Beze stopy

Beze stopy

S04E06 - Černá vdova

3.4. 11:45
Nova Gold
55 minut
2005
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Starší žena požádá policisty o objasnění únosu svého zetě, jenž byl se svou ženou v Mexiku na dovolené. Při nočním karnevalu byl unesen, jeho manželka zůstává na místě a jedná s únosci. Část agentů odlétá na místo, ostatní prošetřují okolnosti v místě bydliště. Brzy zjistí, že manželka je do únosu také zapletena.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 5
S05E10

Anděl na poli

13.5. 11:45, Nova Gold, 55 minut

Anděl na poli

Policisté tentokrát pátrají po ženě, která zmizela v době, kdy prodělávala poslední stadium zhoubného mozkového nádoru. Policisté zjistí, že žena před svým zmizením navštěvovala komunitu podobně nemocných lidí. Právě z ní po smrti jednoho z nich odešla s neznámým mužem a už se neukázala. Byl to přítel jedné zdravotní sestry, který nemocným kradl jejich medikamenty. Žena ho při tom přistihla.(TV Nova)

S05E11

Zmizelý

14.5. 11:55, Nova Gold, 60 minut

Zmizelý

Policisté hledají mladého nadějného hráče basketballu. Ten se ztratil po úspěšném zápase. Nejdříve pátrají v jeho neutěšené rodině, pak začnou pátrat i mezi kolegy z týmu. Brzy narazí na to, že na večírku, který proběhl po zápase, byla zřejmě znásilněna mladá dívka. Tu se sice podaří nalézt, zdá se však, že ona nemá s případem nic společného. Do hry se dostává opět jeden z hráčů, který je však také pohřešovaný. Někdo ho unesl.(TV Nova)

S05E12

Pád letadla

15.5. 11:40, Nova Gold, 60 minut

Pád letadla

Policisté pátrají po zmizelém leteckém dispečerovi. Ten jednoho dne zmizel ze svého domu po těžké službě ve sněhové vánici. Při zjišťování okolností vyjde najevo, že mu vyhrožoval jakýsi Arab za to, že ho nahlásil, když změnil směr svého letu. Jak však policisté zjistí, tato stopa je zavádějící. Sám dispečer se zapletl s pašeráky drog. Potají naváděl jejich letadla. Když se jeho syn těžce zadlužil při hazardních hrách, rozhodl se pašeráky zabít a peníze z drog použít na zaplacení synova dluhu. Jenže se při tom pohádal s podvodným sázkařem a došlo i na pěsti.(TV Nova)

S05E13

Závody jedlíků

16.5. 11:45, Nova Gold, 60 minut

Závody jedlíků

Policisté hledají mladíka, vítěze soutěže v pojídání chilli. Zprvu jsou přesvědčeni, že mladý muž zaplatil za svou neochotu v soutěži podvádět a spolupracovat s lidmi okolo nelegálního sázení. Zjistí však, že jeden z těchto lidí se ho pokusil otrávit a že zmizelý měl těžký konflikt s místním pasákem.(TV Nova)

S05E14

V rozpuku

17.5. 11:45, Nova Gold, 60 minut

V rozpuku

Majitel galerie nahlásí zmizení mladé umělkyně. Policisté zjistí, že se jednalo o známou malířku, která získávala náměty na své obrazy tak, že fotila lidi ze svého okolí a fotografii přenesla na plátno. Dívka měla značný psychický problém spojený s něčím špatným z jejího mládí. Když se policistům podaří najít dívčina nevlastního otce, ukáže se, že dívka zažila jakousi příhodu na místním mostě, kde zemřela její spolužačka. Obraz, který najdou v jejím ateliéru, tuto příhodu připomíná...(TV Nova)

S05E15

Kufr s penězi

18.5. 02:15, Nova Gold, 40 minut

Kufr s penězi

Policisté hledají vedoucího údržbářské firmy v čističce vody. Ten zmizel chvíli poté, co musel vyhodit ze zaměstnání starého muže. Jelikož se stařík zabarikádoval v domě a střílel po příchozích, jsou policisté přesvědčeni, že právě on by mohl být tím, kdo muže někde drží. Brzy však zjistí, že pohřešovaný vystupuje pod jinou identitou. Pomalu se před nimi odkrývá příběh tří venkovských mužů bez práce, kteří okradli mafiány.(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S05E16

Bez tebe

20.5. 21:55, Nova Gold, 55 minut

Bez tebe

Tentokrát se v nepříjemné situaci ocitne sama vyšetřovatelka Elena, když jí kdosi unese dceru Sofii. Ona sama Jackovi tvrdí, že za únosem stojí její bývalý partner Carlos. Její podezření se potvrdí, když se týmu podaří najít muže, který únos provedl na Carlosovu objednávku. Bohužel holčička je stále neznámo kde.(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S05E17

V hlubině moře

21.5. 21:55, Nova Gold, 55 minut

V hlubině moře

Známá senátorka zmizí a Jackův tým dostane za úkol ji najít. Senátorka propustila před několika dny svého šéfa kanceláře a ten byl později nalezen oběšený. Nebyla to sebevražda, ale vražda. Jack postupně zjišťuje, že za zmizením ženy je lobbing velké naftové společnosti. Když ji najdou na pláži mrtvou, Jack pochopí, že bude velký problém vrahovi cokoliv řádně prokázat. Přesto najde způsob, jak pomoci spravedlnosti.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S05E18

Kontakty

22.5. 21:55, Nova Gold, 55 minut

Kontakty

Policisté pátrají po patnáctileté dívce, která zmizela z domova, kde žila se svým nemocným dědečkem. Zprvu jsou přesvědčeni, že zmizení má co dělat s mladíky, kteří ji v internetové kavárně obtěžovali. Brzy však zjistí, že ji zneužil pedofil. Od toho sice utekla, ale nikdo neví kam. Teprve když objeví, že dopis, o němž mluvila na své internetové stránce, byl od jejího otce, o kterém jí její dědeček tvrdil, že je mrtvý, policisté vědí, kde ji mají hledat.(TV Nova)

Dostupné za 4 dny
S05E19

Odpočívej v pokoji

23.5. 21:55, Nova Gold, 60 minut

Odpočívej v pokoji

Samanthina sestra Emily zmizí. Samantha se zprvu snaží vyřešit vše s místními policisty sama, ale dozví se to Jack a do vyšetřování se také zapojí. Emily má šestnáctiletého syna, který nutně potřebuje transplantaci kostní dřeně. Právě ona, jako matka, která se ho kdysi vzdala a dala ho k adopci, se mu dnes snaží pomoci. Samantha zjistí, že kostní dřeň její sestry se však nehodí. Je jasné, že by se tedy mohla hodit dřeň biologického otce. Samantha tak musí říci pravdu...(TV Nova)

Dostupné za 5 dnů
S05E20

Na povrchu

24.5. 21:55, Nova Gold, 55 minut

Na povrchu

Mladému rasově smíšenému páru se na místním trhu ztratí malý syn. Tým zjistí, že muž má bohatého otce, který kvůli svým rasistickým názorům synovu rodinu neschvaloval. To přivádí policisty na myšlenku, že by za celou kauzou mohl stát právě dědeček. Mezitím únosci kontaktují rodinu pomocí SMS a požadují peníze. Při předávce je však otec dítěte těžce postřelen. Motorka únosce přivede policisty na stopu skutečného pachatele.(TV Nova)

Podobné tituly

Právo a pořádek

O pořadu

česky česky
2005
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...(oficiální text distributora)

Hrají

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Eric Close, Enrique Murciano, Marianne Jean-Baptiste