Person of Interest

Person of Interest

S02E20 - In Extremis

12.3. 11:00
Nova Gold
55 minutes
2013
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Sci-Fi / Thriller

Vysoko oceňovaný doktor Richard Nelson je otrávený smrteľnou dávkou radiácie a Reese s Finchom majú len 24 hodín na to, aby určili smrteľný toxín a našli osobu zodpovednú za útok. Fusco medzitým čelí svojej skorumpovanej minulosti, keď sa objaví svedok, ktorý by ho mohol dostať za mreže.(TV Markíza)

More information
S03E11

Lethe

25.3. 11:05, Nova Gold, 50 minutes

Lethe

Po smrti Carterové odjede Reese do Colorada a nechce mít s týmem nic společného. Fusco ho tam následuje a chce ho přesvědčit, aby se k týmu vrátil. Finch ignoruje upozornění superpočítače, který chce oznámit dalšího ohroženého člověka. Tím je Arthur, starý Finchův kamarád, který leží v nemocnici s mozkovým nádorem, ovlivňujícím jeho paměť. Hlídají ho agenti CIA. Shawová k němu pronikne, zachrání ho i jeho manželku před teroristy. Finch však netuší, že žena, která se za Arthurovu manželku vydává, pro útočníky pracuje také...(Nova Cinema)

S03E12

Aletheia

26.3. 11:05, Nova Gold, 50 minutes

Aletheia

Controlová a Hersh so svojimi ľuďmi zajmú Fincha, Shawovú a Claypoola. Je to práve Root, ktorá dokáže agentov a Fincha zachrániť. Finch potom s Claypoolom navštívi banku, kde Claypool ukryl dáta pre nový stroj Samaritan. V tú chvíľu však dôjde k útoku na banku skupinou Vigilance...(TV Markíza)

S03E13

4C

27.3. 11:15, Nova Gold, 55 minutes

4C

Reese nastúpi do lietadla s úmyslom odletieť do Istanbulu a s tímom nadobro skončiť. Už na letisku príde na to, že došlo k prehodeniu jeho sedadiel v lietadle. Na svoje prekvapenie zistí, že ho kontaktuje superpočítač a zadáva mu úlohu ochrániť cestujúceho Owena. Ten je v doprovode maršalov na ceste na súd, kde má svedčiť proti drogovému kartelu...(TV Markíza)

S03E14

Provenance

28.3. 11:15, Nova Gold, 50 minutes

Provenance

Tým se musí postarat o mezinárodní zlodějku uměleckých předmětů. Ta byla v minulosti olympijskou vítězkou v gymnastice a teď svých dovedností využívá k profesionálním loupežím. Brzy zjistí, že je ke krádežím donucena, protože šéf Cyril unesl její dceru. Tým také odhalí, že dalším uměleckým předmětem, který má být ukraden, je Gutenbergova bible.(Nova Cinema)

S03E15

Last Call

29.3. 11:00, Nova Gold, 55 minutes

Last Call

Tentokrát je v ohrožení Sandra, operátorka linky 911. Finch se tam nechá zaměstnat a má tak Sandru neustále pod dohledem. Brzy se objeví hrozba - záhadný vyděrač unese malého chlapce a výměnou chce, aby Sandra smazala záznamy volání lidí na tísňovou linku, které proběhlo v posledních dvou dnech. Finch posílá do bytu uneseného chlapce Reese a Shawovou.(Nova Cinema)

S03E16

RAM

30.3. 11:00, Nova Gold, 55 minutes

RAM

V tomto díle se děj vrací o tři roky zpět, kdy Finch se svou činností s ochranou ohrožených osob teprve začínal. V té době pro něj pracoval bývalý žoldák Dillinger. Tehdy superpočítač vyhodnotil jako ohroženou osobu počítačového analytika Daniela Caseyho, který se podílel na testování firemního softwaru pro různé firmy, a aniž by si toho byl vědom, pracoval také pro tajnou organizaci. Dillinger dostane úkol Caseyho ochránit. CIA pošle dvojici svých agentů, jedním z nich je i Reese, aby Caseyho zlikvidovali. Ve chvíli, kdy dojde ke konfrontaci Dillingera s Reesem a jeho kolegyní, je skupina napadena útočníky z organizace zvané Decima...(Nova Cinema)

