Odložené případy

Odložené případy

S06E23 - Rodinná tradice

23.2. 12:00
Nova Gold
55 minut
2009
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Vyšetřování pokračuje. Rushová je vytlačena ze silnice služebním autem akademie. Všechny stopy vedou ke kadetu Lawrenci Gardenerovi, který je nalezen oběšený ve svém pokoji. Detektivové zjišťují, že Kate napadl Ryan Stewart, který žárlil na její výkony i na to, že je populárnější než on. Cooper se snaží smířit s dcerou a píše jí velmi emotivní dopis. Na konci dílu to vypadá, že se Rushové všechno jenom zdálo. Její dedukce v bezvědomí jsou však přesné.(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Miami
Grantchester
Myšlenky zločince

O pořadu

česky česky
2009
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění.

Tvůrci

Jeannot Szwarc

Hrají

Tracie Thoms, Brant Cotton, Max Adler, Jesse Plemons, Jeremy Ratchford, John Finn, Raymond J. Barry, Jake McLaughlin, Kathryn Morris, Thom Barry, Jessica Tuck, Joe Penny, Dennis Hill, Danny Pino, Michael Ironside, Maddy Curley, Daniel Baldwin, Keith Pillow