Lovci zločinců

Lovci zločinců

S01E16 - Riskantní podnik

7.12. 22:50
Nova Gold
55 minut
2012
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Jako další rizikovou osobu vyhodnotí Finchův počítač Adama Saunderse, makléře z Wall Street. Adam má tajný vztah s jednou z vrcholných manažerek společnosti a je vyšetřován finančním inspektorem. Ten má podezření, že je zapleten do nelegálního obchodu s cennými papíry. Vše se ještě zkomplikuje, když se tým profesionálních vrahů pokusí Adama zabít. Reese ho zachrání a Finch se pro změnu postará o to, aby zpronevěřené peníze nezmizely. Nicméně všichni tuší, že za nitky tahal někdo daleko mocnější...(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Myšlenky zločince
S.W.A.T.
Právo a pořádek
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

O pořadu

česky česky
2012
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití).(Bajsf)

Tvůrci

Jeff T. Thomas

Hrají

Enrico Colantoni, Taraji P. Henson, John Scurti, Deirdre O'Connell, Michael Emerson, Scott Cohen, Matt Lauria, James Caviezel, Noelle Beck, Austin Lysy, Mike Houston, David Furr, David Valcin, Bhavesh Patel