Lovci zločinců

Lovci zločinců

S01E16 - Riskantní podnik

7.12. 22:50
Nova Gold
55 minut
2012
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Jako další rizikovou osobu vyhodnotí Finchův počítač Adama Saunderse, makléře z Wall Street. Adam má tajný vztah s jednou z vrcholných manažerek společnosti a je vyšetřován finančním inspektorem. Ten má podezření, že je zapleten do nelegálního obchodu s cennými papíry. Vše se ještě zkomplikuje, když se tým profesionálních vrahů pokusí Adama zabít. Reese ho zachrání a Finch se pro změnu postará o to, aby zpronevěřené peníze nezmizely. Nicméně všichni tuší, že za nitky tahal někdo daleko mocnější...(TV Nova)

Více informací
S04E18

Lov

17.2. 11:00, Nova Gold, 55 minut

Lov

Stroj vyžreboval číslo lovkyne ľudí, Frankie Wellseovej, ktorá sa pokúša dostať svojho šéfa Raya Pratta, ktorému sa chce pomstiť za smrť svojho brata. Ray navyše svojmu zamestnávateľovi ukradol značnú časť peňazí. Teraz po Rayovi ide nielen jeho bývalý zamestnávateľ, Frankie, ale aj miestni gangstri, ktorí pochopia, že Ray ohrozuje aj ich. Tím súčasne rieši aj druhý prípad. Stroj totiž vygeneroval číslo Beth, ktorej Finch nedávno inštaloval do počítača svoj špeciálny softvér.(TV Markíza)

S04E19

Najdi a znič

18.2. 11:00, Nova Gold, 55 minut

Najdi a znič

Stroj označí jako rizikovou osobu ředitele softwarového gigantu. Je označen za defraudanta, zatčen a křivě obviněn. Před zabitím spoluvězněm ho zachrání Reese. Vyjde najevo, že po něm jde Samaritán a krach na burze způsobil právě kvůli tomu, aby ho finančně zničil. Finch a ostatní najdou tajnou základnu Samaritána. Dojde tam k přestřelce s jeho agenty. Root se zmocní záhadného kufříku, uvnitř ale najde jen Fabergeovo vejce.(TV Nova)

S04E20

Neznámá země

19.2. 11:10, Nova Gold, 55 minut

Neznámá země

Tím rieši prípad, ktorý je spojený s vraždou, ktorá sa stala dávno v minulosti. Stroj totiž vygeneruje meno Chasea Pattersona, ktorý bol kedysi obvinený z vyvraždenia celej rodiny svojich príbuzných. Chaseovi sa podarilo vtedy utiecť a celých sedem rokov sa skrýval v Paríži. Dnes sa vrátil a ihneď sa ocitá v ohrození.(TV Markíza)

S04E21

Ústav

20.2. 11:10, Nova Gold, 50 minut

Ústav

Reese a Finch se zapletou do sporu dvou mafiánů, Eliase a Dominica. Stroj vygeneruje Eliasovo číslo. Případu se ujímají Reese a Fusco, kteří Eliase najdou v jeho úkrytu v jedné bance na Manhattanu. Bohužel na místo dorazí pozdě a i s Eliasem jsou zajati. Root je překvapena a šokována telefonátem od Shawové, která ji žádá o pomoc. I přes Finchův nesouhlas ji chce za každou cenu najít. Mezitím ve Washingtonu vyslýchá Kontrolní jednu učitelku, která je nějak spojena se Samaritanem, i když to popírá.(TV Nova)

S04E22

JAHVE

21.2. 11:10, Nova Gold, 55 minut

JAHVE

Samaritán zahajuje svoj útok na Stroj a snažia sa ovládnuť spoločnosť. Vďaka tomu, že pozná jeho presnú polohu, pristupuje k jednotlivým fázam útoku. Začína tým, že po celých Spojených štátoch vyvoláva sériu výpadku energie. Stroj sa ale tiež snaží brániť. V núdzi najvyšší povoľuje Root a Reesovi prístup k svojim najdôvernejším kódom a dátam.(TV Markíza)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Miami
Kriminálka Las Vegas
Kriminálka New York
Myšlenky zločince
Don Matteo
Odložené případy

O pořadu

česky česky
2012
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití).(Bajsf)

Tvůrci

Jeff T. Thomas

Hrají

Enrico Colantoni, Taraji P. Henson, John Scurti, Deirdre O'Connell, Michael Emerson, Scott Cohen, Matt Lauria, James Caviezel, Noelle Beck, Austin Lysy, Mike Houston, David Furr, David Valcin, Bhavesh Patel