Odložené případy

Odložené případy

S01E20 - Dravec

18.9. 22:00
Nova Gold
55 minut
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Bezohledný finančník Charles Danville využil v roce 1985 skupinu ambiciózních mladíků k prodeji akcií podvodné společnosti a zároveň je i sexuálně zneužíval. Pak ho však někdo zabil. Rushová s Valensem případ znovu otevřeli poté, co je jeden z někdejších mladíků upozornil na identitu pachatele v naději, že mu bude zmírněn trest za finanční podvod. Než se však dostanou k pravému motivu Danvilleovy vraždy, musí se propracovat zklamanými investory a dalšími peripetiemi jeho pohnutého života, aby nakonec objevili překvapivého vraha.(TV Nova)

Více informací

Epizody

Řada 4
S04E03

Barabové

29.11. 11:25, Nova Gold, 65 minut

Barabové

Poté, co je v jedné staré chodbě pod Filadelfií nalezena kostra přes padesát let pohřešovaného odborového předáka, je znovu otevřeno vyšetřování jeho případu. Před detektivy se začne rozplétat příběh člověka, který vedl své muže proti jejich chamtivému a bezcharakternímu šéfovi. I když jsou zprvu policisté přesvědčeni, že právě on stojí za mužovou smrtí, na konci příběhu zjistí, že se jednalo o vraždu z jiných pohnutek.(TV Nova)

S04E04

Po porodu

30.11. 11:30, Nova Gold, 60 minut

Po porodu

Syndróm náhleho úmrtia, na ktorý pred rokmi údajne zomrelo polročné dievčatko, sa polícii nezdá a k prípadu sa vráti. Postupne preverí rodičov aj ženy, ktoré vtedy dieťa strážili a dôjdu k nečakanému záveru ...(TV Doma)

S04E05

Zachraňte Sammyho

1.12. 11:40, Nova Gold, 55 minut

Zachraňte Sammyho

Poté, co Lillyin přítel Joseph seznámí tým s případem autistického chlapce, kterému kdosi jedné noci zastřelil rodiče, Stillman a jeho tým znovu otvírají případ. Chlapec, který komunikuje s okolím pouze pomocí čísel, však dá týmu cennou stopu - číslo na tachometru rodičů v okamžiku, kdy je někdo zastřelil. Lilly jeho způsob komunikace pochopí a pomalu se skrze čísla, které chlapec okolo sebe jen trousí, dopracovává k vrahovi.(TV Nova)

S04E06

Píseň pro dceru

4.12. 11:45, Nova Gold, 55 minut

Píseň pro dceru

Za policajným tímom dorazí muž, ktorý píše publikáciu o muzike päťdesiatych rokov vo Philadelfii. V tom čase v meste pôsobil rádiový moderátor Hawk, ktorý sa jednej noci priamo v štúdiu zastrelil. Lenže moderná technika na nahrávke z tej noci odhalila, že po výstrele niekto z miestnosti odišiel ...(TV Doma)

S04E07

Jednou za život

5.12. 11:40, Nova Gold, 60 minut

Jednou za život

Poté, co se po více než dvaceti letech objeví bunda ubodané ženy, policisté znovu otevírají případ ze sedmdesátých let. Zjistí, že skupinka rodičů provozovala volnou lásku a volné manželství. Před svými dětmi se s tím nijak netajili. Když žena zjistila, že jí tento způsob života ničí vztah s dcerou, chtěla všeho nechat, ale okolnosti jí to už nedovolily.(TV Nova)

Dostupné za 6 hodin
S04E08

Světlušky

5.12. 21:55, Nova Gold, 55 minut

Světlušky

Po smrti starého pošťáka vyjde najevo, že část dopisů nedoručoval a schovával si je ve sklepě. Mezi nimi byl i dopis poslaný malou holčičkou, která předtím zmizela ze svého domu. V té době se do čistě bílé čtvrti začali stěhovat černoši, což vyvolalo velmi zlé nálady. Někteří starousedlíci se snažili černochy vyštvat, jiní se odstěhovávali. Konflikty pronikly i mezi malé děti a v této atmosféře bylo přátelství dvou malých dívek, černé a bílé, odsouzeno k zániku...(TV Nova)

Dostupné za 1 den
S04E09

Osamělá srdce

6.12. 22:00, Nova Gold, 55 minut

Osamělá srdce

Tým tentokrát vyšetřuje případ mrtvé ženy, která byla před několika lety nalezena zastřelená v úzké uličce. V současné době se v bytě sňatkového podvodníka, který spáchal sebevraždu, našla na videokazetě její seznamovací řeč. Právě při ní muž spáchal sebevraždu. Detektivové postupně rozkrývají případ dvou podvodníků, kteří se neštítili své oběti zabíjet...(TV Nova)

Dostupné za 2 dny
S04E10

Navěky modrá

7.12. 21:55, Nova Gold, 55 minut

Navěky modrá

Policisté vyšetřují velmi starou vraždu jejich kolegy. Případ se stal v roce 1968, kdy byl mladý policista, válečný veterán, nalezen ve svém hlídkovém voze zastřelený. Policisté zjistí, že byl čestný a neúplatný, což vadilo jeho nadřízenému. Mezi jeho spolupracovníky mu na oblibě nepřidalo ani to, že se netajil se svým homosexuálním vztahem.(TV Nova)

Dostupné za 3 dny
S04E11

Červení a modří

8.12. 22:00, Nova Gold, 55 minut

Červení a modří

Polícia vyšetruje prípad ženy, ktorá zastrelila svojho manžela zbraňou, s ktorou pred dvoma rokmi niekto zabil významného muzikanta ...(TV Doma)

Dostupné za 6 dnů
S04E12

Zatnout pěsti!

11.12. 22:00, Nova Gold, 55 minut

Zatnout pěsti!

Na oddelenie sa dostaví mladé dievča. Na internete objavila nahrávku, na ktorej spoznala svojho rok nezvestného brata. Nahrávka zobrazovala veľmi brutálne bitie. Policajti sa po stope bezodkladne pustia ...(TV Doma)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Columbo
Kriminálka New York
Lovci zločinců
Grantchester
NCIS: Hawai'i
Otec Brown

O pořadu

česky česky
2004
USA Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tvrdohlavá a důmyslná detektivka Lilly Rush (Kathryn Morris) se specializuje na případy vražd, které nikdy nebyly vyřešeny a nyní třeba i celé roky leží bez povšimnutí v policejních archivech. Dříve Rush používala svůj přirozený instinkt k řešení aktuálních případů, ale nyní jako zkušená kriminalistka upřela svou pozornost do zdánlivě zapomenuté minulosti. Vyslýchá svědky, jejichž životy se již od doby spáchání zločinu dávno změnily, využívá nejmodernější poznatky vědy, aby našla důkazy a stopy k případům, který kdysi platily za nevyřešitelné. Současně si uvědomuje, jak vážné následky může její počínání mít. Její práce otvírá staré rány a přináší vzruch tam, kde jednou zčeřená voda opět mlčky plyne do zapomnění.

Tvůrci

Karen Gaviola

Hrají

John Kassir, Michael Paré, Jeremy Ratchford, John Finn, Barbara Niven, Marisol Nichols, Kathryn Morris, Josh Hopkins, Thom Barry, Patty McCormack, T.J. Thyne, Danny Pino, Wayne Northrop, William Bumiller, William Christopher Stephens