Person of Interest

Person of Interest

S03E11 - Lethe

24.3. 15:25
Nova Gold
50 minutes
2013
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Sci-Fi / Thriller

Po smrti Carterové odjede Reese do Colorada a nechce mít s týmem nic společného. Fusco ho tam následuje a chce ho přesvědčit, aby se k týmu vrátil. Finch ignoruje upozornění superpočítače, který chce oznámit dalšího ohroženého člověka. Tím je Arthur, starý Finchův kamarád, který leží v nemocnici s mozkovým nádorem, ovlivňujícím jeho paměť. Hlídají ho agenti CIA. Shawová k němu pronikne, zachrání ho i jeho manželku před teroristy. Finch však netuší, že žena, která se za Arthurovu manželku vydává, pro útočníky pracuje také...(Nova Cinema)

More information

Similar shows

NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
Criminal Minds
Law & Order: SVU
Without a Trace

About show

Czech Czech
2013
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Sci-Fi / Thriller

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití).(Bajsf)

Creators

Richard J. Lewis

Cast

Saul Rubinek, Sarah Shahi, Leslie Odom Jr., Amy Acker, Michael Emerson, Kevin Chapman, Boris McGiver, Jeanine Serralles, Tom Degnan, Camryn Manheim, James Caviezel