Lovci zločinců

Lovci zločinců

S01E13 - Důstojný protivník

4.12. 22:50
Nova Gold
55 minut
2012
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Superpočítač upozorní Reese s Finchem na Scotta Powella. Je to člověk oddaný své rodině, který pracuje pro město jako manažer pro výstavbu. V důsledku rozpočtových škrtů kongresmana Delanceyho však muž o práci přijde. Vychází najevo, že si Powell zažádal o zbrojní povolení a posílá Delanceymu výhrůžné dopisy. Existuje vážné podezření, že se ho chystá zavraždit. Zatímco Reese sleduje Powella, Finchovi dochází, že důkazy proti Powellovi jsou vykonstruovány. V důsledku toho se ale nepodaří zabránit útoku skutečného vraha na kongresmana. Powell je naopak pod náporem důkazů obviněn a zatčen FBI. Reese mu pomáhá v útěku. Díky Zoe Morganové se Finch dostává k Peterovi Mathesonovi, obchodnímu partnerovi Delanceyho. Právě on si najal zabijáka a hackera, díky nimž se mu podařilo shodit vinu na Powella a zároveň předejít vlastnímu možnému obvinění z korupce. Finch však získá nahrávku konverzace mezi Mathesonem a hackerkou a pomůže tak Powellovi.(TV Nova)

Více informací

Podobné tituly

Kriminálka Miami
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Myšlenky zločince
S.W.A.T.
Právo a pořádek
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti

O pořadu

česky česky
2012
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití).(Bajsf)

Tvůrci

Richard J. Lewis

Hrají

Damian Young, Taraji P. Henson, John Cenatiempo, Rachel Miner, Myk Watford, Dan Ziskie, Victor Slezak, Michael Emerson, Paige Turco, Brennan Brown, Amy Hargreaves, James Caviezel