S03E17

Root Path

31.3. 11:20, Nova Gold, 55 minutes

Root Path

Superpočítač označí jako rizikovou osobu opraváře Cyruse. Jdou po něm Greerova Decima i tajný spolek Vigilance, protože Cyrus má klíč k laboratoři, kde vyvinuli čip, díky kterému půjde spustit Smaritán. Finchovi lidé i Root mají co dělat, aby muže ochránili. To se jim sice podaří, Root však nedokáže zabránit tomu, aby Decima získala počítačovou součástku. Samaritán pomalu nabíhá a válka dvou superpočítačů je na spadnutí.(Nova Cinema)

S03E18

Allegiance

31.3. 15:40, Nova Gold, 55 minutes

Allegiance

Tím musí zachrániť Mariu Martinez, ktorú Stroj označil ako možnú obeť. Ako sa ukáže, žena sa snaží pomôcť svojmu známemu z Iraku, ktorý bol úradmi označený za možného teroristu. Maria však vie, že muž nikdy nemal s teroristom nič spoločné a že dokonca robil v Iraku pre Američanov tlmočníka. Stopa vedie ku Kenovi Davisovi, šéfovi veľkej firmy, ktorá do Iraku dodávala dôležité zariadenie...(TV Markíza)

S03E19

Most Likely To...

1.4. 01:40, Nova Gold, 40 minutes

Most Likely To...

Tím nie je schopný zabrániť smrti ženy, ktorú Stroj označil. Žena bola zabitá výbuchom, pri ktorom sa útočník z teroristickej organizácie Vigilance sám odpálil. Stroj však ihneď určí ďalšieho klienta, ktorého musia Reese a Shawová ochrániť. Ide o štátneho žalobcu Matthewa Reeda.(TV Markíza)

Available in 15 hours
S03E20

Death Benefit

1.4. 22:30, Nova Gold, 55 minutes

Death Benefit

Tím má za úlohu chrániť kongresmana Rogera McCourta. Reeseovi sa však zdá, že senátorovi nehrozí žiadne nebezpečie. Čoskoro vyjde najavo, že senátor Strojom označený kvôli svojim kšeftom s tajnou organizáciou Decima. Reese pochopí, že Stroj od tímu chce, aby bol senátor eliminovaný.(TV Markíza)

Similar shows

NCIS: LA
CSI: Crime Scene Investigation
Without a Trace
Cold Case
Criminal Minds
Law & Order: SVU
Grantchester
Hawaii Five-0

About show

Czech Czech
2013
United States Action / Crime / Drama / Mysterious / Sci-Fi / Thriller

Příběh bývalého agenta CIA, o kterém se myslelo, že je mrtev. Krátce poté, co se vrátí zpět do New Yorku, jej kontaktuje záhadný muž, který si říká Finch. Ten disponuje značným společenským postavením a zdá se, že ví víc, než říká. Na vzniku seriálu spolupracoval J. J. Abrams a na scénáři minimálně několika úvodních dílů se významně podílel Jonathan Nolan, jenž sepsal kompletně scénář k Mementu. Roli bývalého agenta ztvárnil James Caviezel (Vězeň, Umučení Krista) a tajemného Finche si zahrál Michael Emerson (Ztraceni, Saw: Hra o přežití).(Bajsf)

Creators

Chris Fisher

Cast

Taraji P. Henson, Clarke Peters, Dennis Boutsikaris, Gabrielle Miller, Scott Jaeck, Ned Eisenberg, John Fiore, Michael Emerson, Robert John Burke, Kevin Chapman, Matthew Humphreys, Matthew Rauch, Louis Vanaria, James Hanlon, Allison Scagliotti, Harris Doran, Mark DiConzo, James Caviezel