Person of Interest

Person of Interest

S03E12 - Aletheia

24.3. 22:45
Nova Gold
55 minutes
2014
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Sci-Fi / Thriller

Controlová a Hersh so svojimi ľuďmi zajmú Fincha, Shawovú a Claypoola. Je to práve Root, ktorá dokáže agentov a Fincha zachrániť. Finch potom s Claypoolom navštívi banku, kde Claypool ukryl dáta pre nový stroj Samaritan. V tú chvíľu však dôjde k útoku na banku skupinou Vigilance...(TV Markíza)

More information

Similar shows

NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
Criminal Minds
Law & Order: SVU
Without a Trace

About show

Czech Czech
2014
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Sci-Fi / Thriller

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití).(Bajsf)

Creators

Richard J. Lewis

Cast

Saul Rubinek, Sarah Shahi, Justin Morck, Leslie Odom Jr., Amy Acker, Michael Emerson, Kevin Chapman, Boris McGiver, John Nolan, Jeanine Serralles, Camryn Manheim, James Caviezel