Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 02:30 Svět motorů
- 03:30 Branky, body, vteřiny
- 03:45 EURO 2020 (Česko - Anglie)
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Reprezentace 2024 (Česko - Severní Makedonie)
- 07:45 Volejbalový magazín
- 08:00 Panorama
- 08:25 BBV po 25 letech
- 08:45 MS v moderním pětiboji 2024 Čína (MS Čína)
- 13:05 OZP 50 Podralsko
- 13:10 Příbramský půlmaraton
- 13:20 Akrobatický rokenrol 2024 (Black Cup)
- 13:55 Český orienťák
- 01:45 PFL Europe 2
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Fotbal: FC Nantes - Stade Lavallois
- 15:00 PFL Europe 2
- 18:45 NHL News
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ragby: Skotsko - Francie
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Jan Koller: Příběh obyčejného kluka
- 22:30 Spade poker show 2024 (14)
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 23:20 NHL: Florida Panthers - Edmonton Oilers
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Ragby: Skotsko - Francie
- 22:00 4Islands Croatia
- 22:30 1:1 Sport Show (71)
- 23:15 České taekwondo ITF (2)
- 23:30 PFL 4
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS 10
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS 21
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE_2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 07
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 04:00 HELLAS RALLY RAID 2021
- 04:30 HELLAS RALLY RAID 2019
- 05:00 BOARD STORIES
- 05:30 BOARD STORIES
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 3
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS 10
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS 21
- 08:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 07
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 10:00 AUTOSPEED 2019 08
- 10:30 AUTOSPEED 2019 09
- 11:00 INSIDE SAILING 2018
- 11:30 INSIDE SAILING 2018
- 12:00 CAPE EPIC 2022
- 12:30 CAPE EPIC 2022
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 14:00 WILD SURF 17010
- 14:30 WILD SURF 17011
- 15:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 15:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 16:00 RACING THE WORLD 2021_03
- 16:30 RACING THE WORLD 2021_04
- 17:00 BOAT SHOW 4K 06012
- 17:30 BOAT SHOW 4K 06013
- 18:00 SPORTS MAX 36
- 18:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 19:00 GEARING UP 2019/2021_08
- 19:30 GEARING UP 2019/2021_09
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 6)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 7)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 21:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 22:00 GP RACING 2022 36
- 22:30 GP RACING 2022 37
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 2
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 3
- 00:15 Cyklistika
- 02:00 Cyklistika
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Tenis
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 09:30 Triatlon
- 10:30 Horská kola
- 11:15 Horská kola
- 12:00 Cyklistika
- 13:00 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 17:15 Horská kola
- 17:45 Olympijské hry
- 18:15 Skateboarding
- 18:30 Tenis
- 19:45 Vytrvalostní závody
- 21:15 Cyklistika
- 21:45 Vytrvalostní závody
- 23:30 Horská kola
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Cyklistika
- 04:30 Cyklistika
- 06:00 Vytrvalostní závody
- 07:15 Vytrvalostní závody
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Lezení
- 10:30 Lezení
- 11:30 Olympijské hry
- 12:00 Skateboarding
- 12:15 Vytrvalostní závody
- 13:15 Vytrvalostní závody
- 14:45 Vytrvalostní závody
- 18:15 Cyklistika
- 19:15 Cyklistika
- 20:30 Horská kola
- 21:00 Tenis
- 22:30 Tenis
- 00:00 Fotbal: Nizozemsko - Island
- 02:15 Fotbal: San Marino - Kypr
- 18:15 MVP
- 19:00 Lední hokej: Davos - Lausanne
- 04:00 Fotbal: Česká republika - Severní Makedonie
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 10:00 Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
- 11:00 Tenis
- 13:00 Tenis
- 15:00 Tenis
- 19:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 19:30 Tenis
- 21:30 Tenis
- 23:30 Box: TOP 25 KO 3/1
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Japonsko - Panama
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Taliansko - Indonézia
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Sonoma 250
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 ME vo vzpieraní
- 00:15 Rychlé kolo: Bentley GT Speed (45)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (46)
- 01:10 Výlet do Norska: Elektromobilita, fjordy a krásné silnice (47)
- 01:40 Blochovy rozbory (48)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (49)
- 02:35 Test automobilu: Hyundai Kona N (50)
- 02:40 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz G EQ (51)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (52)
- 03:10 Garáž 21 (53)
- 03:40 Zprávy (54)
- 03:45 Poklady v garáži (55)
- 08:10 Zprávy (6)
- 08:15 FIA European Truck Racing Championship: Misano (7)
- 08:45 Rychlé kolo: Opel Ascona A (8)
- 09:15 Rychlé kolo: Bentley GT Speed (9)
- 09:40 Zprávy (10)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (11)
- 12:00 Zprávy (17)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (18)
- 12:20 Garáž 21 (19)
- 12:45 Poklady v garáži (20)
- 13:15 Poklady v garáži (21)
- 13:45 Návštěva u Bentleye: Konec jedné motoristické éry (22)
- 16:30 Opel Astra (27)
- 16:45 Milujeme auta (28)
- 17:15 Eastside Motors: Ztrátový obchod? (29)
- 22:10 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz G EQ (39)
- 22:25 Zprávy (40)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (41)
- 22:45 Garáž 21 (42)
- 23:15 Poklady v garáži (43)
- 23:45 Poklady v garáži (44)
- 00:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 00:30 Magazín Energofish (91)
- 01:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 01:30 S nástrahami Bait Bait na stopě velkých kaprů jezera Balaton (Východní pánev 2.díl)
- 02:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 1.díl)
- 02:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 2.díl)
- 03:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov s lukem na Balkáně 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (14)
- 04:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 1.díl)
- 04:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 2.díl)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Divoká zvířata - Po stopách Zsigmonda Szécsényiho 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Divoká zvířata - Po stopách Zsigmonda Szécsényiho 2.díl)
- 06:00 V jednotě s přírodou (Divoká zvířata - Po stopách Zsigmonda Szécsényiho 3.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Jarní method v zátoce Pilismarót)
- 07:00 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Bystřice 1.díl)
- 07:30 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Bystřice 2.díl)
- 01:15 Vizes Europa-bajnoksag - Muuszas
- 02:30 Csak az ETO
- 03:00 EURO2024 - A csapatok
- 03:25 Jovunk!
- 03:55 Pecatura
- 04:20 Kerekpartura
- 04:50 Asztalitenisz magazin
- 05:10 Szabadido
- 05:35 Vizes Europa-bajnoksag - Muuszas
- 07:00 Nemzeti Sporthirado
- 07:30 Atletikai Europa-bajnoksag
- 10:15 Nemzeti Sporthirado
- 10:30 Vizes Europa-bajnoksag - Muuszas
- 11:40 Vizilabda magazin
- 12:00 Vizes Europa-bajnoksag - Nyiltvizi uszas
- 13:20 Pecatura
- 13:55 Napos Oldal
- 20:05 EB-tol EB-ig
- 21:45 Nemzeti Sporthirado
- 00:15 Sport bez obalu (4)
- 01:00 Fotbal mezinárodní přátelské utkání
- 03:10 Český hokej 2. liga
- 06:25 Lakros NLL
- 08:00 Závěr vysílání
- 09:00 Boxlakros NBLL
- 13:00 Sport bez obalu (10)
- 13:30 Cover (12)
- 13:45 Dostihy
- 17:50 Zdravě na talíři (29)