Without a Trace

Without a Trace

S04E08 - A Day in the Life

12.3. 18:10
Nova Gold
55 minutes
2005
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Policisté hledají patnáctiletého mladíka, který se nevrátil v noci domů. Rodiče šílí a příliš nevěří FBI, že skutečně dělá vše, aby jejich syna našla. Když se dozvídají, že se mohl zaplést s dealery drog, jsou přímo zoufalí. Tyto informace se však nepotvrdí. Až příchod mladíkovy kamarádky do případu vnese světlo. Rodiče však čekají perné chvilky, když musí přihlížet, jak FBI jejich syna osvobozuje ze spárů zločinců.(TV Nova)

More information

Episodes

S04E12

Patient X

22.3. 02:45, Nova Gold, 40 minutes

Patient X

Policisté vyšetřují únos mladé psycholožky z parkoviště. Když procházejí její osobní i pracovní život, narazí na muže, který umí velmi dobře manipulovat se ženami. Psycholožka se s ním zprvu zapletla, a když chtěla vztah ukončit, stala se obětí únosu a posléze rukojmí mužovy trestné činnosti.(TV Nova)

S04E13

Rage

22.3. 03:25, Nova Gold, 40 minutes

Rage

Policisté pátrají po mladé učitelce, která se ztratila. Později zjistí, že zmizela společně s jedním ze svých žáků. Zprvu jsou přesvědčeni, že se jedná o milostnou aférku, pak ale pochopí, že za vším je domácí násilí. Násilníkem je matka zmíněného hocha. Učitelka mu sice pomohla, ale sama si nebyla schopna urovnat svůj život, který těžce poznamenala vražda její matky.(TV Nova)

S04E14

Odds or Evens

28.3. 02:45, Nova Gold, 40 minutes

Odds or Evens

Policisté vyšetřují zmizení bývalého člena námořní pěchoty, obviněného ze znásilnění japonské dívky. Zjistí, že existuje prohlášení znásilněné, že je tento muž nevinný. Jack odjíždí do Japonska, aby objasnil, jak se věci mají. Doma zatím probíhá pátrání po zmizelém. Policisté ho brzy najdou, bohužel zavražděného.(TV Nova)

S04E15

The Stranger

28.3. 03:25, Nova Gold, 40 minutes

The Stranger

Policie pátrá po ženě, která se ztratila ze svého domova. Další vyšetřování ukáže, že manželka měla podezření, že její muž má něco společného s vraždami žen, které se nedávno staly...(TV Nova)

S04E16

The Little Things

28.3. 16:25, Nova Gold, 55 minutes

The Little Things

Policisté vyšetřují únos dítěte. Brzy pochopí, že otec ví o únosu mnohem více, než je ochoten prozradit. Stopy vedou do jeho podniku, farmaceutické firmy, která vyrábí velmi úspěšný lék proti astmatu. Jaksi ale zapomíná uvádět, že lék má fatální následky pro některé dětské pacienty. Muž na to přišel, a protože z pohledu majitele se stal příliš nebezpečným, bylo potřeba ho umlčet.(TV Nova)

S04E17

Check Your Head

26.3. 19:05, Nova Gold, 55 minutes

Check Your Head

Policie vyšetřuje zmizení mladé dívky, která trpí chorobným strachem z volného prostoru. Nikdo nechápe, jak novinářka, která dva roky nevyšla z bytu, mohla tak náhle zmizet. Dítě odnaproti tvrdí, že vidělo, jak se s ní jakýsi muž asijského původu pere uprostřed bytu. Pravda je však jiná. Dívka je lesbička a její nevyjasněný vztah s přítelkyní ji donutil bojovat s fobií...(TV Nova)

Available in 4 days
S04E18

The Road Home

1.4. 18:15, Nova Gold, 50 minutes

The Road Home

Policisté vyšetřují zmizení mladého messengera a brzy zjistí, že se vydával za svého kamaráda, aby získal zaměstnání, které by mu pomohlo uživit malé sourozence. Po otcově smrti je totiž bez vysvětlení opustila matka. Chlapec se však dostane do problémů se zákonem, když jeho kamarád postřelí starou ženu...(TV Nova)

Available in 4 days
S04E19

Expectations

1.4. 19:05, Nova Gold, 55 minutes

Expectations

Policisté hledají ženu v devátém měsíci těhotenství, která nedávno zjistila, že je HIV pozitivní, a teď není k nalezení. Proto se nejdřív zaměří na jejího bývalého milence, který ji nakazil. Brzy se však ukáže, že žena rekapitulovala svůj dosavadní život a přitom zjistila, že jí matka celý život lhala o smrti jejího otce.(TV Nova)

Available in 5 days
S04E20

More Than This

2.4. 18:15, Nova Gold, 50 minutes

More Than This

Policisté vyšetřují zmizení mladíka, který pracoval v krizovém domě pro matky s dětmi. Byl tam přidělen rozhodnutím soudu za drobný drogový delikt. Služba ho však natolik pohltila, že nejen veškerý volný čas věnoval domu, ale také začal shánět peníze podivným způsobem. Spal totiž kvůli nim s bohatými ženami. Jeho zmizení však mělo prozaičtější důvod.(TV Nova)

Available in 5 days
S04E21

Shattered

2.4. 19:05, Nova Gold, 55 minutes

Shattered

Policisté hledají patnáctiletou nadějnou bruslařku, která se beze stopy ztratila ze stadiónu. Zprvu se obávají, že se stala obětí sexuálního násilí. Brzy však objeví, že je její zmizení úzce spojeno se smrtí jejího bratra při autonehodě. Dívka zjistila, že bral steroidy, postupně odhalovala zákulisí jeho závislosti a poté, co se dozvěděla, kdo profitoval na jeho situaci, a nenalezla pochopení ani u svých nejbližších, utekla z domova.(TV Nova)

Similar shows

Person of Interest

About show

Czech Czech
2005
United States Crime / Drama / Mysterious / Thriller

Každou minutu na světě záhadně zmizí stovky lidí. Speciální jednotka FBI v New Yorku vedená agentem Jackem Malonem (Anthony LaPaglia) je vytvořena speciálně pro tyto případy. Jeho tým sbírá střípky důkazů a postupně se snaží nejen objasnit příčiny, jež vedly ke zmizení lidí, ale hlavně je nalézt a to dříve, než uplyne magická hranice 48 hodin, po nichž pravděpodobnost úspěšného objevení živého člověka extrémně rychle klesá až na nulu...(oficiální text distributora)

Cast

Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Eric Close, Enrique Murciano, Marianne Jean-Baptiste, Josh Wise