Without a Trace

Without a Trace

S04E10 - When Darkness Falls

18.3. 18:10
Nova Gold
55 minutes
2005
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Na ulici je nalezena mladá žena s těžkou amnézií. Nezná své jméno, neví, kde bydlí, policisty napadá. Tým zvolna odhaluje její totožnost a díky útržkům ženiny paměti se mu daří zrekonstruovat důvod jejího stavu. Jack má velké problémy se svým starým otcem. Ten i přes všechnu jeho péči umírá.(TV Nova)

More information
S05E17

Deep Water

28.5. 11:15, Nova Gold, 55 minutes

Deep Water

Známá senátorka zmizí a Jackův tým dostane za úkol ji najít. Senátorka propustila před několika dny svého šéfa kanceláře a ten byl později nalezen oběšený. Nebyla to sebevražda, ale vražda. Jack postupně zjišťuje, že za zmizením ženy je lobbing velké naftové společnosti. Když ji najdou na pláži mrtvou, Jack pochopí, že bude velký problém vrahovi cokoliv řádně prokázat. Přesto najde způsob, jak pomoci spravedlnosti.(TV Nova)

S05E18

Connections

29.5. 11:20, Nova Gold, 50 minutes

Connections

Policisté pátrají po patnáctileté dívce, která zmizela z domova, kde žila se svým nemocným dědečkem. Zprvu jsou přesvědčeni, že zmizení má co dělat s mladíky, kteří ji v internetové kavárně obtěžovali. Brzy však zjistí, že ji zneužil pedofil. Od toho sice utekla, ale nikdo neví kam. Teprve když objeví, že dopis, o němž mluvila na své internetové stránce, byl od jejího otce, o kterém jí její dědeček tvrdil, že je mrtvý, policisté vědí, kde ji mají hledat.(TV Nova)

S05E19

At Rest

30.5. 11:20, Nova Gold, 55 minutes

At Rest

Samanthina sestra Emily zmizí. Samantha se zprvu snaží vyřešit vše s místními policisty sama, ale dozví se to Jack a do vyšetřování se také zapojí. Emily má šestnáctiletého syna, který nutně potřebuje transplantaci kostní dřeně. Právě ona, jako matka, která se ho kdysi vzdala a dala ho k adopci, se mu dnes snaží pomoci. Samantha zjistí, že kostní dřeň její sestry se však nehodí. Je jasné, že by se tedy mohla hodit dřeň biologického otce. Samantha tak musí říci pravdu...(TV Nova)

S05E20

Skin Deep

31.5. 11:20, Nova Gold, 55 minutes

Skin Deep

Mladému rasově smíšenému páru se na místním trhu ztratí malý syn. Tým zjistí, že muž má bohatého otce, který kvůli svým rasistickým názorům synovu rodinu neschvaloval. To přivádí policisty na myšlenku, že by za celou kauzou mohl stát právě dědeček. Mezitím únosci kontaktují rodinu pomocí SMS a požadují peníze. Při předávce je však otec dítěte těžce postřelen. Motorka únosce přivede policisty na stopu skutečného pachatele.(TV Nova)

S05E21

Crash and Burn

1.6. 11:30, Nova Gold, 50 minutes

Crash and Burn

Policisté pátrají po kaskadérovi, který se ztratil hned po svém výstupu. Nejdřív zaměří svou pozornost na neznámého muže, který kaskadéra několikrát napadl, a dokonce ho ohrožoval pistolí. Zjistí, že se jedná o manžela kaskadérovy sestřenice. Je to propuštěný kriminálník, ale se zmizením muže neměl nic společného. Stopa dál vede ke kamarádovi pohřešovaného. Muž je po nehodě na motocyklu duševně postižený a závislý na péči své ženy.(TV Nova)

S05E22

One and Only

2.6. 11:20, Nova Gold, 50 minutes

One and Only

Policisté pátrají po rozvodovém soudci, který náhle zmizel. Brzy zjistí, že měl co do činění s prostitutkou. Z prostitutky se ovšem vyklube policistka, která pracuje v utajení. Od ní se dozvědí, že soudce po ní chtěl ukrást důkazní materiály k případu znásilňování mladých žen. Policisté brzy zjistí, že soudce se snažil zachránit svoji starou lásku, která byla právě do případu znásilněných žen zapletena. Zjistí také, že právě tato žena, kterou tak miloval, byla i jednou z osob, jež v tomto případu figurovaly jako organizátoři. Jenže věc se zkomplikuje ve chvíli, kdy je soudcův asistent zastřelen jedním z gangsterů. Soudce se ocitá v nebezpečí života...(TV Nova)

S05E23

Two of Us

3.6. 11:25, Nova Gold, 50 minutes

Two of Us

Tentokrát tým hledá dívku, která zmizela ze svého promočního večírku. Ve chvíli, kdy se v jedné z popelnic najdou její zakrvavené šaty, jsou policisté přesvědčeni, že mohlo dojít i k nejhoršímu. Krev na šatech však není její. Díky svědectví spolužačky vyšetřovatelé zjistí, že dívka velmi těžce nesla smrt svého chlapce před několika měsíci. Teď však prý byl tento mladík viděn živý. Za jeho podivným zmizením byly zřejmě dluhy za drogy. Ty dívka měla vysypat do záchodu ve chvíli, kdy je našla u něj v bytě.(TV Nova)

S05E24

The Beginning

3.6. 01:30, Nova Gold, 40 minutes

The Beginning

Přímo z taxíku je unesena žena. Udělal to jeden z poskoků místního drogového krále, kterému žena překážela, když začala pátrat po své dceři. Policistům netrvá dlouho a ženu zachrání. Ukáže se, že unesena byla i její dcera, která se zapletla s podivnou skupinkou náboženských fanatiků. Na neznámém místě ji drží sexuální deviant. Při běžné kontrole na ulici ho ale zastřelí pochůzkář. Začíná hra o čas...(TV Nova)

About show

Czech Czech
2005
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...(oficiální text distributora)

Cast

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Eric Close, Enrique Murciano, Marianne Jean-Baptiste