- 21:45 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 23:05 Komisař Moulin (Zbojník)
- 00:00 Zemřít znovu
- 03:35 Tábor
- 03:50 Zveme vás... do pálenice
- 08:30 Zmrzlá planeta II (6)
- 09:20 Alhambra, perla Andalusie
- 12:50 Tany
- 14:10 Operace Barbarossa (2)
- 14:55 Kouzlo panenek (1)
- 15:25 Zvířecí Einsteinové (2)
- 16:15 Záhada kodexu XIV A 13
- 17:10 Krásné země z výšky (Island)
- 22:35 Česko na drogách (4)
- 22:55 Mistři šifer (Kód studené války)
- 23:45 Agent Hamilton (6)
- 07:40 M.A.S.H (13)
- 08:13 M.A.S.H (14)
- 08:46 M.A.S.H (15)
- 09:19 Zalez do spacáku (2)
- 12:32 Closer IV (Třešničky)
- 15:30 Ano, šéfe!
- 17:58 Prostřeno!
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:15 Zoo (Rozchod?)
- 23:00 7 pádů Honzy Dědka
- 02:00 Top Gear VI (10)
- 04:05 Živí mrtví X (Na stopě)
- 06:55 Partička
- 07:37 Fotr na tripu IV
- 08:17 Top Gear VI (6)
- 09:20 Top Gear VI (11)
- 20:16 Partička L
- 22:15 Dexter: Nová krev (Zůstane to v rodině)
- 23:26 Plnej kotel
- 08:28 Steve Jobs
- 11:02 Očima Tammy Faye
- 13:38 Bez návodu
- 16:12 Životní závod
- 17:53 Co jsme komu zase udělali?
- 20:08 Ad Astra: Osudová mise
- 06:25 Ne-Ne
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Já, Frankie (19)
- 07:20 Prasátko Peppa II
- 07:25 Zou III
- 07:50 Chuggington VI - Veselé vláčky
- 08:20 Kazubovi!
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Hry)
- 09:20 Angličtina s Hurvínkem
- 09:30 Lišák a Zajda
- 09:45 Ne-Ne
- 09:55 Úžasná zvířata
- 10:20 Údolí Muminků
- 10:45 Vyber si svůj sport
- 11:00 Pan Hračička
- 11:50 Chuggington VI - Veselé vláčky
- 12:20 Kazubovi!
- 12:35 Divoké sny Maxipsa Fíka (O Minifíkovi)
- 13:00 Grace a úžasné stroje II
- 13:15 Operace Jauu! zkus to doma
- 13:30 Lovci pokladů
- 13:40 Lovci pokladů
- 13:55 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči
- 16:00 Klíč k hudbě
- 16:45 Ty Brďo! (Rýmy a šprýmy)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dynotrax II
- 18:10 Šmoulové
- 18:45 Divoké sny Maxipsa Fíka (O nevěstě)
- 18:55 Kuřecí četa (9)
- 19:15 Phineas a Ferb IV (35)
- 19:40 Mrňouskové II
- 00:30 Přeživší
- 04:15 Zahradní proměny IV (8)
- 05:10 Zahradní proměny IV (9)
- 09:15 Zahradní proměny IV (10)
- 20:10 Řetěz
- 01:20 Drive Angry
- 04:55 Tajný život mazlíčků 2
- 06:10 Bláznivá svoboda
- 09:40 Hrátky s ohněm
- 11:30 Spider-Man 2
- 16:00 Johnny English se vrací
- 20:00 Rychle a zběsile 6
- 22:30 Transcendence
- 04:35 Susedia VI (13)
- 15:25 Průměrňákovi VII (24)
- 16:45 Průměrňákovi VIII (1)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (13)
- 18:10 Dva a půl chlapa III (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku IX (21)
- 21:35 Přátelé IV (24)
- 22:05 Přátelé V (1)
- 22:30 Americký táta VIII (14)
- 03:35 Chcete být milionářem?
- 04:25 Riskuj!
- 20:50 Můj přítel Monk (1)
- 21:45 Odložené případy VI (Šakalové)
- 16:35 Mateřská láska (94)
- 18:30 Gilmorova děvčata (13)
- 19:20 Gilmorova děvčata (14)
- 20:15 Nauč mě milovat (31)
- 21:10 Nauč mě milovat (32)