Specialisté

Specialisté

S07E23 - Smrt u soudu

18.3. 11:50
Nova Gold
65 minutes
Crime / Thriller

Postava v motorkářské helmě vnikne do soudní síně a zastřelí pachatele smrtelné autonehody, při níž zemřela mladá dívka. Strouhal se svým týmem zahajují pátrání po vrahovi. Případ je přidělen státní zástupkyni Daně Sorajové. Zdá se však, že ta je od začátku ve vyšetřování zaujatá... (TV Nova)

More information
S07E33

Veselý výlet autobusem

3.6. 12:15, Nova Gold, 60 minutes

Veselý výlet autobusem

Plukovník Pavel Vondráček najde mrtvolu svého dobrého známého Dušana Přibyla. Vyšetřování ukazuje možnou souvislost s jeho poznávacími zájezdy po českých památkách... (TV Nova)

S07E34

Hra na oběť

6.6. 09:50, Nova, 60 minutes

Hra na oběť

Mladá žena obviní svého partnera z domácího násilí a policie to prověřuje. Matěj s Kovářem ji jdou vyslechnout do pizzerie, kde čeká na kamaráda, který by jí měl pomoci. Ale situace se zkomplikuje... (TV Nova)

Available in 5 days
S07E35

Sugardaddy

13.6. 09:50, Nova, 60 minutes

Sugardaddy

V podzemním parkovišti bytového komplexu je mladá studentka Lída Pešková rozdrcena vlastním autem. Specialisté zjišťují, že si vydělávala jako luxusní společnice... (TV Nova)

Similar shows

VIP vraždy
CSI: Crime Scene Investigation
Kriminálka Anděl

About show

Czech Czech
Crime / Thriller

V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeho malá vnučka je těžce zraněna. Zdánlivě jasný případ zkomplikuje vražda a brzy vyjde najevo, že celá kauza sahá mnohem výš, než by se mohlo zprvu zdát. Nový český kriminální seriál.

Creators

Ondrej Hraška

Cast

Zuzana Konečná, David Prachař, Zuzana Kajnarová, Martin Preiss, Dana Černá, Nataša Burger, Marek Lambora, Martin Dejdar, Jiří Hána, Vladimír Pokorný